STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
SOBÓTKA
Miasto
Komunikacja
   autobusowa
Muzeum Ślężańskie
Mapy
MASYW ŚLĘŻY
Ślęża
Wieżyca
Radunia
Przeł. pod Wieżycą
Przeł. Tąpadła
Wyciągi narciarskie
Szlaki turystyczne
Park Krajobrazowy
ZABYTKI
Rzeźby kultowe
Zamek
Sankt. Św. Anny
Kościół Św. Jakuba
SULISTROWICZKI
Kapliczka
Park Wenecja
SULISTROWICE
Zalew
MIROSŁAWICE
Lotnisko
REKREACJA
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA
AKTUALNOŚCI

3. kolejka - 17 września 2017 roku (niedziela), godz. 16
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 4:0 (3:0)
Bramki dla Sobótki: M. Szumierz, K. Stachniuk, S. Chudzik, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz, Mariusz Peljak (ż.k.) (kpt.) (Maciej Sikorski), Bartosz Sadowski (Damian Szymaniec) - Kamil Gąsior (Jacek Ząbkowski, ż.k.), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk (Krystian Rychlicki) - Paweł Grzejdziak (Artur Markulak), Tomasz Bryjak
Żółte kartki: M. Peljak, J. Ząbkowski
Rezerwa: Kacper Kawalec
Trener: Marian Krawczyk

3. kolejka - 17 września
White Bat Czereńczyce - Błękitni Pustków Wilczkowski 0:5
LZS Zachowice - KP Wichrów 2:1
Solen Zabłoto - KS Piotrowice 1:3
Polonia Jaksonów - GLKS Mietków 6:2
Zieloni Rakoszyce - Zieloni Wilczkowice 2:1
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 4:0


3. kolejka - 16 września 2017 roku (sobota)
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

3. kolejka - 16 września
STS Sokół Smolec - Widawa Bierutów 2:3
Kolektyw Radwanice - GKS Działdowa Kłoda 2:1
Rapid Domaniów - Ambrozja Bogdaszowice
Ślęża Sobótka - pauza
Czarni Jelcz Laskowice - pauza


2. kolejka - 10 września 2017 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 4:1 (3:1)
Bramka dla Sobótki: D. Uluseven.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski (Tomasz Rodak), Mateusz Szumierz, Piotr Strzała (ż.k.), Mariusz Peljak (kpt.) - Szymon Kowacki (ż.k.) (Kamil Gąsior), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech (ż.k.), Krzysztof Stachniuk (Damian Szymaniec) - Paweł Grzejdziak (Artur Markulak), Denis Uluseven
Żółte kartki: P. Strzała, Z. Lech, Sz. Kowacki
Rezerwa: Kacper Tenderys.
Trener: Paweł Jankowski

2. kolejka - 10 września
KS Piotrowice - LZS Zachowice 0:4
KP Wichrów - Polonia Jaksonów 1:5
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 4:1
Dromex Piersno - White Bat Czereńczyce 0:11
Błękitni Pustków Wilczkowski - Zieloni Rakoszyce 3:8
Solen Zabłoto - Zieloni Wilczkowice 1:2


2. kolejka - 9 września 2017 roku (sobota), godz. 11
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Widawa Bierutów - Ślęża Sobótka 8:1 (4:1)
Bramka dla Sobótki: D. Cajzner - Michnik.
Ślęża: Dominik Wawrzaszek - Piotr Hajdamowicz, Łukasz Bugzel, Mateusz Duliban, Sebastian Samborski - Jacek Ząbkowski (kpt.), Mariusz Kowacki, Dorian Kluza, Ksawery Krzymiński - Damian Cajzner-Michnik
Żółte kartki: -
Rezerwa: -.
Trener: Marian Krawczyk

2. kolejka - 9 września
Czarni Jelcz Laskowice - Rapid Domaniów 2:0
Ambrozja Bogdaszowice - STS Sokół Smolec 1:12
Widawa Bierutów - Ślęża Sobótka 8:1
GKS Działdowa Kłoda - Nefryt Jordanów Śląski


1. kolejka - 3 września 2017 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: K. Stachniuk - 3, M. Peljak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak (kpt.) (ż.k.), Mateusz Szumierz, Bartosz Sadowski (Piotr Strzała) - Szymon Kowacki (Denis Uluseven), Sebastian Chudzik (ż.k.) (Damian Szymaniec), Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk - Paweł Grzejdziak, Tomasz Bryjak
Żółte kartki: M. Peljak, S. Chudzik
Rezerwa: Kamil Gąsior (bramkarz), Artur Markulak, Kacper Tenderys.
Trener: Paweł Jankowski

1. kolejka - 3 września
Błękitni Pustków Wilczkowski - Zieloni Wilczkowice 4:1
Zieloni Rakoszyce - Dromex Piersno 7:0
White Bat Czereńczyce - GLKS Mietków 3:4
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:0
Polonia Jaksonów - KS Piotrowice 4:0
LZS Zachowice - Solen Zabłoto 4:2


1. kolejka - 3 września 2017 roku (niedziela), godz. 11
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 2:6 (1:4)
Bramki dla Sobótki: J. Ząbkowski - 2.
Ślęża: Dominik Wawrzaszek - Emil Kunysz (Łukasz Bugzel), Mateusz Duliban, Piotr Hajdamowicz, Ksawery Krzymiński - Mateusz Kluba, Mariusz Kowacki, Dorian Kluza, Sebastian Samborski - Jacek Ząbkowski (kpt.), Damian Cajzner-Michnik
Żółte kartki: -
Rezerwa: -.
Trener: Paweł Jankowski

1. kolejka - 2-3 września
STS Sokół Smolec - Czarni Jelcz Laskowice 1:2
Nefryt Jordanów Śląski - Kolektyw Radwanice 4:6
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 2:6
Rapid Domaniów - GKS Działdowa Kłoda

29.08.2017  Kadra drużyny juniorów starszych w rundzie jesiennej sezonu 2017-2018

Transfery:

Przybyli:
1. Dorian Kluza (Flamenco Zebrzydów), wolny zawodnik
2. Piotr Hajdamowicz (Zachód Sobótka), wolny zawodnik
 
Odeszli:
1. Patryk Kozłowski (Zachód Sobótka, klasa Okręgowa), wypożyczenie do 30.11.2017
2. Grzegorz Źygadło (Zieloni Wilczkowice, klasa B), wypożyczenie do 30.06.2018

Uprawnieni zawodnicy (14):

  Bramkarze:
Dominik Wawrzaszek (19.05.2002),

  Obrońcy:
Ksawery Krzymiński (17.07.2003), Łukasz Bugzel (14.07.2002), Wojciech Źygadło (01.06.2001), Piotr Hajdamowicz (05.01.2001), Mateusz Duliban (05.12.2000),

  Pomocnicy:
Rafał Kociubiński (05.02.2002), Mariusz Kowacki (11.01.2000), Sebastian Samborski (20.09.2000), Dorian Kluza (05.10.2001), Mateusz Kluba (08.04.2003), Emil Kunysz (16.08.2002), Jacek Ząbkowski (03.03.1999)

  Napastnicy:
Damian Cajzner-Michnik (10.11.2000),


Sparing - 27 sierpnia 2017 roku (niedziela) - godz. 14
Senior
Ślęża Sobótka - Silesia Szymanów (kl. C) 11:2 (5:1)
Bramki dla Ślęży: Z. Lech, P. Grzejdziak - 2, T. Bryjak - 2, Sz. Kowacki, M. Peljak, K. Rychlicki, Ł. Kraus - 2, A. Markulak
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak, Mateusz Szumierz, Bartosz Sadowski - Szymon Kowacki, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk - Paweł Grzejdziak, Tomasz Bryjak
W dalszej częsci meczu grali: Kamil Gąsior, Damian Szymaniec, Łukasz Kraus, Krystian Rychlicki, Piotr Strzała, Artur Markulak, Kacper Tenderys
Trener: Paweł Jankowski
 
24.08.2017  Kadra drużyny seniorów w rundzie jesiennej sezonu 2017-2018

Transfery:

Przybyli:
1. Tomasz Bryjak (LZS Zachowice), wolny zawodnik
 
Odeszli:
1. Tomasz Rajczakowski (Zachód Sobótka, klasa Okręgowa), wypożyczenie do 30.06.2018
2. Marcin Źygadło (Zieloni Wilczkowice, klasa B), wypożyczenie do 30.06.2018
3. Dominik Rodak (Nefryt Jordanów Śląski, klasa A), transfer definitywny
4. Jakub Szmyd (Bystrzyca Kąty Wr., klasa Okręgowa), wypożyczenie do 30.11.2017

Uprawnieni zawodnicy (24):

  Bramkarze:
Kamil Gąsior (13.12.1995), Kacper Kawalec (08.05.1996), Marek Szymaniec (24.06.1995).

  Obrońcy:
Mariusz Peljak (15.05.1983), Jacek Rodak (25.08.1973), Tomasz Rodak (28.02.1986), Bartosz Sadowski (06.08.1998), Maciej Sikorski (16.06.1991), Piotr Strzała (15.09.1995), Mateusz Szumierz (12.01.1995), Damian Szymaniec (22.06.1997),

  Pomocnicy:
Sebastian Chudzik (15.08.1988), Szymon Kowacki (28.01.1992), Zbigniew Lech (05.09.1987), Adam Marciniak (06.01.1987), Patryk Rodak (30.09.1993), Krzysztof Stachniuk (03.06.1996), Kacper Tenderys (20.11.1997), Denis Uluseven (06.05.1997), Jacek Ząbkowski (03.03.1999)

  Napastnicy:
Tomasz Bryjak (26.12.1983), Paweł Grzejdziak (23.10.1986), Artur Markulak (26.04.1998), Robert Rodak (27.08.1997),


Sparing - 20 sierpnia 2017 roku (niedziela) - godz. 14
Senior
Gromnik Kuropatnik (klasa A) - Ślęża Sobótka 2:4 (1:2)
Bramki dla Ślęży: P. Grzejdziak, S. Chudzik - 2, Z. Lech
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak, Mateusz Szumierz, Bartosz Sadowski - Szymon Kowacki, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk - Paweł Grzejdziak, Tomasz Bryjak
W dalszej częsci meczu grali: Kamil Gąsior, Damian Szymaniec, Łukasz Kraus, Krystian Rychlicki, Piotr Strzała, Artur Markulak
Trener: Paweł Jankowski
 
27.07.2017 Terminarz rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018

JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
JS 1. 03.09.2017  11 Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice
S 1. 03.09.2017  14 Ślęża Sobótka - KP Wichrów
         
JS 2. 09.09.2017  11 Widawa Bierutów - Ślęża Sobótka
S 2. 10.09.2017  14 GLKS Mietków - Ślęża Sobótka
         
JS 3. 16.09.2017   Ślęża Sobótka - pauza
S 3. 17.09.2017  14 Ślęża Sobótka - Dromex Piersno
         
JS 4. 23.09.2017  11 Ślęża Sobótka - Sokół Smolec
S 4. 24.09.2017  14 Błękitni Pustków Wilczkowski - Ślęża Sobótka
         
JS 5. 30.09.2017  16 Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka
S 5. 01.10.2017  14 Ślęża Sobótka - Zieloni Rakoszyce
         
JS 6. 07.10.2017  11 Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śląski
S 6. 08.10.2018  14 White Bat Czereńcyce - Ślęża Sobótka
         
JS 7. 14.10.2017  15:30 Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka
S 7. 15.10.2018  14 Ślęża Sobótka - Zieloni Wilczkowice
         
JS 8. 21.10.2017  11 Działdowa Kłoda - Ślęża Sobótka
S 8. 22.10.2018  14 Ślęża Sobótka - Polonia Jaksonów
         
JS 9. 28.10.2017  11 Czarni Jelcz Laskowice - Ślęża Sobótka
S 9. 29.10.2018  14 LZS Zachowice - Ślęża Sobótka
         
JS
S 10. 05.11.2018  14 Ślęża Sobótka - Solen Zabłoto
         
JS
S 11. 12.11.2018  14 KS Piotrowice - Ślęża Sobótka
         

30.06.2017  Drużyny zgłoszone do rozgrywek w sezonie 2017/2018

Miejski Klub Sportowy Ślęża Sobótka w sezonie piłkarskim 2017/2018 do rozgrywek zgłosił następujące zespoły: junior starszy (1999 i młodsi) oraz senior.
 

KONTAKT - KLUB
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail: 
sleza.sobotka@interia.pl
 
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
4. kolejka
24 września, godz. 14
niedziela
Pustków Wilcz. - Ślęża
 
JUNIOR STARSZY
4. kolejka
23 września, godz. 11
sobota
Ślęża - Smolec
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
3. kolejka
17 września, godz. 16
Ślęża - Piersno
4:0 (3:0)
 
JUNIOR STARSZY
3. kolejka
16 września
sobota
Ślęża - pauza
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, piątek
godz. 19
 
JUNIOR STARSZY
wtorek, piątek
godz. 17
 
SPONSORZY
 
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2016 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.