STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
SOBÓTKA
Miasto
Komunikacja
   autobusowa
Muzeum Ślężańskie
Mapy
MASYW ŚLĘŻY
Ślęża
Wieżyca
Radunia
Przeł. pod Wieżycą
Przeł. Tąpadła
Wyciągi narciarskie
Szlaki turystyczne
Park Krajobrazowy
ZABYTKI
Rzeźby kultowe
Zamek
Sankt. Św. Anny
Kościół Św. Jakuba
SULISTROWICZKI
Kapliczka
Park Wenecja
SULISTROWICE
Zalew
MIROSŁAWICE
Lotnisko
REKREACJA
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA
AKTUALNOŚCI
26. kolejka (ostatnia) - 22 czerwca 2014 (niedziela), godz. 14, w Solnej
Sokół Smolec - Ślęża Sobótka 5:1 (3:0)
22.06.2014 Koniec sezonu. Spadek do klasy B.

Sokół Smolec - Ślęża Sobótka 5:1 (3:0)
Bramka dla Ślęży: R. Rodak
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - 5. Jacek Rodak (kpt.), 16. Piotr Sztabiński, 14. Mariusz Peljak (46', 11. Adrian Barcikowski) - 6. Karol Kapusta (46', 7. Tomasz Krzymiński), 2. Szymon Kowacki, 3. Marek Zięba, 17. Tomasz Rodak, 15. Kacper Prendecki (M) (70', 18. Paweł Grzejdziak), 9. Robert Rodak (M) (71', ż.k.) - 4. Patryk Rodak (M) (46', 19. Paweł Lisowski).
Rezerwa: 1. Marian Szymaniec, 10. Damian Szymaniec (M).
Trener: Robert Pierzga.

26. kolejka (ostatnia) - wyniki
Czarni Kondratowice - Ognisko Przeworno 5:1, (godz. 14)
Puma Pietrzykowice - Nefryt Jordanów Śl. 1:6, (godz. 14)
Rapid Domaniów - LKS Brożec 1:0, (godz. 14)
Gromnik Kuropatnik - KS Żórawina 5:1, (godz. 14), na stronie DZPN 5:0
Korona Pęcz Szczawin - Zachód Sobótka 2:5, (godz. 14)
Sokół Smolec - Ślęża Sobótka 5:1, (godz. 14), w Solnej
Galakticos Solna - Czarni Sobocisko 4:1, (19.06., godz. 11)

25. kolejka - 15 czerwca 2014 (niedziela), godz. 14
Ślęża Sobótka - Galakticos Solna 4:3 (1:0)
15.06.2014 Lepsi o bramkę.

Ślęża Sobótka - Galakticos Solna 4:3 (1:0)
Bramki dla Ślęży: K. Lipiecki - 3, R. Rodak
Ślęża: 1. Marian Szymaniec - 5. Jacek Rodak, 16. Piotr Sztabiński (31', ż.k.), 14. Tomasz Rodak (70', 3. Tomasz Krzymiński) - 6. Karol Kapusta (89', 18. Paweł Grzejdziak), 2. Szymon Kowacki, 4. Marek Zięba, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 15. Kacper Prendecki (M), 9. Robert Rodak (M) - 19. Przemysław Tupik (46', 11. Adrian Barcikowski).
Rezerwa: 12. Kacper Kawalec (M), 10. Patryk Rodak (M), 17. Marcin Źygadło (M), 7. Maciej Sikorski.
Trener: Robert Pierzga.

25. kolejka - wyniki
Czarni Sobocisko - Czarni Kondratowice 1:3, (godz. 11)
Ślęża Sobótka - Galakticos Solna 4:3, (godz. 14)
Zachód Sobótka - Sokół Smolec 1:0, (godz. 14)
KS Żórawina - Korona Pęcz Szczawin 4:0, (godz. 14)
LKS Brożec - Gromnik Kuropatnik 1:0, (godz. 14)
Nefryt Jordanów Śl. - Rapid Domaniów 0:4, (godz. 14)
Ognisko Przeworno - Puma Pietrzykowice 7:1, (godz. 14)

24. kolejka - 8 czerwca 2014 (niedziela), godz. 11
Czarni Sobocisko - Ślęża Sobótka 3:1 (2:0)
08.06.2014 Bez szans na zwycięstwo.

Czarni Sobocisko - Ślęża Sobótka 3:1 (2:0)
Bramka dla Ślęży: K. Lipiecki
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - 5. Jacek Rodak (87', ż.k.), 16. Piotr Sztabiński, 4. Damian Foltyn (35', 14. Mariusz Peljak) (77', ż.k.) - 6. Karol Kapusta (46', 11. Adrian Barcikowski) (87', ż.k., 87', ż.k. = cz.k.), 2. Szymon Kowacki (34', ż.k.), 3. Marek Zięba, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 10. Kacper Prendecki (M) (75', 17. Marcin Źygadło (M)), 9. Robert Rodak (M) (60', 7. Paweł Grzejdziak) - 19. Paweł Lisowski (50', 15. Patryk Rodak (M)).
Rezerwa: 1. Sławomir Szymanek.
Trener: Robert Pierzga.

24. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Puma Pietrzykowice 8:0, (godz. 14)
Rapid Domaniów - Ognisko Przeworno 3:0, (godz. 17)
Gromnik Kuropatnik - Nefryt Jordanów Śl. 5:1, (godz. 14)
Korona Pęcz Szczawin - LKS Brożec 2:3, (godz. 14)
Sokół Smolec - KS Żórawina 1:1, (godz. 14)
Galakticos Solna - Zachód Sobótka 3:3, (godz. 14)
Czarni Sobocisko - Ślęża Sobótka 3:1, (godz. 11)


18. kolejka (koniec sezonu 2013/14) - 7 czerwca 2014 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Kolektyw Radwanice 7:0 (1:0)
Bramki dla Ślęży: E. Kapusta - 2, Ł. Sienkowski, K. Stachniuk - 2, M. Lesycz, M. Szumierz.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 20. Ernest Kapusta, 13. Patryk Szczepaniak (88', 5. Dominik Rodak), 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk, 14. Piotr Strzała (44', ż.k.) (75', 18. Damian Szymaniec), 4. Łukasz Sienkowski (60', 22. Michał Lesycz), 19. Mateusz Szumierz (78', 8. Alan Łach) - 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 17. Marcin Ladra (65', 11. Marcin Źygadło)
Żółte kartki: P. Strzała.
Rezerwa: 6. Grzegorz Źygadło, 16. Karol Bubel
Trener: Robert Rajczakowski

18. kolejka (ostatnia) - 7 czerwca
Polonia Jaszowice - Ognisko Przeworno 0:0
Stary Śleszów - Nefryt Jordanów Śląski 4:2
Ślęza Wrocław - KS Żórawina 19:3
Ślęża Sobótka - Kolektyw Radwanice 7:0
Polonia Bielany Wrocławskie - pauza

Fotorelacja
23. kolejka - 1 czerwca 2014 (niedziela), godz. 14
Ślęża Sobótka - Czarni Kondratowice 2:3 (1:1)
01.06.2014 Pechowa porażka.

Ślęża Sobótka - Czarni Kondratowice 2:3 (1:1)
Bramki dla Ślęży: R. Rodak, P. Grzejdziak
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - 5. Jacek Rodak (kpt.) (36', ż.k.), 16. Piotr Sztabiński, 14. Mariusz Peljak (81', ż.k.) - 6. Karol Kapusta, 28. Szymon Kowacki, 10. Patryk Rodak (M) (60', 18. Paweł Grzejdziak), 15. Kacper Prendecki (M), 9. Robert Rodak (M), 4. Damian Foltyn (65', 11. Marcin Źygadło) (M) - 7. Paweł Lisowski.
Rezerwa: 1. Marian Szymaniec, 19. Maciej Sikorski.
Trener: Robert Pierzga.

23. kolejka - wyniki
Ślęża Sobótka - Czarni Kondratowice 2:3, (godz. 14)
Ognisko Przeworno - Gromnik Kuropatnik 4:3, (godz. 14)
Nefryt Jordanów Śl. - Korona Pęcz Szczawin 1:0, (godz. 17)
Zachód Sobótka - Czarni Sobocisko 3:1, (godz. 14
KS Żórawina - Galakticos Solna 1:1, (godz. 14)
Puma Pietrzykowice - Rapid Domaniów 0:4, (godz. 14)
LKS Brożec - Sokół Smolec 1:0, (godz. 14)


17. kolejka - 31 maja 2014 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
KS Żórawina - Ślęża Sobótka 0:14 (0:9)
*) mecz zakończył się w 75 minucie z powodu dekompletacji drużyny gospodarzy (6 zawodników)
Bramki dla Ślęży: E. Kapusta - 2, T. Rajczakowski - 4, P. Strzała, M. Szumierz - 3, K. Kawalec, M. Ladra - 2, M. Lesycz.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (12. Marek Szymaniec) - 5. Dominik Rodak (15. Igor Turowski), 20. Ernest Kapusta (18. Damian Szymaniec), 13. Patryk Szczepaniak, 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk, 22. Piotr Strzała (16. Michał Lesycz), 4. Łukasz Sienkowski, 19. Mateusz Szumierz - 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 11. Marcin Źygadło (17. Marcin Ladra)
Żółte kartki: .
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski

17. kolejka - 31 maja
KS Żórawina - Ślęża Sobótka 0:14
Nefryt Jordanów Śląski - Ślęza Wrocław 3:11
Ognisko Przeworno - Stary Śleszów 3:3
Polonia Bielany Wrocławskie - Polonia Jaszowice 6:2
Kolektyw Radwanice - pauza

22. kolejka - 25 maja 2014 (niedziela), godz. 14
Ślęża Sobótka - Zachód Sobótka 2:0 (1:0)
25.05.2014 Ślęża, Ślęża, Ślęża !!!

Ślęża Sobótka - Zachód Sobótka 2:0 (1:0)
Bramki dla Ślęży: R. Rodak, K. Lipiecki
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - 11. Adrian Barcikowski (87', ż.k.), 16. Piotr Sztabiński, 5. Jacek Rodak, 14. Mariusz Peljak - 6. Karol Kapusta, 28. Szymon Kowacki, 15. Marek Zięba, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 4. Kacper Prendecki - 9. Robert Rodak (M) (85', 10. Patryk Rodak) (M).
Rezerwa: 1. Sławomir Szymanek, 7. Maciej Sikorski, 19. Paweł Grzejdziak.
Trener: Robert Pierzga.

22. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Rapid Domaniów 2:2, (godz. 14)
Gromnik Kuropatnik - Puma Pietrzykowice 2:0, (godz. 14)
Korona Pęcz Szczawin - Ognisko Przeworno 0:1, (godz. 14)
Sokół Smolec - Nefryt Jordanów Śl. 3:3, (godz. 14
Galakticos Solna - LKS Brożec 2:5, (godz. 14)
Czarni Sobocisko - KS Żórawina 3:2, (godz. 17)
Ślęża Sobótka - Zachód Sobótka 2:0, (godz. 14)


16. kolejka - 24 maja 2014 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śląski 7:0 (3:0)
Bramki dla Ślęży: M. Źygadło - 3, M. Lesycz - 2, P. Strzała, K. Stachniuk.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (46', 12. Marek Szymaniec) - 15. Igor Turowski (46', 14. Dominik Rodak), 20. Ernest Kapusta, 13. Patryk Szczepaniak, 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk (75', 16.Michał Lesycz), 22. Piotr Strzała (60', 7. Igor Łukojć), 4. Łukasz Sienkowski, 19. Mateusz Szumierz (85', 8', Alan Łach) - 18. Marcin Ladra (60', 10. Grzegorz Źygadło), 11. Marcin Źygadło
Żółte kartki: .
Rezerwa: 6. Zygmunt Gajderowicz.
Trener: Robert Rajczakowski

16. kolejka - 24 maja
Stary Śleszów - Polonia Bielany Wrocławskie 3:1
Ślęza Wrocław - Ognisko Przeworno 0:4
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śląski 7:0
Kolektyw Radwanice - KS Żórawina 3:3
Polonia Jaszowice - pauza

21. kolejka - 18 maja 2014 (niedziela), godz. 14
KS Żórawina - Ślęża Sobótka 5:0 (1:0)
18.05.2014 Kolejna porażka

KS Żórawina - Ślęża Sobótka 5:0 (1:0)
Bramki dla Ślęży:
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - 4. Damian Foltyn (75', 7. Paweł Grzejdziak), 16. Piotr Sztabiński, 5. Jacek Rodak (kpt.), 14. Mariusz Peljak (70', 19. Maciej Sikorski) (80', ż.k.) - 6. Karol Kapusta (80', 11. Barcikowski), 28. Jakub Franczuk, 15. Kacper Prendecki, 20. Marek Zięba, 17. Tomasz Rodak - 9. Robert Rodak (M) (60', 10. Patryk Rodak) (M).
Rezerwa: 1. Sławomir Szymanek.
Trener: Robert Pierzga.

21. kolejka - wyniki
Zachód Sobótka - Czarni Kondratowice 2:1, (godz. 14)
KS Żórawina - Ślęża Sobótka 5:0, (godz. 14)
LKS Brożec - Czarni Sobocisko 5:1, (godz. 17)
Nefryt Jordanów Śl. - Galakticos Solna 0:4 (28.05. - godz. 17), w pierwotnym termine odwołany z powodu złego stanu boiska
Ognisko Przeworno - Sokół Smolec 3:4, (godz. 17)
Puma Pietrzykowice - Korona Pęcz Szczawin 1:2, (godz. 14)
Rapid Domaniów - Gromnik Kuropatnik 2:1, (godz. 17)


15. kolejka - 17 maja 2014 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka 0:2 (0:2)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski, M. Źygadło.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 17. Ernest Kapusta, 18. Marek Szymaniec (70, 5. Dominik Rodak), 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk (91', ż.k.), 7. Kacper Strzała (46', 8. Alan Łach), 4. Łukasz Sienkowski (80', 13. Grzegorz Źygadło) (83', ż.k.), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 3. Michał Lesycz - 11. Marcin Źygadło (88', 14. Zygmunt Gajderowicz)
Żółte kartki: G. Źygadło, K. Stachniuk.
Rezerwa: 16. Karol Bubel.
Trener: Robert Rajczakowski

15. kolejka - 17 maja
Nefryt Jordanów Śląski - Kolektyw Radwanice 4:5, w pierwotnym termine nie odbył się - zalane boisko.
Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka 0:2
Polonia Bielany Wrocławskie - Ślęza Wrocław 3:1
Polonia Jaszowice - Stary Śleszów 3:2
KS Żórawina - pauza

20. kolejka - 11 maja 2014 (niedziela), godz. 14
Ślęża Sobótka - LKS Brożec 0:1 (0:1)
11.05.2014 Kolejny mecz bez zdobytych punktów

Ślęża Sobótka - LKS Brożec 0:1 (0:1)
Bramki dla Ślęży:
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - 4. Damian Foltyn, 16. Piotr Sztabiński, 5. Jacek Rodak (kpt.), 14. Mariusz Peljak (24', ż.k.) - 6. Karol Kapusta, 8. Szymon Kowacki (5', ż.k.), 10. Kacper Prendecki (50', ż.k.), 20. Marek Zięba (60', ż.k.), 7. Robert Rodak (60', 11. Adrian Barcikowski) (84', ż.k.) - 17. Łukasz Kopernicki (91', ż.k., 91', cz.k.).
Rezerwa: 22. Sławomir Szymanek, 3. Maciej Sikorski, 15. Tomasz Rodak.
Trener: Robert Pierzga.

20. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Gromnik Kuropatnik 6:0, (godz. 14)
Korona Pęcz Szczawin - Rapid Domaniów 2:5, (godz. 14)
Sokół Smolec - Puma Pietrzykowice 2:1, (godz. 14)
Galakticos Solna - Ognisko Przeworno 2:2, (godz. 17)
Czarni Sobocisko - Nefryt Jordanów Śl. 1:0, (godz. 11)
Ślęża Sobótka - LKS Brożec 0:1, (godz. 14)
Zachód Sobótka - KS Żórawina 2:0, (godz. 14)


14. kolejka - 10 maja 2014 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Polonia Bielany Wr. 6:3 (2:0)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski, M. Ladra, M. Źygadło, P. Strzała, M. Szumierz, K. Stachniuk.
Ślęża: 1. Marek Szymaniec - 15. Igor Turowski, 20. Ernest Kapusta (80', ż.k.), 18. Damian Szymaniec (16', cz.k.), 13. Patryk Szczepaniak - 19. Mateusz Szumierz (73', ż.k.) (80', 2. Patryk Szumierz), 16. Piotr Strzała (15', 60', ż.k.), 4. Łukasz Sienkowski (65', 3. Michał Lesycz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 9. Krzysztof Stachniuk - 7. Marcin Ladra (50', ż.k.) (60', 11. Marcin Źygadło)
Żółte kartki: M. Szumierz, P. Strzała - 2, E. Kapusta, M. Ladra.
Czerwona kartka: D. Szymaniec
Rezerwa: 17. Grzegorz Źygadło, 8. Alan Łach, 5. Dominik Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski

14. kolejka - 10 maja
Ślęza Wrocław - Polonia Jaszowice 5:0
Ślęża Sobótka - Polonia Bielany Wrocławskie 6:3
Kolektyw Radwanice - Ognisko Przeworno 5:0
KS Żórawina - Nefryt Jordanów Śląski 0:3
Stary Śleszów - pauza

19. kolejka - 4 maja 2014 (niedziela), godz. 14
Nefryt Jordanów Śl. - Ślęża Sobótka 3:2 (0:1)
04.05.2014 Przegrana w Jordanowie Śl.

Nefryt Jordanów Śl. - Ślęża Sobótka 3:2 (0:1)
Bramki dla Ślęży: P. Tupik, J. Franczuk
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - 15. Tomasz Rodak, 19. Jakub Franczuk, 5. Jacek Rodak, 14. Mariusz Peljak - 6. Karol Kapusta, 28. Szymon Kowacki (42', ż.k.), 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.) (93', cz.k.), 4. Damian Foltyn (75', 11. Paweł Grzejdziak) - 10. Patryk Rodak (M) (17', ż.k.), 9. Przemysław Tupik (55', 7. Robert Rodak (M) (81', ż.k.)).
Rezerwa: 16. Sławomir Szymanek, 18. Maciej Sikorski.
Trener: Robert Pierzga.

19. kolejka - wyniki
KS Żórawina - Czarni Kondratowice 0:3, walkower (godz. 14), na boisku 2:3
LKS Brożec - Zachód Sobótka 1:0, (godz. 14)
Nefryt Jordanów Śl. - Ślęża Sobótka 3:2, (godz. 14)
Ognisko Przeworno - Czarni Sobocisko 4:0, (godz. 14)
Puma Pietrzykowice - Galakticos Solna 1:2, (godz. 14)
Rapid Domaniów - Sokół Smolec 4:0, (godz. 14)
Gromnik Kuropatnik - Korona Pęcz Szczawin 2:2, (godz. 14)


13. kolejka - 3 maja 2014 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka 1:5 (1:2)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski - 2, E. Kapusta, M. Ladra - 2.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski (88', 3. Dominik Rodak), 20. Ernest Kapusta, 18. Damian Szymaniec, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (55', 19. Mateusz Szumierz), 21. Piotr Strzała, 4. Łukasz Sienkowski (60', 22. Michał Lesycz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 9. Krzysztof Stachniuk (80', 13. Grzegorz Źygadło) - 11. Marcin Źygadło (46', 7. Marcin Ladra)
Żółte kartki:.
Rezerwa: 12. Marek Szymaniec (bramkarz), 16. Karol Bubel.
Trener: Robert Rajczakowski

13. kolejka - 3 maja
Ognisko Przeworno - KS Żórawina 0:0
Polonia Bielany Wrocławskie - Kolektyw Radwanice 7:6, (14.05. - godz. 18)
Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka 1:5
Stary Śleszów - Ślęza Wrocław 1:3
Nefryt Jordanów Śląski - pauza

18. kolejka - 27 kwietnia 2014 (niedziela), godz. 14
Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno 2:5 (2:2)
27.04.2014 2:0 ... 2:5.

Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno 2:5 (2:2)
Bramki dla Ślęży: Ł. Kopernicki - 2
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 11. Adrian Barcikowski (35', 4. Damian Foltyn), 16. Piotr Sztabiński, 5. Jacek Rodak (70', ż.k.), 14. Mariusz Peljak (37', ż.k.)- 6. Karol Kapusta (75', 18. Paweł Grzejdziak), 19. Jakub Franczuk (46', 2. Szymon Kowacki), 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 17. Łukasz Kopernicki (69', ż.k.), 3. Patryk Rodak (M) (42', 9. Robert Rodak (M))) - 10. Adam Marciniak.
Rezerwa: 12. Sławomir Szymanek, 15. Kacper Prendecki (M), 7. Piotr Strzała (M).
Trener: Robert Pierzga.

18. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Korona Pęcz Szczawin 3:0, (godz. 14)
Sokół Smolec - Gromnik Kuropatnik 0:1, (godz. 14)
Galakticos Solna - Rapid Domaniów 1:3, (godz. 14)
Czarni Sobocisko - Puma Pietrzykowice 0:1, (godz. 11)
Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno 2:5, (godz. 14)
Zachód Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. 2:1, (godz. 14)
KS Żórawina - LKS Brożec 3:1, (godz. 14)


12. kolejka - 26 kwietnia 2014 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - LKS Stary Śleszów 1:1 (0:1)
Bramki dla Ślęży: G. Źygadło.
Ślęża: 12. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 20. Ernest Kapusta, 18. Damian Szymaniec, 2. Patryk Szumierz (46', 19. Patryk Szczepaniak) - 8. Alan Łach (80', 16. Karol Bubel), 14. Piotr Strzała (45', ż.k.) (46', 22. Michał Lesycz), 4. Łukasz Sienkowski (75', 7. Domink Rodak), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 9. Krzysztof Stachniuk - 11. Marcin Źygadło (60', 13. Grzegorz Źygadło)
Żółte kartki: Piotr Strzała.
Rezerwa: 1. Marek Szymaniec (bramkarz).
Trener: Robert Rajczakowski

12. kolejka - 26 kwietnia
Ślęża Sobótka - Stary Śleszów 1:1
Kolektyw Radwanice - Polonia Jaszowice 8:3
KS Żórawina - Polonia Bielany Wrocławskie 0:9
Nefryt Jordanów Śląski - Ognisko Przeworno 0:6
Ślęza Wrocław - pauza

17. kolejka - 13 kwietnia 2014 (niedziela), godz. 14
Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka 1:1 (1:1)
13.04.2014 Podział punktów w Pietrzykowicach

Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka 1:1 (1:1)
Bramka dla Ślęży: P. Rodak
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - 14. Tomasz Rodak, 16. Piotr Sztabiński, 5. Jacek Rodak (kpt.), 11. Adrian Barcikowski - 6. Karol Kapusta, 20. Marek Zięba, 28. Szymon Kowacki (88', 19. Kacper Prendecki (M)), 17. Łukasz Kopernicki, 9. Robert Rodak (M) (30', 18. Paweł Grzejdziak) (70', 7. Piotr Strzała (M)) - 4. Patryk Rodak (M).
Rezerwa: 1. Sławomir Szymanek.
Trener: Robert Pierzga.

17. kolejka - wyniki
LKS Brożec - Czarni Kondratowice 1:1, (godz. 14)
Nefryt Jordanów Śl. - KS Żórawina 0:3, (godz. 14)
Ognisko Przeworno - Zachód Sobótka 1:2, (godz. 14)
Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka 1:1, (godz. 14)
Rapid Domaniów - Czarni Sobocisko 5:3, (godz. 14)
Gromnik Kuropatnik - Galakticos Solna 3:2, (godz. 17)
Korona Pęcz Szczawin - Sokół Smolec 0:0, (godz. 14)


11. kolejka - 12 kwietnia 2014 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęza Wrocław - Ślęża Sobótka 3:2 (0:0)
Bramki dla Ślęży: M. Ladra, K. Stachniuk.
Ślęża: 12. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 17. Ernest Kapusta, 18. Damian Szymaniec (62', 14. Adrian Meusz), 3. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (72', 13. Domink Rodak), 16. Kacper Strzała (70', 22. Michał Lesycz), 4. Łukasz Sienkowski (85', 2. Zygmunt Gajderowicz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 9. Krzysztof Stachniuk - 11. Marcin Źygadło (46', 7. Marcin Ladra)
Żółte kartki: - .
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski

11. kolejka - 12 kwietnia
Polonia Bielany Wrocławskie - Nefryt Jordanów Śląski 7:3
Stary Śleszów - Kolektyw Radwanice 5:2
Polonia Jaszowice - KS Żórawina 5:2
Ślęza Wrocław - Ślęża Sobótka 3:2
Ognisko Przeworno - pauza

11.04.2014  Zmiany w juniorach starszych.


W sobotę 12 kwietnia o godzinie 11 we Wrocławiu juniorzy starsi rozegrają inauguracyjny mecz w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014. Rundę rewanżową rozpoczną spotkaniem ze Ślęzą Wrocław.

Transfery:

Przybyli:
1. Ernest Kapusta (Cukrownik Pszenno), wypożyczenie do 30 czerwca
2. Patryk Szczepaniak (Cukrownik Pszenno), wypożyczenie do 30 czerwca
3. Zygmunt Gajderowicz, Grzegorz Źygadło, Gabriel Krawczykowski, Dominik Rodak,
(z drużyny trampkarzy Ślęża Sobótka)
4. Michał Lesycz (wznowił treningi po dłuższej przerwie), Karol Bubel (rozpocząl treningi)

Odeszli:
1. Patryk Bojdoł (Śląsk Wrocław, drużyna trampkarzy), wypożyczenie do 30 czerwca
2. Damian Michalczyk, Kamil Gąsior, Bartłomiej Tworek, Karol Kumidaj (rezygnacja z gry)

16. kolejka - 6 kwietnia 2014 (niedziela), godz. 14
Ślęża Sobótka - Rapid Domaniów 1:1 (0:0)
06.04.2014 Szesnastolatek strzela bramkę. Ślęża zdobywa pierwszy punkt.

Ślęża Sobótka - Rapid Domaniów 1:1 (0:0)
Bramka dla Ślęży: R. Rodak
Ślęża: 12. Kacper Kawalec (M) - Mariusz Peljak (ż.k.), Piotr Sztabiński (ż.k.), Jacek Rodak, Damian Foltyn - Karol Kapusta, Krzysztof Lipiecki (kpt.) (ż.k.) (80', 7.Piotr Strzała (M)), 2. Szymon Kowacki, 17. Jakub Franczuk (70', 3. Kacper Prendecki (M)), 11. Adrian Barcikowski (50', 9. Robert Rodak (M)) - 15. Patryk Rodak (M).
Rezerwa: 1. Sławomir Szymanek, 19. Maciej Sikorski, 18. Paweł Grzejdziak.
Trener: Robert Pierzga.

16. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Sokół Smolec 4:1, (godz. 16)
Galakticos Solna - Korona Pęcz Szczawin 2:2, (godz. 14)
Czarni Sobocisko - Gromnik Kuropatnik 3:1, (godz. 11)
Ślęża Sobótka - Rapid Domaniów 1:1, (godz. 14)
Zachód Sobótka - Puma Pietrzykowice 5:1, (godz. 14)
KS Żórawina - Ognisko Przeworno 2:2, (godz. 14)
LKS Brożec - Nefryt Jordanów Śl. 7:0, (godz. 14)


10. kolejka - 5 kwietnia 2014 roku (sobota)
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

10. kolejka - 5 kwietnia
Ślęża Sobótka - pauza
Nefryt Jordanów Śl. - Polonia Jaszowice 1:3
KS Żórawina - LKS Stary Śleszów 0:5
Ślęza Wrocław - Kolektyw Radwanice 2:0
Ognisko Przeworno - Polonia Bielany Wrocławskie 1:2

15. kolejka - 30 marca 2014 (niedziela), godz. 14
Gromnik Kuropatnik - Ślęża Sobótka 6:0 (3:0)
30.03.2014 Kompromitacja ... .

Gromnik Kuropatnik - Ślęża Sobótka 6:0 (3:0)
Bramki dla Ślęży: -
Ślęża: Sławomir Szymanek - Mariusz Peljak (70', Tomasz Rodak) (ż.k.), Piotr Sztabiński, Jacek Rodak, Damian Foltyn - Karol Kapusta, Marek Zięba, Krzysztof Lipiecki (kpt.) (ż.k.), Kacper Prendecki (M) (46', Robert Rodak (M)) - Piotr Strzała (M) (60', Paweł Grzejdziak), Patryk Rodak (M) (70', Szymon Kowacki).
Rezerwa: - .
Trener: Robert Pierzga.

15. kolejka - wyniki
Nefryt Jordanów Śl. - Czarni Kondratowice 0:3, (godz. 14)
Ognisko Przeworno - LKS Brożec 1:3, (godz. 14)
Puma Pietrzykowice - KS Żórawina 1:3, (godz. 14)
Rapid Domaniów - Zachód Sobótka 1:2, (godz. 14)
Gromnik Kuropatnik - Ślęża Sobótka 6:0, (godz. 14)
Korona Pęcz Szczawin - Czarni Sobocisko 1:3, (godz. 14)
Sokół Smolec - Galakticos Solna 2:1, (godz. 14)

14. kolejka - 23 marca 2014 (niedziela), godz. 14
Ślęża Sobótka - Korona Pęcz Szczawin 2:3 (1:1)
23.03.2014 Fatalny start Ślęży.

Ślęża Sobótka - Korona Pęcz Szczawin 2:3 (1:1)
Bramki dla Ślęży: P. Rodak, K. Lipiecki
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) (cz.k., AR) - 4. Damian Foltyn (ż.k.), 5. Jacek Rodak, 14. Mariusz Peljak (12. Sławomir Szymanek) - 6. Karol Kapusta, 16. Piotr Sztabiński, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.) (ż.k.), 7. Piotr Strzała (M) (ż.k.) (16. Paweł Grzejdziak), 17. Kacper Prendecki (M), 28. Szymon Kowacki (17. Tomasz Rodak) - 11. Patryk Rodak (M) (ż.k., ż.k. => cz.k.).
Rezerwa: 19. Maciej Sikorski, 9. Robert Rodak (M).
Trener: Robert Pierzga.

14. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Galakticos Solna 4:0, (godz. 14)
Czarni Sobocisko - Sokół Smolec 0:2, (godz. 11)
Ślęża Sobótka - Korona Pęcz Szczawin 2:3, (godz. 14)
Zachód Sobótka - Gromnik Kuropatnik 4:1, (godz. 14)
KS Żórawina - Rapid Domaniów 0:0, (godz. 14)
LKS Brożec - Puma Pietrzykowice 8:0, (godz. 14)
Nefryt Jordanów Śl. - Ognisko Przeworno 6:4, (godz. 14)

21.03.2014  Start ligi 23 marca. Inauguracja w Sobótce.


W niedzielę 23 marca o godzinie 14 w Sobótce seniorzy rozegrają inauguracyjny mecz w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014. Rundę rewanżową rozpoczną spotkaniem z Koroną Pęcz Szczawin. Przypomnijmy, że w Pęczu nasz zespół wygrał 2:1 (bramki: Marciniak, Lipiecki).
W przerwie zimowej do Ślęży dołączyło czterech zawodników, prawie wszyscy to wychowankowie naszego klubu.

Transfery:

Przybyli:

1. Patryk Rodak (Polonia Jaszowice), transfer definitywny, wychowanek Ślęży
2. Kacper Prendecki (Polonia Jaszowice, ostatnio grał w juniorach starszych w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013)
, transfer definitywny, wychowanek Ślęży
3. Robert Rodak (Stal Świdnica, junior starszy), powrót z wypożyczenia
4. Paweł Grzejdziak (Czarni Siedlakowice), wolny zawodnik po likwidacji Klubu

Odeszli:
nikt nie odszedł

W okresie przygotowawczym do rozgrywek uczestniczyło 20 piłkarzy: Kacper Kawalec, Sławomir Szymanek, Damian Foltyn, Mariusz Peljak, Jacek Rodak, Tomasz Rodak, Piotr Strzała, Piotr Sztabiński, Marek Zięba, Adrian Barcikowski, Karol Kapusta, Szymon Kowacki, Krzysztof Lipiecki, Maciej Sikorski, Mateusz Szumierz, Łukasz Kopernicki oraz nowi zawodnicy tj. Patryk i Robert Rodak, Kacper Prendecki, Paweł Grzejdziak.


Sparing - 20 marca 2014 roku (czwartek) - godz. 19:15
Junior Starszy
GKS Kobierzyce (klasa okręgowa, Wrocław) - Ślęża Sobótka 2:1 (2:0)
Bramka dla Ślęży: M. Szumierz
Ślęża: Kacper Kawalec - Karol Bubel (Igor Łukoić), Igor Turowski, Ernest Kapusta, Patryk Szumierz - Zygmunt Gajderowicz, Piotr Strzała (kpt.), Krzysztof Stachniuk, Michał Lesycz, Mateusz Szumierz - Marcin Źygadło
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski
 

Sparing - 16 marca 2014 roku (niedziela), w Bystrzycy Dolnej - godz. 13:30
Junior Starszy
LKS Bystrzyca Górna (klasa okręgowa, Wałbrzych) - Ślęża Sobótka 0:1 (0:0)
Bramka dla Ślęży: M. Ladra
Ślęża: Kacper Kawalec - Igor Turowski (Ernest Kapusta), Damian Szymaniec, Adrian Meusz (Patryk Szczepaniak), Patryk Szumierz - Alan Łach (Krzysztof Stachniuk), Michał Lesycz, Łukasz Sienkowski, Tomasz Rajczakowski (kpt.), Mateusz Szumierz (Dominik Rodak) - Marcin Źygadło (Marcin Ladra)
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski
 
13.03.2014  Sparingi juniorów starszych

W niedzielę 16 marca o godzinie 13:30 w Bystrzycy Dolnej drużyna juniorów starszych rozegra sparing z LKS Bystrzyca Górna (klasa okręgowa - Wałbrzych). Pierwotnie mecz zaplanowany był na sztucznym boisku w Świdnicy. W związku ze sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi odbędzie się na boisku trawiastym.
Kolejny mecz kontrolny młodzi piłkarze zagrają z GKS Kobierzyce (klasa okręgowa - Wrocław) w dniu 20 marca o godzinie 18:30 (czwartek) w Kobierzycach.

Sparing - 2 marca 2014 roku (niedziela), w Świdnicy - godz. 14
Senior
Zgoda Grodziszcze (klasa A, Wałbrzych) - Ślęża Sobótka 1:3 (1:1)
Bramki dla Ślęży: P. Rodak, R. Rodak, K. Lipiecki
Ślęża: Kacper Kawalec - Mariusz Peljak, Paweł Zięba, Jacek Rodak, Damian Foltyn - Karol Kapusta, Krzysztof Lipiecki, Kacper Prendecki, Łukasz Kopernicki, Sebastian Chudzik - Patryk Rodak
Grali w dalszej części meczu: Robert Rodak, Mateusz Szumierz, Tomasz Rodak, Szymon Kowacki
Rezerwa: Sławomir Szymanek
Trener: Robert Pierzga
 

Sparing - 1 marca 2014 roku (sobota), godz. 14
Junior Starszy
Ślęża Sobótka - Forza Wrocław (klasa okręgowa) 0:4 (0:4, 0:0, 0:0)
Bramki dla Ślęży: -
Ślęża: Marek Szymaniec - Igor Turowski, Damian Szymaniec, Adrian Meusz, Patryk Szumierz - Krzysztof Stachniuk (Zygmunt Gajderowicz), Mateusz Szumierz (Michał Lesycz), Łukasz Sienkowski (Gabriel Krawczykowski), Tomasz Rajczakowski (kpt.), Alan Łach (Dominik Rodak) - Marcin Źygadło (Grzegorz Źygadło)
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski
 
16.02.2014  Juniorzy wygrywają turniej halowej piłki nożnej w Jordanowie Śląskim!

W sobotę 15 lutego drużyna juniorów starszych uczestniczyła w IX Turnieju Halowej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar NEFRYTU w Jordanowie Śląskim.
Ślęża wystąpiła w skałdzie: Marek Szymaniec (bramkarz), Damian Szymaniec, Piotr Strzała, Łukasz Sienkowski, Krzysztof Stacniuk, Igor Turowski, Igor Łukojć, Karol Bubel, Marcin Ladra, Marcin Źygadło, Tomasz Rajczakowski (kapitan), Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz.
W turnieju wystartowało 6 drużyn - grupa I (Zieloni Łagiewniki, Polonia Jaszowice, Nefryt I Jordanów Śl.), grupa II (Orzeł Pawłowice - Wrocław, Ślęża Sobótka, Nefryt II Jordanów Śl.).
W pierwszym meczu Ślęża pewnie wygrała z Orłem Pawłowice - Wrocław 5:1 (bramki: Marcin Ladra - 4, Łukasz Sienkowski). W drugim spotkaniu był niespodziewanie remis z gospodarzami turnieju Nefryt II 2:2 (bramki: Marcin Ladra - 2). Ślęża zdobywając 4 punkty wygrała grupę.
W półfinale zmierzyliśmy się z Polonią Jaszowice, która zajeła drugą lokatę w grupie I. Ślęża szybko wyszła na prowadzenie 3:0 (bramki: Piotr Strzała, Krzysztof Stachniuk, Tomasz Rajczakowski), póżniej straciliśmy dwa gole ale w końcówce Marcin Ladra podwyższył prowadzenie na 4:2. W drugim półfinale gospodarze turnieju Nefryt I Jordanów Śl. wysoko przegrał z Orłem Pawłowice.
Finał był powtórką pierwszego meczu Ślęży w turnieju. Zawodnicy z Wrocławia wysoko przegrali w pierwszym spotkaniu ze Ślężą natomiast później grali z meczu na mecz coraz lepiej. Finał był wyrównany i zakończył się bezbramkowym remisem. W rzutach karnych Ślęża Sobótka wygrała z Orłem Pawłowice - Wrocław 2:0 (bramki: Piotr Strzała, Tomasz Rajczakowski). Ślęża odebrała pamiątkowy puchar i dyplom za zwycięstwo w turnieju. Wśród indywidualnych nagród - statuetka najlepszego bramkarza trafiła do Marka Szymańca.


14.02.2014 Harmonogram treningów juniorów starszych

Termin Godzina Miejsce Uwagi
15.02. - sobota 10-14 Jordanów Śl., Turniej piłki nożnej na hali Turniej
17.02. - poniedziałek 14-16 ŚOKSiR - boisko boczne  
19.02. - środa 14-16 ŚOKSiR - boisko boczne  
21.02. - piątek 14-16 ŚOKSiR - boisko boczne  
24.02. - poniedziałek 14-16 ŚOKSiR - boisko boczne  
26.02. - środa 14-16 ŚOKSiR - boisko boczne  
28.01. - piątek 14-16 ŚOKSiR - boisko boczne  
01.03. - sobota 14.00 Ślęża Sobótka - Forza Wrocław (kl. O) Sparing
03.03. - poniedziałek 18-20 ŚOKSiR - boisko boczne  
05.03. - środa 18-20 ŚOKSiR - boisko boczne  
10.03. - poniedziałek 18-20 ŚOKSiR - boisko boczne  
12.03. - środa 18-20 ŚOKSiR - boisko boczne  
16.03. - niedziela 12:00 LKS Bystrzyca Górna (kl. O) - Ślęża Sobótka,
OSiR w Świdnicy (sztuczne boisko)
Sparing
 

14.02.2014 Terminarz rozgrywek w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014

JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
S 14. 23.03.2014  14 Ślęża Sobótka - Korona Pęcz Szczawin
         
S 15. 30.03.2014  14 Gromnik Kuropatnik - Ślęża Sobótka
         
S 16. 06.04.2014  14 Ślęża Sobótka - Rapid Domaniów
         
JS 11. 12.04.2014  11   Ślęza Wrocław - Ślęża Sobótka
S 17. 13.04.2014  14 Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka
         
JS 12. 26.04.2014  16   Ślęża Sobótka - Stary Śleszów
S 18. 27.04.2013  14 Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno
         
JS 13. 03.05.2014  11   Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka
S 19. 04.05.2014  14 Nefryt Jordanów Śl. - Ślęża Sobótka
         
JS 14. 10.05.2014  16   Ślęża Sobótka - Polonia Bielany Wr.
S 20. 11.05.2014  14 Ślęża Sobótka - LKS Brożec
         
JS 15. 17.05.2014  11   Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka
S 21. 18.05.2014  14 KS Żórawina - Ślęża Sobótka
         
JS 16. 24.05.2014  16  Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl.
S 22. 25.05.2014  14 Ślęża Sobótka - Zachód Sobótka
         
JS 17. 31.05.2014  11   KS Żórawina - Ślęża Sobótka
S 23. 01.06.2014  14 Ślęża Sobótka - Czarni Kondratowice
         
JS 18. 07.06.2014  16   Ślęża Sobótka - Kolektyw Radwanice
S 24. 08.06.2014  14 Czarni Sobocisko - Ślęża Sobótka
         
S 25. 15.06.2014  14 Ślęża Sobótka - Solna
         
S 26. 22.06.2014  14 Sokół Smolec - Ślęża Sobótka
27.01.2014  Trening juniorów starszych

W środę 29 stycznia 2014 roku o godz. 18 na stadionie ŚOKSiR w Sobótce odbędzie się pierwszy w tym roku trening juniorów straszych. Do gry uprawnieni są zawodnicy z rocznika 1995 i młodsi. Trening obowiązkowy.

22.11.2013  Zaproszenie na spotkanie juniorów z okazji zakończenia rundy jesiennej

We wtorek 26 listopada o godzinie 19 w hotelu Sobotel w Sobótce odbędzie się oficjalne spotkanie juniorów starszych z okazji zakończenia rundy jesiennej sezonu 2013/2014.

13. kolejka (ostatnia) - 10 listopada 2013 (niedziela), godz. 13
Ślęża Sobótka - Sokół Smolec 0:1 (0:1)
10.11.2013 Porażka na koniec rundy jesiennej.

Ślęża Sobótka - Sokół Smolec 0:1 (0:1)
Bramka dla Ślęży: -
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 15. Tomasz Rodak (71', ż.k.), 5. Jacek Rodak, 4. Damian Foltyn - 11. Adrian Barcikowski (53', ż.k.) (75', 14. Mariusz Peljak), 19. Jakub Franczuk, 3. Marek Zięba, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 7. Piotr Strzała (M) (77', ż.k.), 6. Karol Kapusta - 17. Marcin Ladra (M).
Rezerwa: 16. Maciej Sikorski, 18. Damian Szymaniec.
Trener: Robert Pierzga.

13. kolejka - wyniki
Ognisko Przeworno - Czarni Kondratowice 1:6, (godz. 13)
Nefryt Jordanów Śl. - Puma Pietrzykowice 2:1, (godz. 13)
LKS Brożec - Rapid Domaniów 1:1, (godz. 13)
KS Żórawina - Gromnik Kuropatnik 3:0, (godz. 13)
Zachód Sobótka - Korona Pęcz Szczawin 9:2, (godz. 13)
Ślęża Sobótka - Sokół Smolec 0:1, (godz. 13)
Czarni Sobocisko - Galakticos Solna 2:1, (godz. 11)

12. kolejka - 3 listopada 2013 (niedziela), godz. 13
Galakticos Solna - Ślęża Sobótka 2:1 (2:1)
03.11.2013 Ślęża przegrała wygrany mecz.

Galakticos Solna - Ślęża Sobótka 2:1 (2:1)
Bramka dla Ślęży: K. Kapusta.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 5. Jacek Rodak, 19. Jakub Franczuk, 4. Damian Foltyn (46', 14. Mariusz Peljak) (51', ż.k.) - 11. Adrian Barcikowski (75', 15. Tomasz Rodak), 18. Rafał Kuriata, 3. Marek Zięba, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 7. Piotr Strzała (M), 6. Karol Kapusta (90', ż.k.) - 17. Marcin Ladra (M).
Rezerwa: 9. Sławomir Szymanek, 16. Damian Szymaniec.
Trener: Robert Pierzga.

12. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Czarni Sobocisko 4:0, (godz. 11)
Galakticos Solna - Ślęża Sobótka 2:1, (godz. 13)
Sokół Smolec - Zachód Sobótka 5:2, (godz. 13)
Korona Pęcz Szczawin - KS Żórawina 1:6, (godz. 13)
Gromnik Kuropatnik - LKS Brożec 1:5, (godz. 10)
Rapid Domaniów - Nefryt Jordanów Śl. 2:1, (godz. 13)
Puma Pietrzykowice - Ognisko Przeworno 1:1, (godz. 13)

11. kolejka - 27 października 2013 (niedziela), godz. 13
Ślęża Sobótka - Czarni Sobocisko 3:3 (1:0)
27.10.2013 Tylko remis.

Ślęża Sobótka - Czarni Sobocisko 3:3 (1:0)
Bramki dla Ślęży: A. Barcikowski, P. Strzała, K. Lipiecki.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 5. Jacek Rodak, 2. Jakub Franczuk, 14. Mariusz Peljak (15. Tomasz Rodak) - 4. Damian Foltyn, 18. Rafał Kuriata, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 11. Adrian Barcikowski (19. Maciej Sikorski), 7. Piotr Strzała (M), 6. Karol Kapusta - 17. Marcin Ladra (M).
Rezerwa: 3. Marek Zięba.
Trener: Robert Pierzga.

11. kolejka - wyniki
Puma Pietrzykowice - Czarni Kondratowice 2:0, (godz. 13)
Ognisko Przeworno - Rapid Domaniów 1:1, (godz. 13)
Nefryt Jordanów Śl. - Gromnik Kuropatnik 2:3, (godz. 13)
LKS Brożec - Korona Pęcz Szczawin 2:0, (godz. 13)
KS Żórawina - Sokół Smolec 2:2, (godz. 13)
Zachód Sobótka - Galakticos Solna 5:2, (godz. 13)
Czarni Sobocisko - Ślęża Sobótka 3:3, (godz. 13)


9. kolejka - 26 października 2013 roku (sobota), godz. 15:30
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka 5:2 (1:1)
Bramki dla Ślęży: M. Źygadło, K. Stachniuk.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 4. Łukasz Sienkowski, 18. Damian Szymaniec (60', 14. Adrian Meusz), 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (46', 15. Igor Turowski (76', ż.k.)), 9. Krzysztof Stachniuk (72', ż.k.), 19. Mateusz Szumierz (78', cz.k.), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 5. Damian Michalczyk - 11. Marcin Źygadło (65', 7. Kamil Gąsior)
Żółte kartki: Igor Turowski, Krzysztof Stachniuk.
Czerwona kartka: Mateusz Szumierz.
Rezerwa: 12. Marek Szymaniec.
Trener: Robert Rajczakowski

9. kolejka - 26 października
Polonia Bielany Wrocławskie - pauza
Ognisko Przeworno - Polonia Jaszowice 2:0, na stronie DZPN 3:0
Nefryt Jordanów Śląski - Stary Śleszów 5:0
KS Żórawina - Ślęza Wrocław 3:5, na stronie DZPN 3:6
Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka 5:2

10. kolejka - 20 października 2013 (niedziela), godz. 11
Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka 3:2 (1:1)
20.10.2013 Bez niespodzianki. Ślęża przegrywa z liderem.

Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka 3:2 (1:1)
Bramki dla Ślęży: Ł. Kopernicki, R. Pierzga.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 4. Damian Foltyn, 5. Jacek Rodak, 3. Jakub Franczuk, 14. Mariusz Peljak (24', ż.k.) - 6. Karol Kapusta, 7. Piotr Strzała (M) (46', 15. Rafał Kuriata), 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 9. Robert Pierzga (54', ż.k.), 11. Adrian Barcikowski - 17. Łukasz Kopernicki (30', ż.k.).
Rezerwa: - .
Trener: Robert Pierzga.

10. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka 3:2, (godz. 11), w Karszowie
Czarni Sobocisko - Zachód Sobótka 2:4, (godz. 11)
Galakticos Solna - KS Żórawina 5:0, (godz. 15)
Sokół Smolec - LKS Brożec 3:1, (godz. 15)
Korona Pęcz Szczawin - Nefryt Jordanów Śl. 0:3, (godz. 15)
Gromnik Kuropatnik - Ognisko Przeworno 0:2, (godz. 11)
Rapid Domaniów - Puma Pietrzykowice 2:0, (godz. 15)


8. kolejka - 19 października 2013 roku (sobota), godz. 15
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - KS Żórawina 8:1 (2:0)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski - 4, M. Ladra, K. Gąsior, M. Szumierz, M. Źygadło.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (65', 12. Marek Szymaniec) - 4. Łukasz Sienkowski (75', 14. Adrian Meusz), 18. Damian Szymaniec, 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (70', 5. Damian Michalczyk), 9. Krzysztof Stachniuk, 22. Piotr Strzała (46', 19. Mateusz Szumierz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 15. Igor Turowski (46', 7. Kamil Gąsior) - 17. Marcin Ladra (65', 21. Marcin Źygadło)
Żółte kartki: -
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski

8. kolejka - 19 października
Kolektyw Radwanice - pauza
Ślęża Sobótka - KS Żórawina 8:1
Ślęza Wrocław - Nefryt Jordanów Śląski 1:5, w Jordanowie Śląskim
Stary Śleszów - Ognisko Przeworno 4:0
Polonia Jaszowice - Polonia Bielany Wrocławskie 2:3

9. kolejka - 13 października 2013 (niedziela), godz. 15
Zachód Sobótka - Ślęża Sobótka 5:2 (3:1)
13.10.2013 Seria porażek trwa

Zachód Sobótka - Ślęża Sobótka 5:2 (3:1)
Bramki dla Ślęży: Ł. Kopernicki, D. Foltyn.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 4. Damian Foltyn (43', ż.k.), 5. Jacek Rodak, 3. Jakub Franczuk, 14. Mariusz Peljak - 6. Karol Kapusta, 16. Rafał Kuriata (50', 7. Piotr Strzała), 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 28. Michał Wantuch (80', 15. Tomasz Rodak), 11. Adrian Barcikowski (85', 18. Mateusz Szumierz (M)) - 17. Łukasz Kopernicki.
Rezerwa: 12. Marek Szymaniec (M), 9. Robert Pierzga, 19. Przemysław Tupik.
Trener: Robert Pierzga.

9. kolejka - wyniki
Rapid Domaniów - Czarni Kondratowice 0:1, (godz. 15)
Puma Pietrzykowice - Gromnik Kuropatnik 2:2, (godz. 15)
Ognisko Przeworno - Korona Pęcz Szczawin 3:2, (godz. 15)
LKS Brożec - Galakticos Solna 4:1, (godz. 15)
KS Żórawina - Czarni Sobocisko 5:0, (godz. 15)
Zachód Sobótka - Ślęża Sobótka 5:2, (godz. 15)
Nefryt Jordanów Śl. - Sokół Smolec 1:0, (godz. 15)


7. kolejka - 12 października 2013 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Nefryt Jordanów Śląski - Ślęża Sobótka 3:7 (1:5)
Bramki dla Ślęży: M. Ladra - 4, K. Stachniuk, I. Turowski, T. Rajczakowski.
Ślęża: 1. Marek Szymaniec - 4. Łukasz Sienkowski, 18. Damian Szymaniec (80', ż.k.), 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (65', 14. Adrian Meusz), 9. Krzysztof Stachniuk, 19. Mateusz Szumierz (40', 5. Damian Michalczyk), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 15. Igor Turowski (65', 7. Kamil Gąsior) - 22. Marcin Ladra (75', 21. Marcin Źygadło)
Żółte kartki: Damian Szymaniec
Rezerwa: 12. Kacper Kawalec
Trener: Robert Rajczakowski

7. kolejka - 12 października
Polonia Jaszowice - pauza
Polonia Bielany Wrocławskie - Stary Śleszów 1:0
Ognisko Przeworno - Ślęza Wrocław 2:1
Nefryt Jordanów Śląski - Ślęża Sobótka 3:7
KS Żórawina - Kolektyw Radwanice 2:6
8. kolejka - 6 października 2013 (niedziela), godz. 15
Ślęża Sobótka - KS Żórawina 0:2 (0:0)
06.10.2013 Żórawina zwycięża w Sobótce

Ślęża Sobótka - KS Żórawina 0:2 (0:0)
Bramki dla Ślęży: - .
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 4. Damian Foltyn, 5. Jacek Rodak, 2. Jakub Franczuk, 14. Mariusz Peljak (51', ż.k.) - 6. Karol Kapusta, 7. Piotr Strzała (M) (77', ż.k.) (80', 19. Maciej Sikorski), 11. Adrian Barcikowski (70', 16. Marcin Ladra (M)), 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 9. Robert Pierzga - 17. Łukasz Kopernicki.
Rezerwa: 15. Tomasz Rodak.
Trener: Robert Pierzga.

8. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Zachód Sobótka 3:2, (godz. 11), w Karszowie
Ślęża Sobótka - KS Żórawina 0:2, (godz. 15)
Czarni Sobocisko - LKS Brożec 3:2, (godz. 11)
Galakticos Solna - Nefryt Jordanów Śl. 3:1, (godz. 15)
Sokół Smolec - Ognisko Przeworno 2:0, (godz. 15)
Korona Pęcz Szczawin - Puma Pietrzykowice 0:2, (godz. 15)
Gromnik Kuropatnik - Rapid Domaniów 2:3, (godz. 15)


6. kolejka - 5 października 2013 roku (sobota), godz. 15
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno 3:1 (1:0)
Bramki dla Ślęży: P. Szumierz - 2, T. Rajczakowski.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (46', Marek Szymaniec) - 4. Łukasz Sienkowski, 18. Damian Szymaniec, 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz (55', ż.k.) - 8. Alan Łach (80', 21. Marcin Źygadło), 9. Krzysztof Stachniuk, 19. Mateusz Szumierz, 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.) (89', 15. Igor Turowski), 5. Damian Michalczyk (46', Adrian Meusz) - 17. Marcin Ladra (46', Kamil Gąsior)
Żółte kartki: Patryk Szumierz
Rezerwa: 22. Kacper Strzała
Trener: Robert Rajczakowski

6. kolejka - 5 października
KS Żórawina - pauza
Kolektyw Radwanice - Nefryt Jordanów Śląski 6:6, na stronie DZPN 5:5
Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno 3:1
Ślęza Wrocław - Polonia Bielany Wrocławskie 1:0
Stary Śleszów - Polonia Jaszowice 9:1

7. kolejka - 29 września 2013 (niedziela), godz. 15
LKS Brożec - Ślęża Sobótka 1:0 (1:0)
29.09.2013 Brożec wygrywa ze Ślężą.

LKS Brożec - Ślęża Sobótka 1:0 (1:0)
Bramki dla Ślęży: - .
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 5. Jacek Rodak (kpt.), 16. Jakub Franczuk (33', ż.k., 90', ż.k. => cz.), 3. Marek Zięba, 4. Damian Foltyn - 2. Szymon Kowacki (27', ż.k.) (50', 19. Mateusz Szumierz (M)), 7. Piotr Strzała (M) (30', 9. Robert Pierzga), 11. Adrian Barcikowski (88', ż.k.), 17. Łukasz Kopernicki, 6. Karol Kapusta - 18. Przemysław Tupik (46', 20. Marcin Ladra M)).
Rezerwa: 12. Sławomir Szymanek, 10. Marek Szymaniec, 15. Tomasz Rodak.
Trener: Robert Pierzga.

7. kolejka - wyniki
Gromnik Kuropatnik - Czarni Kondratowice 1:4, (godz. 15)
Rapid Domaniów - Korona Pęcz Szczawin 3:1, (godz. 15)
Puma Pietrzykowice - Sokół Smolec 2:2, (sobota, godz. 14)
Ognisko Przeworno - Galakticos Solna 3:1, (godz. 15)
Nefryt Jordanów Śl. - Czarni Sobocisko 2:2, (godz. 15)
LKS Brożec - Ślęża Sobótka 1:0, (godz. 15)
KS Żórawina - Zachód Sobótka 3:2, (godz. 15)


5. kolejka - 28 września 2013 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Polonia Bielany Wrocławskie - Ślęża Sobótka 0:0
Bramki dla Ślęży: - .
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 4. Łukasz Sienkowski, 18. Damian Szymaniec (65', 13. Kamil Gąsior), 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (80', 14. Adrian Meusz), 9. Krzysztof Stachniuk, 22. Kacper Strzała (55', 19. Mateusz Szumierz (85', ż.k.)), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 5. Damian Michalczyk - 21. Marcin Źygadło (46', 17. Marcin Ladra)
Żółte kartki: Mateusz Szumierz
Rezerwa: 12. Marek Szymaniec
Trener: Robert Rajczakowski

5. kolejka - 28 września
Stary Śleszów - pauza
Polonia Jaszowice - Ślęza Wrocław 4:0
Polonia Bielany Wrocławskie - Ślęża Sobótka 0:0
Ognisko Przeworno - Kolektyw Radwanice 2:0
Nefryt Jordanów Śląski - KS Żórawina 4:5

6. kolejka - 22 września 2013 (niedziela), godz. 16
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. 3:1 (1:0)
22.09.2013 Niesamowity Tupik. Ślęża lepsza od Nefrytu.

Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. 3:1 (1:0)
Bramki dla Ślęży: P. Tupik - 2, Ł. Kopernicki.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 5. Jacek Rodak, 15. Jakub Franczuk, 16. Piotr Sztabiński, 14. Mariusz Peljak (60', 19. Mateusz Szumierz (M)) - 4. Damian Foltyn (ż.k.), 3. Marek Zięba, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 17. Łukasz Kopernicki (ż.k.), 6. Karol Kapusta (88', 2. Szymon Kowacki) - 18. Przemysław Tupik (80', 7. Piotr Strzała (M)).
Rezerwa: 9. Robert Pierzga, 12. Sławomir Szymanek.
Trener: Robert Pierzga.

6. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - KS Żórawina 1:1, (godz. 11)
Zachód Sobótka - LKS Brożec 1:1, (godz. 16)
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. 3:1, (godz. 16)
Czarni Sobocisko - Ognisko Przeworno 4:3, (godz. 11)
Galakticos Solna - Puma Pietrzykowice 6:2, (godz. 16)
Sokół Smolec - Rapid Domaniów 0:0, (godz. 16)
Korona Pęcz Szczawin - Gromnik Kuropatnik 0:0, (godz. 16)

Fotorelacja


4. kolejka - 21 września 2013 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice 6:1 (1:1)
Bramki dla Ślęży: M. Ladra - 3, M. Szumierz, T. Rajczakowski, K. Stachniuk.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (46', 12. Marek Szymaniec) - 4. Łukasz Sienkowski, 15. Igor Turowski (35', ż.k.), 18. Damian Szymaniec, 2. Patryk Szumierz - 17. Alan Łach, 9. Krzysztof Stachniuk, 20. Piotr Strzała (46', 19. Mateusz Szumierz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 11. Marcin Źygadło (65', 5. Damian Michalczyk) - 7. Marcin Ladra (90'+3, ż.k.)
Żółte kartki: Igor Turowski, Marcin Ladra
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski

4. kolejka - 21 września
Nefryt Jordanów Śląski - pauza
KS Żórawina - Ognisko Przeworno 3:1
Kolektyw Radwanice - Polonia Bielany Wrocławskie 0:2
Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice 6:1
Ślęza Wrocław - Stary Śleszów 3:2
5. kolejka - 15 września 2013 (niedziela), godz. 16
Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka 2:4 (1:1)
15.09.2013 Wygrana w Przewornie

Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka 2:4 (1:1)
Bramki dla Ślęży: Ł. Kopernicki - 2, M. Zięba, Ł. Franczuk.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 4. Damian Foltyn, 10. Jakub Franczuk, 16. Piotr Sztabiński, 5. Jacek Rodak - 2. Szymon Kowacki (46', 14. Mariusz Peljak), 9. Marek Zięba (69', ż.k.), 11. Adrian Barcikowski (87', 8. Przemysław Tupik), 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.) (70', ż.k.), 6. Karol Kapusta - 17. Łukasz Kopernicki.
Rezerwa: 7. Robert Pierzga, 18. Marek Szymaniec (M), 19. Damian Szymaniec (M), 12. Sławomir Szymanek, 15. Tomasz Rodak.
Trener: Robert Pierzga.

5. kolejka - wyniki
Korona Pęcz Szczawin - Czarni Kondratowice 0:2, (godz. 11)
Gromnik Kuropatnik - Sokół Smolec 1:2, (godz. 11)
Rapid Domaniów - Galakticos Solna 1:3, (godz. 16)
Puma Pietrzykowice - Czarni Sobocisko 2:3, (godz. 11)
Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka 2:4, (godz. 16)
Nefryt Jordanów Śl. - Zachód Sobótka 0:5, (godz. 16)
LKS Brożec - KS Żórawina 3:2, (godz. 16)


3. kolejka - 14 września 2013 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
LKS Stary Śleszów - Ślęża Sobótka 6:0 (3:0)
Bramki dla Ślęży: -
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (41', ż.k.) (60', 12. Marek Szymaniec) - 15. Igor Turowski, 19. Bartłomiej Tworek (26', ż.k., 41', ż.k. => cz.k.), 18. Damian Szymaniec (15', 8. Alan Łach), 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk, 14. Piotr Strzała (59', ż.k.) (60', 5. Damian Michalczyk), 11. Mateusz Szumierz (37', ż.k., 56', ż.k. => cz.k.), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 13. Łukasz Sienkowski (60', 17. Marcin Źygadło) - 7. Marcin Ladra (63', ż.k.) (65', 4. Kamil Gąsior)
Żółte kartki: Bartłomiej Tworek - 2, Mateusz Szumierz - 2, Kacper Kawalec, Piotr Strzała, Marcin Ladra
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski

3. kolejka - 14 września
LKS Stary Śleszów - Ślęża Sobótka 6:0
Polonia Jaszowice - Kolektyw Radwanice 4:6
Polonia Bielany Wrocławskie - KS Żórawina 1:1 
Ognisko Przeworno - Nefryt Jordanów Śl. 2:3
Ślęza Wrocław - pauza  
4. kolejka - 8 września 2013 (niedziela), godz. 16
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 3:2 (1:1)
08.09.2013 Komplet punktów zostaje w Sobótce

Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 3:2 (1:1)
Bramki dla Ślęży: K. Kapusta, P. Strzała, K. Lipiecki.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 4. Damian Foltyn, 16. Jakub Franczuk, 5. Jacek Rodak, 14. Mariusz Peljak - 2. Szymon Kowacki, 3. Marek Zięba, 11. Adrian Barcikowski (20', 7. Piotr Strzała (M)), 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 6. Karol Kapusta (90+3', ż.k.) - 17. Łukasz Kopernicki (59', ż.k.).
Rezerwa: 9. Robert Pierzga, 15. Przemysław Tupik, 18. Piotr Sztabiński.
Trener: Robert Pierzga.

4. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - LKS Brożec 4:2, (godz. 11)
KS Żórawina - Nefryt Jordanów Śl. 1:2, (godz. 16)
Zachód Sobótka - Ognisko Przeworno 1:3, (godz. 11)
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 3:2, (godz. 16)
Czarni Sobocisko - Rapid Domaniów 1:1, (godz. 11)
Galakticos Solna - Gromnik Kuropatnik 3:0, (godz. 16)
Sokół Smolec - Korona Pęcz Szczawin 8:0, (godz. 16)


2. kolejka - 7 września 2013 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Ślęza Wrocław 4:1 (2:0)
Bramki dla Ślęży: M. Ladra - 2, Ł. Sienkowski, T. Rajczakowski
Ślęża: 12. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 16. Bartłomiej Tworek, 18. Damian Szymaniec (kpt.) (ż.k.), 21. Patryk Szumierz - 5. Damian Michalczyk (75', 8. Alan Łach), 14. Kacper Strzała (65', 9. Krzysztof Stachniuk), 19. Mateusz Szumierz, 10. Tomasz Rajczakowski, 13. Łukasz Sienkowski (80', 22. Marcin Źygadło) - 17. Marcin Ladra (ż.k.)
Żółte kartki: Damian Szymaniec, Marcin Ladra
Rezerwa: 1. Marek Szymaniec (bramkarz)
Trener: Robert Rajczakowski

2. kolejka - 7 września
Ślęża Sobótka - Ślęza Wrocław 4:1
Nefryt Jordanów Śl. - Polonia Bielany Wrocławskie 0:2
KS Żórawina - Polonia Jaszowice 3:2 
Kolektyw Radwanice - LKS Stary Śleszów 1:5 
Ognisko Przeworno - pauza  

3. kolejka - 1 września 2013 (niedziela), godz. 17
Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 0:1 (0:1)
01.09.2013 Ślęża zasłużenie wygrywa w Domaniowie

Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 0:1 (0:1)
Bramka dla Ślęży: Ł. Kopernicki.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (M) - 4. Damian Foltyn, 19. Jakub Franczuk, 7. Piotr Strzała (M), 5. Jacek Rodak - 9. Przemysław Tupik (75', 28. Szymon Kowacki), 3. Marek Zięba, 11. Adrian Barcikowski (66', ż.k.), 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 6. Karol Kapusta - 17. Łukasz Kopernicki.
Rezerwa: 14. Damian Szymaniec (M), 16. Mateusz Szumierz (M), 15. Robert Pierzga.
Trener: Robert Pierzga.

3. kolejka - wyniki
Sokół Smolec - Czarni Kondratowice 1:2, (godz. 17)
Korona Pęcz Szczawin - Galakticos Solna 0:1, (godz. 17)
Gromnik Kuropatnik - Czarni Sobocisko 3:5, (godz. 11)
Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 0:1, (godz. 17)
Puma Pietrzykowice - Zachód Sobótka 0:1, (godz. 17)
Ognisko Przeworno - KS Żórawina 1:4, (godz. 17)
Nefryt Jordanów Śl. - LKS Brożec 1:1, (godz. 17)


1. kolejka - 31 sierpnia 2013 roku (sobota)
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

1. kolejka - 31 sierpnia
Ślęża Sobótka - pauza
Polonia Jaszowice - Nefryt Jordanów Śl. 4:2
LKS Stary Śleszów - KS Żórawina 6:2
Kolektyw Radwanice - Ślęza Wrocław 3:2
Polonia Bielany Wrocławskie - Ognisko Przeworno 1:0

2. kolejka - 25 sierpnia 2013 (niedziela), godz. 17
Ślęża Sobótka - Gromnik Kuropatnik 1:3 (0:3)
28.08.2013 Niemiła niespodzianka. Ślęża przegrywa z Kuropatnikiem

Ślęża Sobótka - Gromnik Kuropatnik 1:3 (0:3)
Bramka dla Ślęży: Ł. Kopernicki.
Ślęża: 1. Sławomir Szymanek (90'+2, cz.k. - Akcja Ratunkowa) - 4. Damian Foltyn, 9. Jakub Franczuk, 7. Piotr Strzała (M), 14. Tomasz Rodak (46', 5. Jacek Rodak) - 11. Adrian Barcikowski, 28. Szymon Kowacki (75', 19. Przemysław Tupik), 3. Marek Zięba, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 6. Karol Kapusta - 17. Łukasz Kopernicki (70', ż.k.).
Rezerwa: 12. Kacper Kawalec (M), 16. Damian Szymaniec (M) (55', ż.k.), 12. Daniel Szymaniec (M), 18. Marek Szymaniec (M).
Trener: Robert Pierzga.

2. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Nefryt Jordanów Śl. 4:0, (godz. 17)
LKS Brożec - Ognisko Przeworno 2:2, (godz. 17)
KS Żórawina - Puma Pietrzykowice 1:2, (godz. 17)
Zachód Sobótka - Rapid Domaniów 5:2, (godz. 17)
Ślęża Sobótka - Gromnik Kuropatnik 1:3, (godz. 17)
Czarni Sobocisko - Korona Pęcz Szczawin 3:3, (godz. 17)
Galakticos Solna - Sokół Smolec 1:10, (godz. 17)

1. kolejka (inauguracja sezonu 2013/2014) - 18 sierpnia 2013 (niedziela), godz. 17
Korona Pęcz Szczawin - Ślęża Sobótka 1:2 (0:0)
21.08.2013 Zwycięstwo na inaugurację sezonu

Korona Pęcz Szczawin - Ślęża Sobótka 1:2 (0:0)
Bramki dla Ślęży: A. Marciniak, K. Lipiecki.
Ślęża: 1. Sławomir Szymanek - 4. Damian Foltyn, 5. Jacek Rodak, 18. Piotr Strzała (M), 14. Mariusz Peljak - 10. Adam Marciniak (80', 19. Przemysław Tupik), 28. Szymon Kowacki (84', ż.k.), 3. Marek Zięba, 20. Krzysztof Lipiecki (kpt.), 6. Karol Kapusta (60', 11. Adrian Barcikowski) - 17. Łukasz Kopernicki.
Rezerwa: 16. Damian Szymaniec (M), 12. Daniel Szymaniec (M).
Trener: Robert Pierzga.

1. kolejka - wyniki
Galakticos Solna - Czarni Kondratowice 0:4, (godz. 17)
Sokół Smolec - Czarni Sobocisko 6:2, (godz. 17)
Korona Pęcz Szczawin - Ślęża Sobótka 1:2, (godz. 17)
Gromnik Kuropatnik - Zachód Sobótka 1:1, (godz. 11)
Rapid Domaniów - KS Żórawina 2:5, (godz. 17)
Puma Pietrzykowice - LKS Brożec 1:4, (godz. 17)
Ognisko Przeworno - Nefryt Jordanów Śl. 1:2, (godz. 11)

Sparing - 10 sierpnia 2013 roku (sobota), godz. 17:30
Ślęża Sobótka - Delta Słupice 3:5 (1:3)
10.08.2013  Porażka z Deltą Słupice


Ślęża Sobótka - Delta Słupice 3:5 (1:3)
Bramki dla Sobótki: R. Pierzga, P. Żurawski, J. Rodak
Ślęża: Sławomir Szymanek - Piotr Żurawski, Jacek Rodak, Piotr Strzała, Damian Foltyn - Karol Kapusta, Szymon Kowacki, Marek Zięba, Robert Pierzga, Przemysław Tupik - Paweł Grzejdziak.
W dalszej części meczu grali: Adrian Barcikowski, Krystian Rychlicki, Damian Szymaniec, Marek Szymaniec, Robert Rodak.
Trener: Robert Pierzga.
Sparing - 8 sierpnia 2013 roku (czwartek), godz. 19
Ślęża Sobótka - Orzeł Pustków Wilczkowski 3:0 (2:0)
08.08.2013  Sparing Ślęży


Ślęża Sobótka - Orzeł Pustków Wilczkowski 3:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: J. Rodak, P. Grzejdziak, P. Rodak.
Ślęża: Sławomir Szymanek - Piotr Żurawski, Jacek Rodak, Piotr Strzała, Damian Foltyn - Łukasz Żurawski, Szymon Kowacki, Marek Zięba, Adrian Barcikowski - Łukasz Kopernicki, Krzysztof Lipiecki.
W dalszej części meczu grali: Mariusz Peljak, Paweł Grzejdziak, Damian Szymaniec, Daniel Szymaniec, Tomasz Rodak, Patryk Rodak (gość), Przemysław Tupik, Marian Rodak.
Trener: Robert Pierzga.
Sparing - 4 sierpnia 2013 roku (niedziela), godz. 11
Ślęża Sobótka - Czarni Strzegomiany 4:2 (2:2)
04.08.2013  Wygrana w sparingu


Ślęża Sobótka - Czarni Strzegomiany 4:2 (2:2)
Bramki dla Sobótki: Ł. Kopernicki, P. Strzała, J. Rodak, P. Żurawski.
Ślęża: Daniel Szymaniec - Piotr Żurawski, Jacek Rodak, Piotr Strzała, Damian Foltyn - Łukasz Żurawski, Szymon Kowacki, Robert Pierzga, Adrian Barcikowski - Łukasz Kopernicki, Paweł Grzejdziak.
W dalszej części meczu grali: Mariusz Peljak, Kamil Mleczko, Damian Szymaniec, Marek Szymaniec, Marian Rodak.
Trener: Robert Pierzga.
02.08.2013  Trening trampkarzy

W środę 7 sierpnia 2013 roku o godz. 18 na stadionie ŚOKSiR w Sobótce odbędzie się pierwszy trening trampkarzy. Do gry uprawnieni są zawodnicy z rocznika 1999 i młodsi. Trening obowiązkowy.


27.07.2013 Terminarz rundy jesiennej

T - Trampkarz, JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
S 1. 18.08.2013  17 Korona Pęcz Szczawin - Ślęża Sobótka
         
S 2. 25.08.2013  17 Ślęża Sobótka - Gromnik Kuropatnik
         
JS 1. 31.08.2013   - Ślęża Sobótka - pauza
S 3. 01.09.2013  17 Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka
         
T 1. 07.09.2013   - Ślęża Sobótka - pauza
JS 2. 07.09.2013  16   Ślęża Sobótka - Ślęza Wrocław
S 4. 08.09.2013  16 Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice
         
T 2. 14.09.2013  11 Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice
JS 3. 14.09.2013  11   Stary Śleszów - Ślęża Sobótka
S 5. 15.09.2013  16 Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka
         
T 3. 18.09.2013  15 Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka
         
T 4. 21.09.2013  11 Ślęża Sobótka - Polonia Bielany Wrocławskie
JS 4. 21.09.2013  16   Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice
S 6. 22.09.2013  16 Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl.
         
T 5. 28.09.2013  11 Piast Lutynia - Ślęża Sobótka
JS 5. 28.09.2013  11   Polonia Bielany Wr. - Ślęża Sobótka
S 7. 29.09.2013  15 LKS Brożec - Ślęża Sobótka
         
T 6. 02.10.2013  15 Ślęża Sobótka - Bystrzyca Kąty Wr.
         
T 7. 05.10.2013  11 MKS Kostomłoty - Ślęża Sobótka
JS 6. 05.10.2013  15   Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno
S 8. 06.10.2013  15 Ślęża Sobótka - KS Żórawina
         
T 8. 12.10.2013  11 Ślęża Sobótka - GKS Kobierzyce
JS 7. 12.10.2013  11  Nefryt Jordanów Śl. - Ślęża Sobótka
S 9. 13.10.2013  15 Zachód Sobótka - Ślęża Sobótka
         
T 9. 19.10.2013  11 Błyskawica Mietków - Ślęża Sobótka
JS 8. 19.10.2013  15   Ślęża Sobótka - KS Żórawina
S 10. 20.10.2013  11 Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka
         
T 10. 26.10.2013   - Ślęża Sobótka - pauza
JS 9. 26.10.2013  15:30   Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka
S 11. 27.10.2013  13 Ślęża Sobótka - Czarni Sobocisko
         
S 12. 03.11.2013  13 Solna - Ślęża Sobótka
         
T 11. 09.11.2013  11 Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka
S 13. 10.11.2013  13 Ślęża Sobótka - Sokół Smolec
         
T 12. 16.11.2013  11 Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice

26.07.2013 Terminarz juniorów starszych w rundzie jesiennej
DZPN Wrocław organizator rozgrywek w lidze juniorów starszych gr. I ogłosił terminarz meczy w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014.

Junior Starszy
nr kolejki
data
godz.
mecz
1. 31.08.2013   - Ślęża Sobótka - pauza
2. 07.09.2013   11 Ślęża Sobótka - Ślęza Wrocław
3. 14.09.2013   11 Stary Śleszów - Ślęża Sobótka
4. 21.09.2013   11 Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice
5. 28.09.2013   11 Polonia Bielany Wr. - Ślęża Sobótka
6. 05.10.2013   11 Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno
7. 12.10.2013   11 Nefryt Jordanów Śl. - Ślęża Sobótka
8. 19.10.2013   11 Ślęża Sobótka - KS Żórawina
9. 26.10.2013   11 Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka
20.07.2013  Patryk Rodak wraca do Jaszowic

Patryk Rodak, wychowanek Ślęży grający na pozycji napastnika lub prawego pomocnika w rundzie wiosennej po półrocznym wypożyczeniu wraca do Polonii Jaszowice.

19.07.2013  Start treningów seniorów - Robert Pierzga nowym trenerem

W piątek 19 lipca 2013 roku o godz. 19:30 na stadionie ŚOKSiR w Sobótce odbył się pierwszy trening seniorów przed startem rozgrywek sezonu 2013/2014. Zajęcia prowadził Robert Pierzga który zastąpił na stanowisku trenera Piotra Araszczuka. Seniorzy będą trenować trzy razy w tygodniu tj. wtorek, czwartek i piątek o godzienie 19:30 na stadionie w Sobótce.


19.07.2013  Terminarz trampkarzy w rundzie jesiennej
DZPN Wrocław organizator rozgrywek w lidze terenowej trampkarzy gr. III ogłosił terminarz meczy w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014.

Trampkarze
nr kolejki
data
godz.
mecz
1. 07.09.2013   - Ślęża Sobótka - pauza
2. 14.09.2013   11 Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice
3. 18.09.2013   15 Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka
4. 21.09.2013   11 Ślęża Sobótka - Polonia Bielany Wrocłwskie
5. 28.09.2013   11 Piast Lutynia - Ślęża Sobótka
6. 02.10.2013   15 Ślęża Sobótka - Bystrzyca Kąty Wr.
7. 05.10.2013   11 MKS Kostomłoty - Ślęża Sobótka
8. 12.10.2013   11 Ślęża Sobótka - GKS Kobierzyce
9. 19.10.2013   11 Błyskawica Mietków - Ślęża Sobótka
10. 26.10.2013   - Ślęża Sobótka - pauza
11. 09.11.2013   11 Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka
12. 16.11.2013   11 Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice
11.07.2013  Trening juniorów starszych

W poniedziałek 5 sierpnia 2013 roku o godz. 18 na stadionie ŚOKSiR w Sobótce odbędzie się pierwszy trening juniorów straszych. Do gry uprawnieni są zawodnicy z rocznika 1995 i młodsi. Trening obowiązkowy.


05.07.2013  Terminarz seniorów w rundzie jesiennej
DZPN Wrocław organizator rozgrywek we wrocławskiej klasie "A" gr. IV ogłosił terminarz meczy w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014.

Seniorzy
nr kolejki
data
godz.
mecz
1. 18.08.2013   17 Korona Pęcz Szczawin - Ślęża Sobótka
2. 25.08.2013   17 Ślęża Sobótka - Gromnik Kuropatnik
3. 01.09.2013   17 Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka
4. 08.09.2013   16 Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice
5. 15.09.2013   16 Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka
6. 22.09.2013   16 Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl.
7. 29.09.2013   15 LKS Brożec - Ślęża Sobótka
8. 06.10.2013   15 Ślęża Sobótka - KS Żórawina
9. 13.10.2013   15 Zachód Sobótka - Ślęża Sobótka
10. 20.10.2013   15 Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka
11. 27.10.2013   13 Ślęża Sobótka - Czarni Sobocisko
12. 03.11.2013   13 Solna - Ślęża Sobótka
13. 10.11.2013   13 Ślęża Sobótka - Sokół Smolec
03.07.2013  Ślęża w klasie A w grupie IV

DZPN w dniu 3 lipca ogłosił składy grup we wrocławskiej klasie A. Ślęża podobnie jak w poprzednim sezonie znalazła się w grupie IV. Ślęża ponownie zagra z następującymi drużynami:
Zachód Sobótka, KS Żórawina, Nefryt Jordanów Śląski, Rapid Domaniów, Czarni Kondratowice, LKS Brożec, Ognisko Przeworno.
W grupie jest trzech beniaminków Galacticos Solna, Korona – Pęcz Szczawin, Gromnik Kuropatnik oraz spadkowicz z klasy okręgowej Puma Pietrzykowice.
Dwie drużyny zostały przeniesione z innch grup: Czarni Sobocisko (z gr. III) oraz Sokół Smolec (z gr. I).

01.07.2013  Kamil Lupa zmienia Klub

Kamil Lupa (ur. 15.05.2013), kapitan Ślęży oraz zdobywca 14 goli w sezonie piłkarskim 2012/2013 odchodzi do Zachodu Sobótka. Kamil rozpoczął grę w Ślęży w trampkarzach młodszych, następnie reprezentował Klub we wszystkich kategoriach wiekowych tj. junior oraz senior. Grał w Ślęży nieprzerwalnie blisko 20 lat. Miał tylko krótki epizod występów w Motobi Kąty Wrocławskie do którego został wypożyczony na rundę piłkarską.

28.06.2013  Koniec bramkarskiej kariery Mariana Szymańca

Marian Szymaniec (ur. 07.07.1964) oficjalnie zakończył grę w seniorskiej drużynie Ślęży Sobótka. Blisko 50 letni bramkarz ostatni ligowy mecz rozegrał 23 czerwca 2013 roku w Sobótce z Foto - Higieną II Gać. Oficjalne pożegnanie z piłkarzami oraz sympatykami Klubu nastapiło w piątek 28 czerwca podczas zakończenia sezonu piłkarskiego. Zasłużony zawodnik Ślęży otrzymał pamiątkowy emblemat za wieloletnią grę oraz reprezentowanie barw Klubu do końca kariery piłkarskiej.


27.06.2013  Drużyny zgłoszone do rozgrywek w sezonie 2013/2014

Miejski Klub Sportowy Ślęża Sobótka w sezonie piłkarskim 2013/2014 do rozgrywek zgłosił następujące zespoły: trampkarz (1999 i młodsi), junior starszy (1995 i młodsi) oraz senior.
 


KONTAKT - KLUB
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail: 
sleza.sobotka@interia.pl
 
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
21. kolejka
14 maja, godz. 11
niedziela
Ślęża - Czereńczyce
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
20. kolejka
3 maja, godz. 11
Pustków W. - Ślęża
2:4 (1:1)
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, piątek
godz. 19
ŚOKSiR - stadion
 
JUNIOR STARSZY
 rocznik: 1998 i młodsi
poniedziałek, środa
godz. 17
ŚOKSiR - stadion
 
SPONSORZY
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2016 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.