STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
SOBÓTKA
Miasto
Komunikacja
   autobusowa
Muzeum Ślężańskie
Mapy
MASYW ŚLĘŻY
Ślęża
Wieżyca
Radunia
Przeł. pod Wieżycą
Przeł. Tąpadła
Wyciągi narciarskie
Szlaki turystyczne
Park Krajobrazowy
ZABYTKI
Rzeźby kultowe
Zamek
Sankt. Św. Anny
Kościół Św. Jakuba
SULISTROWICZKI
Kapliczka
Park Wenecja
SULISTROWICE
Zalew
MIROSŁAWICE
Lotnisko
REKREACJA
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA
SENIOR    Terminarz: sezon 2015-2016 (klasa B, gr. IV)

 
1. kolejka - 23 sierpnia
Wicher Domasław - Ambrozja Bogdaszowice 5:2
White Bat Czerńczyce - Dromex Piersno 2:2
KS Piotrowice - GLKS Mietków 1:5
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:1
Puma Pietrzykowice - ULKS Piotrowice 0:1
Piast Lutynia - LZS Zachowice 4:0
LZS Osiek - Muchobór Wrocław 3:1
2. kolejka - 30 sierpnia
Ambrozja Bogdaszowice - Muchobór Wrocław 1:4
LZS Zachowice - LZS Osiek 0:11
ULKS Piotrowice - Piast Lutynia 2:2
KP Wichrów - Puma Pietrzykowice 1:1
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 1:6
Dromex Piersno - KS Piotrowice 4:1
Wicher Domasław - White Bat Czerńczyce 6:2
3. kolejka - 6 września
White Bat Czerńczyce - Ambrozja Bogdaszowice 4:1
KS Piotrowice - Wicher Domasław 3:9
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 1:1
Puma Pietrzykowice - GLKS Mietków 1:1
Piast Lutynia - KP Wichrów 1:0
LZS Osiek - ULKS Piotrowice 7:2
Muchobór Wrocław - LZS Zachowice 4:1
4. kolejka - 13 września
Ambrozja Bogdaszowice - LZS Zachowice 5:1
ULKS Piotrowice - Muchobór Wrocław 1:6
KP Wichrów - LZS Osiek 0:13
GLKS Mietków - Piast Lutynia 1:3
Dromex Piersno - Puma Pietrzykowice 0:0
Wicher Domasław - Ślęża Sobótka 3:3
White Bat Czerńczyce - KS Piotrowice 9:1
5. kolejka - 20 września
LZS Zachowice - ULKS Piotrowice 3:1
Muchobór Wrocław - KP Wichrów 9:1
LZS Osiek - GLKS Mietków 9:0
Piast Lutynia - Dromex Piersno 2:3
Puma Pietrzykowice - Wicher Domasław 1:3
Ślęża Sobótka - White Bat Czerńczyce 0:3
KS Piotrowice - Ambrozja Bogdaszowice 1:6
6. kolejka - 27 września
Ambrozja Bogdaszowice - ULKS Piotrowice 7:1
KP Wichrów - LZS Zachowice 5:2
GLKS Mietków - Muchobór Wrocław 2:5
Dromex Piersno - LZS Osiek 0:4
Wicher Domasław - Piast Lutynia 1:5
White Bat Czerńczyce - Puma Pietrzykowice 2:0
KS Piotrowice - Ślęża Sobótka 0:4
7. kolejka - 4 października
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 4:5
Puma Pietrzykowice - KS Piotrowice 3:0
Piast Lutynia - White Bat Czerńczyce 1:0
LZS Osiek - Wicher Domasław 4:1
Muchobór Wrocław - Dromex Piersno 1:0
LZS Zachowice - GLKS Mietków 0:2
ULKS Piotrowice - KP Wichrów 0:3
8. kolejka - 11 października
Ambrozja Bogdaszowice - KP Wichrów 2:0
GLKS Mietków - ULKS Piotrowice 4:2
Dromex Piersno - LZS Zachowice 4:1
Wicher Domasław - Muchobór Wrocław 2:5
White Bat Czerńczyce - LZS Osiek 1:1
KS Piotrowice - Piast Lutynia 1:7
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 1:2
9. kolejka - 18 października
Puma Pietrzykowice - Ambrozja Bogdaszowice 1:3
Piast Lutynia - Ślęża Sobótka 0:7
LZS Osiek - KS Piotrowice 23:1
Muchobór Wrocław - White Bat Czerńczyce 1:0
LZS Zachowice - Wicher Domasław 1:4
ULKS Piotrowice - Dromex Piersno 0:4
KP Wichrów - GLKS Mietków 4:2
10. kolejka - 25 października
Puma Pietrzykowice - Piast Lutynia 3:0 walkower, na boisku 1:4
Ślęża Sobótka - LZS Osiek 2:8
KS Piotrowice - Muchobór Wrocław 1:6
White Bat Czerńczyce - LZS Zachowice 5:2
Wicher Domasław - ULKS Piotrowice 7:0
Dromex Piersno - KP Wichrów 3:2
Ambrozja Bogdaszowice - GLKS Mietków 7:1
11. kolejka - 8 listopada
GLKS Mietków - Dromex Piersno 2:5
KP Wichrów - Wicher Domasław 1:6
ULKS Piotrowice - White Bat Czerńczyce 2:3
LZS Zachowice - KS Piotrowice 7:2
Muchobór Wrocław - Ślęża Sobótka 2:5
LZS Osiek - Puma Pietrzykowice 1:3
Piast Lutynia - Ambrozja Bogdaszowice 2:2
12. kolejka - 15 listopada
Ambrozja Bogdaszowice - Dromex Piersno 2:0
Wicher Domasław - GLKS Mietków 6:1
White Bat Czerńczyce - KP Wichrów 3:0, walkower
KS Piotrowice - ULKS Piotrowice 3:8
Ślęża Sobótka - LZS Zachowice 10:1
Puma Pietrzykowice - Muchobór Wrocław 1:0
Piast Lutynia - LZS Osiek 2:4
13. kolejka - 22 listopada
LZS Osiek - Ambrozja Bogdaszowice 4:3
Muchobór Wrocław - Piast Lutynia 3:0
LZS Zachowice - Puma Pietrzykowice 1:3
ULKS Piotrowice - Ślęża Sobótka 1:8
KP Wichrów - KS Piotrowice 3:5
GLKS Mietków - White Bat Czerńczyce 2:1
Dromex Piersno - Wicher Domasław 3:2

 
14. kolejka - 20 marca
Ambrozja Bogdaszowice - Wicher Domasław 3:1
Dromex Piersno - White Bat Czerńczyce 0:5
GLKS Mietków - KS Piotrowice 4:2
KP Wichrów - Ślęża Sobótka 1:3
ULKS Piotrowice - Puma Pietrzykowice 1:6
LZS Zachowice - Piast Lutynia 3:1
Muchobór Wrocław - LZS Osiek 1:3
15. kolejka - 3 kwietnia
Muchobór Wrocław - Ambrozja Bogdaszowice 1:2
LZS Osiek - LZS Zachowice 5:1
Piast Lutynia - ULKS Piotrowice 6:1
Puma Pietrzykowice - KP Wichrów 1:2
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 4:0
KS Piotrowice - Dromex Piersno 1:2
White Bat Czerńczyce - Wicher Domasław 2:3
16. kolejka - 10 kwietnia
Ambrozja Bogdaszowice - White Bat Czerńczyce 0:0
Wicher Domasław - KS Piotrowice 9:0
Dromex Piersno - Ślęża Sobótka 2:7
GLKS Mietków - Puma Pietrzykowice 1:3
KP Wichrów - Piast Lutynia 3:3
ULKS Piotrowice - LZS Osiek 0:7
LZS Zachowice - Muchobór Wrocław 1:1
17. kolejka - 17 kwietnia
LZS Zachowice - Ambrozja Bogdaszowice 0:6
Muchobór Wrocław - ULKS Piotrowice 1:1
LZS Osiek - KP Wichrów 10:1
Piast Lutynia - GLKS Mietków 3:1
Puma Pietrzykowice - Dromex Piersno 4:0
Ślęża Sobótka - Wicher Domasław 3:3
KS Piotrowice - White Bat Czerńczyce 0:2
18. kolejka - 24 kwietnia
Ambrozja Bogdaszowice - KS Piotrowice 4:0
White Bat Czerńczyce - Ślęża Sobótka 1:2
Wicher Domasław - Puma Pietrzykowice 2:4
Dromex Piersno - Piast Lutynia 1:5
GLKS Mietków - LZS Osiek 1:6
KP Wichrów - Muchobór Wrocław 2:0
ULKS Piotrowice - LZS Zachowice 1:3
19. kolejka - 1 maja
ULKS Piotrowice - Ambrozja Bogdaszowice 0:9
LZS Zachowice - KP Wichrów 3:0
Muchobór Wrocław - GLKS Mietków 5:1
LZS Osiek - Dromex Piersno 3:0, walkower - goście nie dojechali
Piast Lutynia - Wicher Domasław 3:1
Puma Pietrzykowice - White Bat Czerńczyce 3:0
Ślęża Sobótka - KS Piotrowice 8:1
20. kolejka - 8 maja
Ambrozja Bogdaszowice - Ślęża Sobótka 0:1
White Bat Czerńczyce - Piast Lutynia 1:6
KS Piotrowice - Puma Pietrzykowice 2:7
Wicher Domasław - LZS Osiek 2:3
GLKS Mietków - LZS Zachowice 1:2
Dromex Piersno - Muchobór Wrocław 1:3
KP Wichrów - ULKS Piotrowice 5:2
21. kolejka - 15 maja
KP Wichrów - Ambrozja Bogdaszowice 2:1
ULKS Piotrowice - GLKS Mietków 0:5
LZS Zachowice - Dromex Piersno 6:2
Muchobór Wrocław - Wicher Domasław 2:2
LZS Osiek - White Bat Czerńczyce 7:0
Piast Lutynia - KS Piotrowice 1:1
Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka 3:1
22. kolejka - 22 maja
Ambrozja Bogdaszowice - Puma Pietrzykowice 3:3
Ślęża Sobótka - Piast Lutynia 3:2
KS Piotrowice - LZS Osiek 0:10
White Bat Czerńczyce - Muchobór Wrocław 2:3
Wicher Domasław - LZS Zachowice 3:1
Dromex Piersno - ULKS Piotrowice 11:5
GLKS Mietków - KP Wichrów 7:1
23. kolejka - 29 maja
GLKS Mietków - Ambrozja Bogdaszowice 2:2
KP Wichrów - Dromex Piersno 6:0
ULKS Piotrowice - Wicher Domasław 3:4
LZS Zachowice - White Bat Czerńczyce 4:6
Muchobór Wrocław - KS Piotrowice 3:0
LZS Osiek - Ślęża Sobótka 7:1
Piast Lutynia - Puma Pietrzykowice 0:4
24. kolejka - 5 czerwca
Ambrozja Bogdaszowice - Piast Lutynia 2:1
Puma Pietrzykowice - LZS Osiek 0:1
Ślęża Sobótka - Muchobór Wrocław 2:0
KS Piotrowice - LZS Zachowice 6:4
White Bat Czerńczyce - ULKS Piotrowice 1:2
Wicher Domasław - KP Wichrów 4:0
Dromex Piersno - GLKS Mietków 1:2
25. kolejka - 12 czerwca
Dromex Piersno - Ambrozja Bogdaszowice 2:5
GLKS Mietków - Wicher Domasław 7:5
ULKS Piotrowice - KS Piotrowice 3:3
LZS Zachowice - Ślęża Sobótka 1:4, w Sobótce
Muchobór Wrocław - Puma Pietrzykowice 3:2
LZS Osiek - Piast Lutynia 4:5
KP Wichrów - White Bat Czerńczyce 8:3
26. kolejka - 19 czerwca
Ambrozja Bogdaszowice - LZS Osiek 6:0
Piast Lutynia - Muchobór Wrocław 0:2
Puma Pietrzykowice - LZS Zachowice 1:2
Ślęża Sobótka - ULKS Piotrowice (LZS Zabłoto) 4:1
KS Piotrowice - KP Wichrów 2:3
White Bat Czerńczyce - GLKS Mietków 5:1
Wicher Domasław - Dromex Piersno 12:1
KONTAKT - KLUB
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail: 
sleza.sobotka@interia.pl
 
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
21. kolejka
14 maja, godz. 11
niedziela
Ślęża - Czereńczyce
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
20. kolejka
3 maja, godz. 11
Pustków W. - Ślęża
2:4 (1:1)
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, piątek
godz. 19
ŚOKSiR - stadion
 
JUNIOR STARSZY
 rocznik: 1998 i młodsi
poniedziałek, środa
godz. 17
ŚOKSiR - stadion
 
SPONSORZY
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2016 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.