STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
SOBÓTKA
Miasto
Komunikacja
   autobusowa
Muzeum Ślężańskie
Mapy
MASYW ŚLĘŻY
Ślęża
Wieżyca
Radunia
Przeł. pod Wieżycą
Przeł. Tąpadła
Wyciągi narciarskie
Szlaki turystyczne
Park Krajobrazowy
ZABYTKI
Rzeźby kultowe
Zamek
Sankt. Św. Anny
Kościół Św. Jakuba
SULISTROWICZKI
Kapliczka
Park Wenecja
SULISTROWICE
Zalew
MIROSŁAWICE
Lotnisko
REKREACJA
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA
AKTUALNOŚCI

26. kolejka (ostatnia) - 19 czerwca 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - LKS Zabłoto 4:1 (1:0)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski, S. Chudzik, P. Rodak, M. Peljak.
Ślęża: Marian Szymaniec - Damian Szymaniec (Zygmunt Gajderowicz), Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak (Ernest Kapusta) - Jacek Ząbkowski (Artur Markulak), Zbigniew Lech (Marcin Źygadło), Sebastian Chudzik, Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak (Dominik Rodak), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki:
Rezerwa: Bartosz Sadowski.
Trener: Robert Rajczakowski.

26. kolejka (ostatnia) - 19 czerwca
Ambrozja Bogdaszowice - LZS Osiek 6:0
Piast Lutynia - Muchobór Wrocław 0:2
Puma Pietrzykowice - LZS Zachowice 1:2
Ślęża Sobótka - ULKS Piotrowice (LZS Zabłoto) 4:1
KS Piotrowice - KP Wichrów 2:3
White Bat Czerńczyce - GLKS Mietków 5:1
Wicher Domasław - Dromex Piersno 12:1


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. LZS Osiek   26 67 22 1 3 158-34 +124
2. Ślęża Sobótka   26 54 17 3 6 98-50 +48
3. Ambrozja Bogdaszowice   26 52 16 4 6 89-41 +48
4. Muchobór Wrocław   26 51 16 3 7 72-37 +35
5. Puma Pietrzykowice   26 46 14 4 8 60-32 +28
6. Wicher Domasław   26 45 14 3 9 106-63 +43
7. Piast Lutynia   26 40 12 4 10 65-53 +12
8. White Bat Czerńczyce   26 36 11 3 12 63-58 +5
9. KP Wichrów   26 32 10 2 14 55-90 -35
10. Dromex Piersno   26 30 9 3 14 52-84 -32
11. GLKS Mietków   26 29 9 2 15 57-89 -32
12. LZS Zachowice   26 25 8 1 17 51-97 -46
13. ULKS Piotrowice   26 12 3 3 20 39-122 -83
14. KS Piotrowice   26 8 2 2 22 38-154 -116
 

25. kolejka - 12 czerwca 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
LZS Zachowice - Ślęża Sobótka 1:4 (1:2), w Sobótce
Bramki dla Sobótki: Z. Lech, T. Rajczakowski, D. Rodak, samobójcza.
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak (Bartosz Sadowski) - Jacek Ząbkowski (Artur Markulak), Zbigniew Lech (Zygmunt Gajderowicz), Sebastian Chudzik (ż.k.), Marcin Źygadło (Dominik Rodak) - Patryk Rodak, Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: S. Chudzik
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

25. kolejka - 12 czerwca
Dromex Piersno - Ambrozja Bogdaszowice 2:5
GLKS Mietków - Wicher Domasław 7:5
ULKS Piotrowice - KS Piotrowice 3:3
LZS Zachowice - Ślęża Sobótka 1:4, w Sobótce
Muchobór Wrocław - Puma Pietrzykowice 3:2
LZS Osiek - Piast Lutynia 4:5
KP Wichrów - White Bat Czerńczyce 8:3


24. kolejka - 5 czerwca 2016 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Muchobór Wrocław 2:0 (0:0)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak - 2.
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec (ż.k.), Ernest Kapusta (Artur Markulak), Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak - Jacek Ząbkowski (Marcin Źygadło), Tomasz Rodak, Sebastian Chudzik, Patryk Rodak - Tomasz Rajczakowski (Zygmunt Gajderowicz), Paweł Grzejdziak (Dominik Rodak).
Żółte kartki: D. Szymaniec
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

24. kolejka - 5 czerwca
Ambrozja Bogdaszowice - Piast Lutynia 2:1
Puma Pietrzykowice - LZS Osiek 0:1
Ślęża Sobótka - Muchobór Wrocław 2:0
KS Piotrowice - LZS Zachowice 6:4
White Bat Czerńczyce - ULKS Piotrowice 1:2
Wicher Domasław - KP Wichrów 4:0
Dromex Piersno - GLKS Mietków 1:2


23. kolejka - 29 maja 2016 roku (niedziela), godz. 15
Klasa B - grupa IV Seniorów
LZS Osiek - Ślęża Sobótka 7:1 (5:0)
Bramka dla Sobótki: P. Grzejdziak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec (Domink Rodak), Ernest Kapusta (Artur Markulak), Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.) - Patryk Rodak (Bartosz Sadowski), , Sebastian Chudzik, Denis Uluseven (Jacek Rodak), Zygmunt Gajderowicz (Jacek Ząbkowski) - Paweł Grzejdziak (Marcin Źygadło), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki:
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

23. kolejka - 29 maja
GLKS Mietków - Ambrozja Bogdaszowice 2:2
KP Wichrów - Dromex Piersno 6:0
ULKS Piotrowice - Wicher Domasław 3:4
LZS Zachowice - White Bat Czerńczyce 4:6
Muchobór Wrocław - KS Piotrowice 3:0
LZS Osiek - Ślęża Sobótka 7:1
Piast Lutynia - Puma Pietrzykowice 0:4


22. kolejka - 22 maja 2016 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Piast Lutynia 3:2 (1:1)
Bramka dla Sobótki: P. Rodak - 2, A. Markulak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec (Domink Rodak), Ernest Kapusta, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.) - Denis Uluseven (Bartosz Sadowski), , Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech (Artur Markulak), Jacek Ząbkowski (Zygmunt Gajderowicz) - Paweł Grzejdziak (Marcin Źygadło), Patryk Rodak.
Żółte kartki:
Rezerwa: Jacek Rodak
Trener: Robert Rajczakowski.

22. kolejka - 22 maja
Ambrozja Bogdaszowice - Puma Pietrzykowice 3:3
Ślęża Sobótka - Piast Lutynia 3:2
KS Piotrowice - LZS Osiek 0:10
White Bat Czerńczyce - Muchobór Wrocław 2:3
Wicher Domasław - LZS Zachowice 3:1
Dromex Piersno - ULKS Piotrowice 11:5
GLKS Mietków - KP Wichrów 7:1


21. kolejka - 15 maja 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Pima Pietrzykowice - Ślęża Sobótka 3:1 (2:0)
Bramka dla Sobótki: T. Rajczakowski.
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec (Jacek Rodak), Ernest Kapusta, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.) - Denis Uluseven (Dominik Rodak), , Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Patryk Rodak (Zygmunt Gajderowicz) - Paweł Grzejdziak (Jacek Ząbkowski), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki:
Rezerwa: Artur Markulak, Bartosz Sadowski, Marcin Źygadło
Trener: Robert Rajczakowski.

21. kolejka - 15 maja
KP Wichrów - Ambrozja Bogdaszowice 2:1
ULKS Piotrowice - GLKS Mietków 0:5
LZS Zachowice - Dromex Piersno 6:2
Muchobór Wrocław - Wicher Domasław 2:2
LZS Osiek - White Bat Czerńczyce 7:0
Piast Lutynia - KS Piotrowice 1:1
Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka 3:1


20. kolejka - 8 maja 2016 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ambrozja Bogdaszowice - Ślęża Sobótka 0:1 (0:1)
Bramka dla Sobótki: S. Chudzik.
Ślęża: Marian Szymaniec - Damian Szymaniec (ż.k.) (Dominik Rodak), Ernest Kapusta, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.) - Denis Uluseven (ż.k.) (Jacek Ząbkowski), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Patryk Rodak (ż.k.) (Jacek Rodak) - Adam Marciniak (ż.k.) (Artur Markulak), Paweł Grzejdziak (Tomasz Rajczakowski).
Żółte kartki: D. Szymaniec, D. Uluseven, P. Rodak, A. Marciniak
Rezerwa: Zygmunt Gajderowicz, Marcin Źygadło
Trener: Robert Rajczakowski.

20. kolejka - 8 maja
Ambrozja Bogdaszowice - Ślęża Sobótka 0:1
White Bat Czerńczyce - Piast Lutynia 1:6
KS Piotrowice - Puma Pietrzykowice 2:7
Wicher Domasław - LZS Osiek 2:3
GLKS Mietków - LZS Zachowice 1:2
Dromex Piersno - Muchobór Wrocław 1:3
KP Wichrów - ULKS Piotrowice 5:2


19. kolejka - 1 maja 2016 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - KS Piotrowice 8:1 (3:1)
Bramki dla Sobótki: S. Chudzik - 2, P. Grzejdziak - 2, Z. Lech, P. Rodak, Z. Gajderowicz, samobójcza.
Ślęża: Marian Szymaniec - Damian Szymaniec, Ernest Kapusta, Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak (Zygmunt Gajderowicz) - Jacek Ząbkowski (Dominik Rodak), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Artur Markulak (Bartosz Sadowski) - Patryk Rodak, Paweł Grzejdziak.
Żółte kartki:
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

19. kolejka - 1 maja
ULKS Piotrowice - Ambrozja Bogdaszowice 0:9
LZS Zachowice - KP Wichrów 3:0
Muchobór Wrocław - GLKS Mietków 5:1
LZS Osiek - Dromex Piersno 3:0, walkower - goście nie dojechali
Piast Lutynia - Wicher Domasław 3:1
Puma Pietrzykowice - White Bat Czerńczyce 3:0
Ślęża Sobótka - KS Piotrowice 8:1


18. kolejka - 24 kwietnia 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 1:2 (1:0)
Bramki dla Sobótki: S. Chudzik, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Jacek Rodak (kpt.) (ż.k.), Tomasz Rodak, Ernest Kapusta, Damian Szymaniec - Denis Uluseven (ż.k.) (Artur Markulak), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak, Adam Marciniak.
Żółte kartki: J. Rodak, D. Uluseven
Rezerwa: Mariusz Peljak, Bartosz Sadowski, Dominik Rodak, Zygmunt Gajderowicz.
Trener: Robert Rajczakowski.

18. kolejka - 24 kwietnia
Ambrozja Bogdaszowice - KS Piotrowice 4:0
White Bat Czerńczyce - Ślęża Sobótka 1:2
Wicher Domasław - Puma Pietrzykowice 2:4
Dromex Piersno - Piast Lutynia 1:5
GLKS Mietków - LZS Osiek 1:6
KP Wichrów - Muchobór Wrocław 2:0
ULKS Piotrowice - LZS Zachowice 1:3


17. kolejka - 17 kwietnia 2016 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Wicher Domasław 3:3 (0:2)
Bramki dla Sobótki: S. Chudzik - 2, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Jacek Rodak (kpt.), Tomasz Rodak, Ernest Kapusta (ż.k.) (Dominik Rodak), Damian Szymaniec - Denis Uluseven (ż.k.) (Zygmunt Gajderowicz), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Jacek Ząbkowski (Bartosz Sadowski), Patryk Rodak (Artur Markulak) - Paweł Grzejdziak.
Żółte kartki: E. Kapusta, D. Uluseven
Rezerwa: Mariusz Peljak
Trener: Robert Rajczakowski.

17. kolejka - 17 kwietnia
LZS Zachowice - Ambrozja Bogdaszowice 0:6
Muchobór Wrocław - ULKS Piotrowice 1:1
LZS Osiek - KP Wichrów 10:1
Piast Lutynia - GLKS Mietków 3:1
Puma Pietrzykowice - Dromex Piersno 4:0
Ślęża Sobótka - Wicher Domasław 3:3
KS Piotrowice - White Bat Czerńczyce 0:2


16. kolejka - 10 kwietnia 2016 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa IV Seniorów
Dromex Piersno - Ślęża Sobótka 2:7 (0:3)
Bramki dla Sobótki: J. Ząbkowski - 3, P. Grzejdziak, Z. Lech, S. Chudzik, D. Uluseven.
Ślęża: Marek Szymaniec - Jacek Rodak (Dominik Rodak), Tomasz Rodak, Ernest Kapusta, Mariusz Peljak (kpt.) (Damian Szymaniec) - Denis Uluseven, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Jacek Ząbkowski (Bartosz Sadowski) - Marcin Ladra (Artur Markulak), Paweł Grzejdziak.
Żółte kartki:
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

16. kolejka - 10 kwietnia
Ambrozja Bogdaszowice - White Bat Czerńczyce 0:0
Wicher Domasław - KS Piotrowice 9:0
Dromex Piersno - Ślęża Sobótka 2:7
GLKS Mietków - Puma Pietrzykowice 1:3
KP Wichrów - Piast Lutynia 3:3
ULKS Piotrowice - LZS Osiek 0:7
LZS Zachowice - Muchobór Wrocław 1:1


15. kolejka - 3 kwietnia 2016 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 4:0 (1:0)
Bramki dla Sobótki: E. Kapusta - 2, P. Rodak, J. Rodak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak, Ernest Kapusta, Artur Markulak (Bartosz Sadowski) - Denis Uluseven (ż.k.), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Jacek Ząbkowski (Zygmunt Gajderowicz) - Patryk Rodak, Paweł Grzejdziak (Marcin Ladra).
Żółte kartki: D. Uluseven.
Rezerwa: D. Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski.

15. kolejka - 3 kwietnia
Muchobór Wrocław - Ambrozja Bogdaszowice 1:2
LZS Osiek - LZS Zachowice 5:1
Piast Lutynia - ULKS Piotrowice 6:1
Puma Pietrzykowice - KP Wichrów 1:2
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 4:0
KS Piotrowice - Dromex Piersno 1:2
White Bat Czerńczyce - Wicher Domasław 2:3


14. kolejka (inauguracja rundy wiosennej) - 20 marca 2016 roku (niedziela), godz. 15
Klasa B - grupa IV Seniorów
KP Wichrów - Ślęża Sobótka 1:3 (0:2)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak, P. Grzejdziak, T. Rajczakowski.
Ślęża: Marek Szymaniec - Jacek Rodak (Damian Szymaniec), Ernest Kapusta, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.) - Denis Uluseven (Jacek Ząbkowski), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Patryk Rodak (ż.k.) - Paweł Grzejdziak (ż.k.) (Marcin Ladra), Tomasz Rajczakowski (ż.k.).
Żółte kartki: T. Rajczakowski, P. Grzejdziak, P. Rodak.
Rezerwa: A. Markulak, B. Sadowski.
Trener: Robert Rajczakowski.

14. kolejka - 20 marca
Ambrozja Bogdaszowice - Wicher Domasław 3:1
Dromex Piersno - White Bat Czerńczyce 0:5
GLKS Mietków - KS Piotrowice 4:2
KP Wichrów - Ślęża Sobótka 1:3
ULKS Piotrowice - Puma Pietrzykowice 1:6
LZS Zachowice - Piast Lutynia 3:1
Muchobór Wrocław - LZS Osiek 1:3

19.03.2016  Start rundy rewanżowej sezonu 2015/2016

W niedzielę 20 marca o godzinie 15 w Wichrowie seniorzy rozegrają inauguracyjny mecz rundy wiosennej z KP Wichrów w klasie B, grupa IV.

Kadra zespołu:
1. Marek Szymaniec, 2. Damian Szymaniec, 3. Ernest Kapusta, 4. Tomasz Rodak, 5. Mariusz Peljak, 6. Jacek Ząbkowski, 7. Sebastian Chudzik, 8. Zbigniew Lech, 9. Artur Markulak, 10. Patryk Rodak, 11. Paweł Grzejdziak, 12. Tomasz Rajczakowski, 13. Denis Uluseven, 14. Zygmunt Gajderowicz, 15. Marcin Ladra, 16. Jacek Rodak, 17. Bartosz Sadowski, 18. Grzegorz Źygadło, 19. Dominik Rodak.

Zawodnicy którzy pauzują w rundzie wiosennej z powodu kontuzji:
1. Marcin Źygadło (złamana ręka)
2. Maciej Sikorski (złamana noga)

Transfery:

Przybyli:
1. Nikt nie przybył

Odeszli:
1. Jakub Szmyd (Polonia Wrocław, OLJS, wypożyczenie do 30.06.2016)

Sparing - 6 marca 2016 roku (niedziela) - godz. 12
Senior
Ślęża Sobótka - Flamenco Zebrzydów (klasa B, Świdnica) 5:1 (2:1)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski, D. Uluseven - 2, M. Ladra, E. Kapusta
Ślęża: Marek Szymaniec - Bartosz Sadowski (Damian Szymaniec), Ernest Kapusta, Tomasz Rodak, Jacek Rodak (Zygmunt Gajderowicz) - Demis Uluseven, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Artur Markulak - Tomasz Rajczakowski, Paweł Grzejdziak (Marcin Ladra)
Trener: Robert Rajczakowski
 

Sparing - 28 lutego 2016 roku (niedziela) - godz. 14
Senior
Ślęża Sobótka - UKS Domanice (klasa A, Wrocław) 5:1 (1:1)
Bramki dla Ślęży: P. Grzejdziak, T. Rajczakowski, D. Uluseven, S. Chudzik, M. Ladra
Ślęża: Marek Szymaniec - Mateusz Szumierz (Mariusz Peljak), Ernest Kapusta (Dominik Rodak), Tomasz Rodak, Jacek Rodak (Damian Szymaniec) - Jacek Ząbkowski (Artur Markulak), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech (Bartosz Sadowski), Demis Uluseven (Zygmunt Gajderowicz) - Tomasz Rajczakowski (Marcin Ladra), Paweł Grzejdziak (Patryk Rodak)
Trener: Robert Rajczakowski
 

Sparing - 14 lutego 2016 roku (niedziela) - godz. 12
Senior
Ślęża Sobótka - Orzeł Pustków Wilczkowski (klasa A, Wrocław) 2:0 (2:0)
Bramki dla Ślęży: P. Rodak, E. Kapusta
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec, Ernest Kapusta, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak - Jacek Ząbkowski, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Artur Markulak - Patryk Rodak, Paweł Grzejdziak
Grali w dalszej części meczu: Tomasz Rajczakowski, Denis Uluseven, Zygmunt Gajderowicz, Marcin Ladra, Dominik Rodak
Trener: Robert Rajczakowski
 
12.02.2016 Terminarz rozgrywek w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016

JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
S 1. 20.03.2016   KP Wichrów - Ślęża Sobótka
         
S 2. 03.04.2016   Ślęża Sobótka - GLKS Mietków
         
JS 1. 09.04.2016   GLKS Mietków - Ślęża Sobótka
S 3. 10.04.2016   Dromex Piersno - Ślęża Sobótka
         
JS 2. 16.04.2016     Ślęża Sobótka - WKS Śląsk Wrocław
S 4. 17.04.2016   Ślęża Sobótka - Wicher Domasław
         
JS 3. 23.04.2016     Foto Higiena Błyskawica Gać - Ślęża Sobótka
S 5. 24.04.2016   Czereńczyce - Ślęża Sobótka
         
S 6. 01.05.2016   Ślęża Sobótka - KS Piotrowice
         
JS 4. 07.05.2016    LKS Stary Śleszów - Ślęża Sobótka
S 7. 08.05.2016   Ambrozja Bogdaszowice - Ślęża Sobótka
         
JS 5. 14.05.2016    Ślęża Sobótka - Rapid Domaniów
S 8. 15.05.2016   Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka
         
JS 6. 21.05.2016     Nefryt Jordanów Śl. - Ślęża Sobótka
S 9. 22.05.2016   Ślęża Sobótka - Piast Lutynia
         
JS 7. 28.05.2016     Ślęża Sobótka - Kwarcyt Jegłowa
S 10. 29.05.2016   LZS Osiek - Ślęża Sobótka
         
S 11. 05.06.2016   Ślęża Sobótka - Muchobór Wrocław
         
S 12. 12.06.2016   LZS Zachowice - Ślęża Sobótka
         
S 13. 19.06.2016   Ślęża Sobótka - ULKS Piotrowice

13. kolejka (koniec rundy jesiennej) - 22 listopada 2015 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa IV Seniorów
ULKS Piotrowice - Ślęża Sobótka 1:8 (0:2)
Bramki dla Sobótki: D. Uluseven - 3, P. Rodak - 2, Z. Lech, S. Chudzik, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak, Jacek Rodak (Damian Szymaniec) - Denis Uluseven, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Artur Markulak (Bartosz Sadowski) - Patryk Rodak (Paweł Grzejdziak), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: .
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

13. kolejka - 22 listopada
LZS Osiek - Ambrozja Bogdaszowice 4:3
Muchobór Wrocław - Piast Lutynia 3:0
LZS Zachowice - Puma Pietrzykowice 1:3
ULKS Piotrowice - Ślęża Sobótka 1:8
KP Wichrów - KS Piotrowice 3:5
GLKS Mietków - White Bat Czerńczyce 2:1
Dromex Piersno - Wicher Domasław 3:2


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. LZS Osiek   13 34 11 1 1 92-16 +76
2. Muchobór Wrocław   13 30 10 0 3 47-18 +29
3. Wicher Domasław   13 25 8 1 4 55-31 +24
4. Ambrozja Bogdaszowice   13 25 8 1 4 46-28 +18
5. Dromex Piersno   13 24 7 3 3 29-20 +9
6. White Bat Czerńczyce   13 23 7 2 4 35-19 +16
7. Ślęża Sobótka   13 23 7 2 4 55-28 +27
8. Puma Pietrzykowice   13 21 6 3 4 19-14 +5
9. Piast Lutynia   13 20 6 2 5 29-27 +2
10. GLKS Mietków   13 13 4 1 8 24-50 -26
11. KP Wichrów   13 10 3 1 9 21-51 -30
12. ULKS Piotrowice   13 7 2 1 10 21-57 -36
13. LZS Zachowice   13 6 2 0 11 20-60 -40
14. KS Piotrowice   13 3 1 0 12 20-94 -74
 

12. kolejka - 15 listopada 2015 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - LZS Zachowice 10:1 (7:1)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski - 4, D. Uluseven - 2, A. Markulak, P. Grzejdziak, S. Chudzik, Z. Lech.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak, Jacek Rodak (Damian Szymaniec) - Denis Uluseven (Zygmunt Gajderowicz), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Artur Markulak (Bartosz Sadowski) - Paweł Grzejdziak (Jacek Ząbkowski), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: .
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

12. kolejka - 15 listopada
Ambrozja Bogdaszowice - Dromex Piersno 2:0
Wicher Domasław - GLKS Mietków 6:1
White Bat Czerńczyce - KP Wichrów 3:0, walkower
KS Piotrowice - ULKS Piotrowice 3:8
Ślęża Sobótka - LZS Zachowice 10:1
Puma Pietrzykowice - Muchobór Wrocław 1:0
Piast Lutynia - LZS Osiek 2:4


11. kolejka - 8 listopada 2015 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Muchobór Wrocław - Ślęża Sobótka 2:5 (2:4)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski - 4, P. Rodak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Bartosz Sadowski (Maciej Sikorski), Mariusz Peljak (kpt.) (ż.k.), Tomasz Rodak, Jacek Rodak - Denis Uluseven (ż.k.), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Artur Markulak (Paweł Grzejdziak) - Patryk Rodak, Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: M. Peljak, D. Uluseven..
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

11. kolejka - 8 listopada
GLKS Mietków - Dromex Piersno 2:5
KP Wichrów - Wicher Domasław 1:6
ULKS Piotrowice - White Bat Czerńczyce 2:3
LZS Zachowice - KS Piotrowice 7:2
Muchobór Wrocław - Ślęża Sobótka 2:5
LZS Osiek - Puma Pietrzykowice 1:3
Piast Lutynia - Ambrozja Bogdaszowice 2:2


10. kolejka - 25 października 2015 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - LZS Osiek 2:8 (0:2)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak, Z. Lech.
Ślęża: Marian Szymaniec - Jacek Rodak (Maciej Sikorski), Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak, Artur Markulak - Denis Uluseven (Marcin Źygadło), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak (Bartosz Sadowski, ż.k.), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: B. Sadowski.
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

10. kolejka - 25 października
Puma Pietrzykowice - Piast Lutynia 3:0 walkower, na boisku 1:4
Ślęża Sobótka - LZS Osiek 2:8
KS Piotrowice - Muchobór Wrocław 1:6
White Bat Czerńczyce - LZS Zachowice 5:2
Wicher Domasław - ULKS Piotrowice 7:0
Dromex Piersno - KP Wichrów 3:2
Ambrozja Bogdaszowice - GLKS Mietków 7:1


7. kolejka - 24 października 2015 roku (sobota), godz. 11
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Kwarcyt Jegłowa - Ślęża Sobótka 1:3 (0:1)
Bramki dla Sobótki: D. Szymaniec, I. Turowski, samobójcza.
Ślęża: Jakub Szmyd - Igor Turowski (ż.k.), Damian Szymaniec, Ernest Kapusta, Patryk Szumierz - Piotr Pruszkowski, Zygmunt Gajderowicz (kpt.), Grzegorz Źygadło, Dominik Rodak - Jacek Ząbkowski.
Żółte kartki: I. Turowski.
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

7. kolejka - 24 października
GLKS Mietków - WKS Śląsk Wrocław 2:3
Kwarcyt Jegłowa - Ślęża Sobótka 1:3
Nefryt Jordanów Śl. - LKS Stary Śleszów 1:7
Rapid Domaniów - Foto Higiena Gać 7:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. WKS Śląsk Wrocław   7 19 6 1 0 76-6 +70
2. GLKS Mietków   7 18 6 0 1 24-10 +14
3. Rapid Domaniów   7 13 4 1 2 21-17 +4
4. Stary Śleszów   7 12 3 3 1 16-6 +10
5. Kwarcyt Jegłowa   7 7 2 1 4 8-26 -18
6. Ślęża Sobótka   7 6 2 0 5 16-29 -13
7. Foto Higiena Gać   7 3 1 0 6 10-59 -49
8. Nefryt Jordanów Śl.   7 3 1 0 6 13-31 -18
 

9. kolejka - 18 października 2015 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Piast Lutynia - Ślęża Sobótka 0:7 (0:3)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski - 3, A. Marciniak - 3, P. Rodak.
Ślęża: Marian Szymaniec - Jacek Rodak (Bartosz Sadowski), Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak, Artur Markulak - Denis Uluseven (Maciej Sikorski), Sebastian Chudzik (ż.k.) (Marcin Źygadło), Zbigniew Lech, Patryk Rodak (Paweł Grzejdziak) - Adam Mrciniak (ż.k.), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: S. Chudzik, A. Marciniak.
Rezerwa: Jakub Szmyd (bramkarz).
Trener: Robert Rajczakowski.

9. kolejka - 18 października
Puma Pietrzykowice - Ambrozja Bogdaszowice 1:3
Piast Lutynia - Ślęża Sobótka 0:7
LZS Osiek - KS Piotrowice 23:1
Muchobór Wrocław - White Bat Czerńczyce 1:0
LZS Zachowice - Wicher Domasław 1:4
ULKS Piotrowice - Dromex Piersno 0:4
KP Wichrów - GLKS Mietków 4:2


6. kolejka - 17 października 2015 roku (sobota), godz. 15
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śląski 2:3 (1:2)
Bramki dla Sobótki: G. Źygadło, B. Sadowski.
Ślęża: Jakub Szmyd - Igor Turowski (ż.k.) (Bartosz Sadowski), Damian Szymaniec, Adrian Marzec, Patryk Szumierz - Piotr Pruszkowski, Zygmunt Gajderowicz (kpt.), Gabriel Krawczykowski, Dominik Rodak - Jacek Ząbkowski, Grzegorz Źygadło.
Żółte kartki: I. Turowski, D. Szymaniec.
Rezerwa: Marcin Konopka.
Trener: Robert Rajczakowski.

6. kolejka - 17 października
LKS Stary Śleszów - Rapid Domaniów 2:2
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. 2:3
WKS Śląsk Wrocław - Kwarcyt Jegłowa 11:0
Foto Higiena Gać - GLKS Mietków 2:9


8. kolejka - 11 października 2015 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 1:2 (0:1)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski.
Ślęża: Marek Szymaniec - Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak (ż.k.), Tomasz Rodak, Artur Markulak - Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Denis Uluseven, Marcin Źygadło - Patryk Rodak (Paweł Grzejdziak), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: .
Rezerwa: Damian Szymaniec, Krystian Rychlicki.
Trener: Robert Rajczakowski.

8. kolejka - 11 października
Ambrozja Bogdaszowice - KP Wichrów 2:0
GLKS Mietków - ULKS Piotrowice 4:2
Dromex Piersno - LZS Zachowice 4:1
Wicher Domasław - Muchobór Wrocław 2:5
White Bat Czerńczyce - LZS Osiek 1:1
KS Piotrowice - Piast Lutynia 1:7
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 1:2


5. kolejka - 10 października 2015 roku (sobota), godz. 15
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 4:0 (1:0)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Jakub Szmyd - Dominik Rodak, Bartosz Sadowski (ż.k.), Patryk Szumierz - Piotr Pruszkowski, Zygmunt Gajderowicz (kpt.), Jacek Ząbkowski, Ernest Kapusta (ż.k.) - Grzegorz Źygadło.
Żółte kartki: B. Sadowski, E. Kapusta.
Rezerwa: Tomasz Rajczakowski.
Trener: Robert Rajczakowski.

5. kolejka - 10 października
Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 4:0
LKS Stary Śleszów - Foto Higiena Gać 3:1
Nefryt Jordanów Śl. - WKS Śląsk Wrocław 0:8
Kwarcyt Jegłowa - GLKS Mietków 0:3


7. kolejka - 4 października 2015 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 4:5 (1:2)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski - 3, samobójcza.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski (Bartosz Sadowski), Jacek Rodak, Tomasz Rodak, Artur Markulak - Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Denis Uluseven, Marcin Źygadło (Jacek Ząbkowski) - Paweł Grzejdziak, Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: .
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

7. kolejka - 4 października
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 4:5
Puma Pietrzykowice - KS Piotrowice 3:0
Piast Lutynia - White Bat Czerńczyce 1:0
LZS Osiek - Wicher Domasław 4:1
Muchobór Wrocław - Dromex Piersno 1:0
LZS Zachowice - GLKS Mietków 0:2
ULKS Piotrowice - KP Wichrów 0:3


4. kolejka - 3 października 2015 roku (sobota), godz. 15
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - LKS Stary Śleszów 0:2 (0:1)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Jakub Szmyd - Marcin Konopka, Damian Szymaniec, Igor Turowski, Patryk Szumierz - Piotr Pruszkowski, Gabriel Krawczykowski, Filip Filipiak, Zygmunt Gajderowicz (kpt.), Dominik Rodak - Grzegorz Źygadło.
Żółte kartki: .
Rezerwa: Tomasz Rajczakowski.
Trener: Robert Rajczakowski.

4. kolejka - 3 października
Ślęża Sobótka - LKS Stary Śleszów 0:2
GLKS Mietków - Nefryt Jordanów Śl. 2:1
WKS Śląsk Wrocław - Rapid Domaniów 11:0
Foto Higiena Gać - Kwarcyt Jegłowa 1:2


6. kolejka - 27 września 2015 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
KS Piotrowice - Ślęża Sobótka 0:4 (0:1)
Bramki dla Sobótki: D. Uluseven - 2, T. Rajczakowski, P. Rodak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak (Artur Markulak), Tomasz Rodak, Maciej Sikorski - Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Denis Uluseven, Marcin Źygadło - Patryk Rodak (Bartosz Sadowski), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: .
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

6. kolejka - 27 września
Ambrozja Bogdaszowice - ULKS Piotrowice 7:1
KP Wichrów - LZS Zachowice 5:2
GLKS Mietków - Muchobór Wrocław 2:5
Dromex Piersno - LZS Osiek 0:4
Wicher Domasław - Piast Lutynia 1:5
White Bat Czerńczyce - Puma Pietrzykowice 2:0
KS Piotrowice - Ślęża Sobótka 0:4


3. kolejka - 26 września 2015 roku (sobota), godz. 16
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Foto Higiena Gać 7:2 (3:1)
Bramki dla Sobótki: J. Ząbkowski - 3, G. Źygadło - 2, P. Pruszkowski, D. Szymaniec.
Ślęża: Jakub Szmyd - Marcin Konopka, Damian Szymaniec, Igor Turowski, Patryk Szumierz - Piotr Pruszkowski, Gabriel Krawczykowski, Jacek Ząbkowski, Zygmunt Gajderowicz (kpt.), Dominik Rodak - Grzegorz Źygadło.
Żółte kartki: .
Rezerwa: Artur Markulak, Tomasz Rajczakowski, Denis Uluseven, Ernest Kapusta.
Trener: Robert Rajczakowski.

3. kolejka - 26 września
LKS Stary Śleszów - WKS Śląsk Wrocław 1:1
Ślęża Sobótka - Foto Higiena Gać 7:2
Rapid Domaniów - GLKS Mietków 1:3
Nefryt Jordanów Śl. - Kwarcyt Jegłowa 4:5


5. kolejka - 20 września 2015 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - White Bat Czerńczyce 0:3 (0:0)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Marek Szymaniec - Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak, Tomasz Rodak, Artur Markulak (Damian Szymaniec) - Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Denis Uluseven, Marcin Źygadło - Paweł Grzejdziak, Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: .
Rezerwa: Maciej Sikorski, Patryk Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski.

5. kolejka - 20 września
LZS Zachowice - ULKS Piotrowice 3:1
Muchobór Wrocław - KP Wichrów 9:1
LZS Osiek - GLKS Mietków 9:0
Piast Lutynia - Dromex Piersno 2:3
Puma Pietrzykowice - Wicher Domasław 1:3
Ślęża Sobótka - White Bat Czerńczyce 0:3
KS Piotrowice - Ambrozja Bogdaszowice 1:6


2. kolejka - 19 września 2015 roku (sobota), godz. 9
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
WKS Śląśk Wrocław - Ślęża Sobótka 14:2 (7:1)
Bramki dla Sobótki: J. Ząbkowski, G. Źygadło.
Ślęża: Jakub Szmyd - Marcin Konopka, Ernest Kapusta, Bartosz Sadowski (ż.k.), Patryk Szumierz - Gabriel Krawczykowski, Filip Filipiak, Jacek Ząbkowski, Zygmunt Gajderowicz (kpt.), Dominik Rodak - Grzegorz Źygadło.
Żółte kartki: B. Sadowski.
Rezerwa: .
Trener: Robert Rajczakowski.

2. kolejka - 19 września
WKS Śląsk Wrocław - Ślęża Sobótka 14:2
GLKS Mietków - LKS Stary Śleszów 2:1
Foto Higiena Gać - Nefryt Jordanów Śl. 4:3
Kwarcyt Jegłowa - Rapid Domaniów 0:4


4. kolejka - 13 września 2015 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa IV Seniorów
Wicher Domasław - Ślęża Sobótka 3:3 (2:2)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski - 3.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski (Piotr Strzała), Jacek Rodak, Tomasz Rodak (ż.k.), Mariusz Peljak (kpt.) - Sebastian Chudzik, Artur Markulak (Patryk Rodak), Zbigniew Lech (ż.k.), Denis Uluseven, Marcin Źygadło (Paweł Grzejdziak) - Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: Z. Lech, T. Rodak.
Rezerwa: .
Trener: Robert Rajczakowski.

4. kolejka - 13 września
Ambrozja Bogdaszowice - LZS Zachowice 5:1
ULKS Piotrowice - Muchobór Wrocław 1:6
KP Wichrów - LZS Osiek 0:13
GLKS Mietków - Piast Lutynia 1:3
Dromex Piersno - Puma Pietrzykowice 0:0
Wicher Domasław - Ślęża Sobótka 3:3
White Bat Czerńczyce - KS Piotrowice 9:1


1. kolejka - 12 września 2015 roku (sobota), godz. 16
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 2:3 (1:1)
Bramki dla Sobótki: J. Ząbkowski, G. Źygadło.
Ślęża: Jakub Szmyd - Igor Turowski, Damian Szymaniec (ż.k.), Bartosz Sadowski, Patryk Szumierz - Gabriel Krawczykowski, Filip Filipiak, Jacek Ząbkowski, Zygmunt Gajderowicz (kpt.), Dominik Rodak - Grzegorz Źygadło.
Żółte kartki: D. Szymaniec.
Rezerwa: .
Trener: Robert Rajczakowski.

1. kolejka - 12 września
WKS Śląsk Wrocław - Foto Higiena Gać 28:1
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 2:3
LKS Stary Śleszów - Kwarcyt Jegłowa 0:0
Rapid Domaniów - Nefryt Jordanów Śl. 3:1

11.09.2015  Inauguracja juniorów starszych z Mietkowem


W sobotę 12 września o godzinie 16 w Sobótce juniorzy starsi rozegrają inauguracyjny mecz z Mietkowem w lidze terenowej, grupa II.

Transfery:

Przybyli:
1. Nikt nie przybył

Odeszli:
1. Marcin Źygadło (drużyna seniorów, ukończył wiek juniora)
2. Krzysztof Stachniuk, Łukasz Sienkowski, Karol Bubel, Grzegorz Karczewski (rezygnacja z gry, ukończyli wiek juniora)
3. Kacper Kawalec (LKS Gola Świdnicka, klasa O, wypożyczenie do 30.06.2016, ukończył wiek juniora)
4. Kamil Mleczko (Zachód Sobótka, klasa A, koniec wypożyczenia, ukończył wiek juniora)
5. Mateusz Siemek, Patryk Szczepaniak, Igor Łukojć, Krystian Rolirat, Kacper Strzała (wszyscy rezygnacja z gry)
6. Michał Lesycz (Sparta Oleszna, klasa B, wypożyczenie do 30.06.2016)
7. Marcin Ladra (Olimpic Dobkowice, klasa C, wypożyczenie do 30.11.2015)

Uprawnieni zawodnicy (15):
Jakub Szmyd (08.04.1998), Igor Turowski (25.05.1997), Patryk Szumierz (18.02.1997), Filip Filipiak (23.12.1999), Gabriel Krawczykowski (15.02.2000), Jacek Ząbkowski (03.03.1999), Zygmunt Gajderowicz (23.10.1999), Dominik Rodak (07.12.1999), Ernest Kapusta (04.03.1997), Artur Markulak (26.04.1998), Tomasz Rajczakowski (11.09.1998), Bartosz Sadowski (06.08.1998), Damian Szymaniec (22.06.1997), Denis Uluseven (06.05.1997), Grzegorz Źygadło (26.06.1999).


3. kolejka - 6 września 2015 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 1:1 (0:1)
Bramka dla Sobótki: A. Markulak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski (Bartosz Sadowski), Jacek Rodak, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.) - Sebastian Chudzik, Artur Markulak, Zbigniew Lech (Piotr Strzała), Denis Uluseven, Patryk Rodak (ż.k.) (Marcin Źygadło) - Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: P. Rodak.
Rezerwa: D. Szymaniec.
Trener: Robert Rajczakowski.

3. kolejka - 6 września
White Bat Czerńczyce - Ambrozja Bogdaszowice 4:1
KS Piotrowice - Wicher Domasław 3:9
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 1:1
Puma Pietrzykowice - GLKS Mietków 1:1
Piast Lutynia - KP Wichrów 1:0
LZS Osiek - ULKS Piotrowice 7:2
Muchobór Wrocław - LZS Zachowice 4:1


2. kolejka - 30 sierpnia 2015 roku (niedziela), godz. 17
Klasa B - grupa IV Seniorów
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 1:6 (0:2)
Bramki dla Sobótki: M. Źygadło - 3, T. Rajczakowski - 2, Z. Lech.
Ślęża: Sławomir Szymanek - Maciej Sikorski, Jacek Rodak, Artur Markulak, Mariusz Peljak (kpt.) (Bartosz Sadowski) - Patryk Rodak (Denis Uluseven), Tomasz Rodak (Piotr Strzała), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik - Marcin Źygadło, Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: .
Rezerwa: M. Szymaniec (bramkarz).
Trener: Robert Rajczakowski.

2. kolejka - 30 sierpnia
Ambrozja Bogdaszowice - Muchobór Wrocław 1:4
LZS Zachowice - LZS Osiek 0:11
ULKS Piotrowice - Piast Lutynia 2:2
KP Wichrów - Puma Pietrzykowice 1:1
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 1:6
Dromex Piersno - KS Piotrowice 4:1
Wicher Domasław - White Bat Czerńczyce 6:2


1. kolejka (inauguracja sezonu 2015/2016) - 23 sierpnia 2015 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:1 (1:1)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski - 2, K. Rychlicki, T. Rodak.
Ślęża: Sławomir Szymanek - Maciej Sikorski, Jacek Rodak, Artur Markulak (Piotr Strzała), Mariusz Peljak (kpt.) - Patryk Rodak (Bartosz Sadowski), Tomasz Rodak, Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik - Paweł Grzejdziak (Krystian Rychlicki), Tomasz Rajczakowski (Marcin Źygadło).
Żółte kartki: .
Rezerwa: M. Szymaniec (bramkarz), D. Szymaniec.
Trener: Robert Rajczakowski.

1. kolejka - 23 sierpnia
Wicher Domasław - Ambrozja Bogdaszowice 5:2
White Bat Czerńczyce - Dromex Piersno 2:2
KS Piotrowice - GLKS Mietków 1:5
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:1
Puma Pietrzykowice - ULKS Piotrowice 0:1
Piast Lutynia - LZS Zachowice 4:0
LZS Osiek - Muchobór Wrocław 3:1

15.08.2015  Inauguracja z KP Wichrów


W niedzielę 23 sierpnia o godzinie 10 w Sobótce seniorzy rozegrają inauguracyjny mecz z KP Wichrów w klasie B, grupa IV.

Transfery:

Przybyli:
1. Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech (LZS Zachowice, klasa B, transfer definitywny)

Odeszli:
1. Łukasz Kopernicki (Błękitni Gniechowice, klasa B, wolny zawodnik)
2. Jakub Franczuk (Zachód Sobótka, klasa A, transfer definitywny)
3. Kacper Kawalec (LKS Gola Świdnicka, klasa O, wypożyczenie do 30.06.2016)
4. Piotr Sztabiński (Wierzbice, klasa A, transfer definitywny)
5. Robert Rodak (Czarni Kondratowice, klasa O, transfer definitywny)
6. Kamil Mleczko (Zachód Sobótka, klasa A, koniec wypożyczenia)
7. Karol Kapusta (Flamenco Zebrzydów, klasa B, transfer definitywny)
8. Michał Lesycz (Sparta Oleszna, klasa B, wypożyczenie do 30.06.2016)
9. Marcin Ladra (Olimpic Dobkowice, klasa C, wypożyczenie do 30.11.2015)

Uprawnieni zawodnicy (20):
Sebastian Chudzik (15.08.1988), Paweł Grzejdziak (23.10.1986), Ernest Kapusta (04.03.1997), Zbigniew Lech (05.09.1987), Artur Markulak (26.04.1998), Mariusz Peljak (15.05.1983), Tomasz Rajczakowski (11.09.1998), Jacek Rodak (25.08.1973), Patryk Rodak (30.09.1993), Tomasz Rodak (28.02.1986), Krystian Rychlicki (31.12.1991), Bartosz Sadowski (06.08.1998), Maciej Sikorski (16.06.1991), Piotr Strzała (15.09.1995), Sławomir Szymanek (20.12.1983), Marek Szymaniec (24.06.1995), Damian Szymaniec (22.06.1997), Denis Uluseven (06.05.1997), Marek Zięba (02.05.1979), Marcin Źygadło (07.08.1996).

15.08.2015  Start rozgrywek oraz sparing juniorów starszych

W sobotę 12 września juniorzy starsi zagrają inauguracyjny mecz w lidze terenowej. Przed startem rozgrywek zaplanowany jest sparing z LKS Bystrzyca Górna (klasa okręgowa - Wałbrzych). Mecz odbędzie się w poniedziałek 24 sierpnia o godzinie 17 w Bystrzycy Dolnej.

15.08.2014  Trening juniorów starszych

We wtorek 18 sierpnia 2015 roku o godz. 19 na stadionie ŚOKSiR w Sobótce odbędzie się pierwszy trening juniorów straszych. Do gry uprawnieni są zawodnicy z rocznika 1997 i młodsi. Trening obowiązkowy.

15.08.2014 Terminarz rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016

JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
S 1. 23.08.2015  10 Ślęża Sobótka - KP Wichrów
         
S 2. 30.08.2015  14 GLKS Mietków - Ślęża Sobótka
         
S 3. 06.09.2015  10 Ślęża Sobótka - Dromex Piersno
         
JS 1. 12.09.2015  11 Ślęża Sobótka - GLKS Mietków
S 4. 13.09.2014  14 Wicher Domasław - Ślęża Sobótka
         
JS 2. 19.09.2015  11   WKS Śląsk Wrocław - Ślęża Sobótka
S 5. 20.09.2015  10 Ślęża Sobótka - Czereńczyce
         
JS 3. 26.09.2015  11   Ślęża Sobótka - Foto Higiena Błyskawica Gać
S 6. 27.09.2015  14 KS Piotrowice - Ślęża Sobótka
         
JS 4. 03.10.2015  11  Ślęża Sobótka - LKS Stary Śleszów
S 7. 04.10.2015  10 Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice
         
JS 5. 10.10.2015  11  Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka
S 8. 11.10.2015  14 Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice
         
JS 6. 17.10.2015  11   Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl.
S 9. 18.10.2015  11 Piast Lutynia - Ślęża Sobótka
         
JS 7. 24.10.2015  11   Kwarcyt Jegłowa - Ślęża Sobótka
S 10. 25.10.2015  10 Ślęża Sobótka - LZS Osiek
         
S 11. 08.11.2015  11 Muchobór Wrocław - Ślęża Sobótka
         
S 12. 15.11.2015  10 Ślęża Sobótka - LZS Zachowice
         
S 13. 22.11.2015  14 ULKS Piotrowice - Ślęża Sobótka

30.06.2015  Drużyny zgłoszone do rozgrywek w sezonie 2015/2016

Miejski Klub Sportowy Ślęża Sobótka w sezonie piłkarskim 2015/2016 do rozgrywek zgłosił następujące zespoły: junior starszy (1997 i młodsi) oraz senior.
 

KONTAKT - KLUB
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail: 
sleza.sobotka@interia.pl
 
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
 
koniec rundy
jesiennej
 
JUNIOR STARSZY
 
koniec rundy
jesiennej
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
11. kolejka
12 listopada, godz. 11
Piotrowice - Ślęża
0:10 (0:3)
 
JUNIOR STARSZY
9. kolejka
28 października, g. 10
Jelcz Laskowice - Ślęża
8:1 (3:1)
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, piątek
godz. 19
 
JUNIOR STARSZY
przerwa
w treningach
 
SPONSORZY
 
 
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2016 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.