STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
SOBÓTKA
Miasto
Komunikacja
   autobusowa
Muzeum Ślężańskie
Mapy
MASYW ŚLĘŻY
Ślęża
Wieżyca
Radunia
Przeł. pod Wieżycą
Przeł. Tąpadła
Wyciągi narciarskie
Szlaki turystyczne
Park Krajobrazowy
ZABYTKI
Rzeźby kultowe
Zamek
Sankt. Św. Anny
Kościół Św. Jakuba
SULISTROWICZKI
Kapliczka
Park Wenecja
SULISTROWICE
Zalew
MIROSŁAWICE
Lotnisko
REKREACJA
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA
AKTUALNOŚCI

11. kolejka - 12 listopada 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa VIII Seniorów
KS Piotrowice - Ślęża Sobótka 0:10 (0:3)
Bramki dla Sobótki: P. Grzejdziak, Z. Lech - 3, T. Bryjak - 2, D. Uluseven, B. Sadowski, Ł. Sienkowski, S. Chudzik.
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski (Jacek Rodak), Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz, Damian Szymaniec (Bartosz Sadowski) - Kamil Gąsior (Łukasz Sienkowski), Denis Uluseven, Sebastian Chudzik (Tomasz Zmyślony), Zbigniew Lech (kpt.), Paweł Grzejdziak (Krystian Rychlicki) - Tomasz Bryjak
Żółte kartki:
Rezerwa: .
Trener: Paweł Jankowski

11. kolejka - 12 listopada
LZS Zachowice - Zieloni Wilczkowice 1:1
Solen Zabłoto - Polonia Jaksonów 0:11
KS Piotrowice - Ślęża Sobótka 0:10
KP Wichrów - White Bat Czereńczyce 2:1
GLKS Mietków - Zieloni Rakoszyce 1:2
Dromex Piersno - Błękitni Pustków Wilczkowski 1:7


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Ślęża Sobótka   11 27 9 0 2 44-16 +28
2. Polonia Jaksonów   11 27 9 0 2 61-16 +45
3. Zieloni Rakoszyce   11 27 9 0 2 42-16 +26
4. GLKS Mietków   11 24 8 0 3 52-22 +30
5. Błękitni Pustków Wilczkowski   11 22 7 1 3 46-26 +20
6. LZS Zachowice   11 22 7 1 3 24-12 +12
7. KP Wichrów   11 13 4 1 6 19-31 -12
8. White Bat Czerńczyce   11 10 3 1 7 37-41 -4
9. Zieloni Wilczkowice   11 8 2 2 7 15-34 -19
10. KS Piotrowice   11 7 2 1 8 20-51 -31
11. Dromex Piersno   11 4 1 1 9 9-64 -55
12. Solen Zabłoto   11 2 0 2 9 17-57 -40
 

10. kolejka - 5 listopada 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - LZS Zabłoto 7:0 (6:0)
Bramki dla Sobótki: P. Grzejdziak - 3, Z. Lech, J. Ząbkowski, D. Uluseven, S. Chudzik.
Ślęża: Marek Szymaniec (ż.k.) - Maciej Sikorski (Kamil Gąsior), Tomasz Rodak (ż.k.), Mateusz Szumierz (Mariusz Peljak), Damian Szymaniec (Bartosz Sadowski) - Jacek Ząbkowski, Denis Uluseven, Szymon Kowacki (Krystian Rychlicki), Zbigniew Lech (kpt.), Sebastian Chudzik - Paweł Grzejdziak (Artur Markulak)
Żółte kartki: M. Szymaniec, T. Rodak
Rezerwa: Jacek Rodak.
Trener: Paweł Jankowski

10. kolejka - 5 listopada
Błękitni Pustków Wilczkowski - GLKS Mietków 2:3
Zieloni Rakoszyce - KP Wichrów 6:0
White Bat Czereńczyce - KS Piotrowice 7:3
Ślęża Sobótka - Solen Zabłoto 7:0
Polonia Jaksonów - LZS Zachowice 0:3
Dromex Piersno - Zieloni Wilczkowice 1:0


9. kolejka - 29 października 2017 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
LZS Zachowice - Ślęża Sobótka 1:2 (0:1)
Bramki dla Sobótki: Z. Lech, D. Uluseven.
Ślęża: Marek Szymaniec (ż.k.) - Maciej Sikorski, Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz, Damian Szymaniec (ż.k.) (Bartosz Sadowski) - Jacek Ząbkowski (Łukasz Sienkowski), Denis Uluseven (ż.k.), Zbigniew Lech (kpt.), Sebastian Chudzik, Kamil Gąsior (Szymon Kowacki, ż.k.) - Tomasz Bryjak
Żółte kartki: M. Szymaniec, D. Szymaniec, Sz. Kowacki, D. Uluseven
Rezerwa: Krystian Rychlicki, Artur Markulak, Paweł Grzejdziak, Piotr Strzała.
Trener: Marian Krawczyk

9. kolejka - 29 października
Polonia Jaksonów - Zieloni Wilczkowice 6:1
LZS Zachowice - Ślęża Sobótka 1:2
Solen Zabłoto - White Bat Czereńczyce 5:5
KS Piotrowice - Zieloni Rakoszyce 0:3
KP Wichrów - Błękitni Pustków Wilczkowski 2:2
GLKS Mietków - Dromex Piersno 11:1


9. kolejka - 28 października 2017 roku (sobota), godz. 10
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Czarni Jelcz Laskowice - Ślęża Sobótka 8:1 (3:1)
Bramki dla Sobótki: D. Cajzner-Michnik.
Ślęża: Sebastian Samborski - Dorian Kluza, Łukasz Bugzel (kpt.), Jakub Łagowski, Mateusz Duliban - Bartosz Lalka, Mariusz Kowacki, Adam Lech, Aleksander Krzywy, Jarosław Kolasowski - Damian Cajzner-Michnik
Żółte kartki:
Rezerwa: - .
Trener: Marian Krawczyk

9. kolejka - 28 października
Czarni Jelcz Laskowice - Ślęża Sobótka 8:1
Ambrozja Bogdaszowice - Widawa Bierutów 2:6
GKS Działdowa Kłoda - STS Sokół Smolec 2:2
Kolektyw Radwanice - Rapid Domaniów 7:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Czarni Jelcz Laskowice   7 21 7 0 0 26-5 +11
2. Widawa Bierutów   7 15 5 0 2 28-10 +18
3. STS Sokół Smolec   7 13 4 1 2 35-15 +20
4. Kolektyw Radwanice   7 12 4 0 3 26-13 +13
5. Rapid Domaniów   7 10 3 1 3 9-22 -13
6. Ślęża Sobótka   7 4 1 1 5 12-41 -29
7. GKS Działdowa Kłoda   7 4 1 1 5 13-23 -10
8. Ambrozja Bogdaszowice   7 3 1 0 6 13-33 -20
 

8. kolejka - 22 października 2017 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - Polonia Jaksonów 3:2 (1:2)
Bramki dla Sobótki: Z. Lech - 2, D. Uluseven.
Ślęża: Marek Szymaniec (ż.k.) - Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz (ż.k.), Mariusz Peljak (kpt.), Damian Szymaniec - Jacek Ząbkowski (Kamil Gąsior), Denis Uluseven, Zbigniew Lech (ż.k.), Sebastian Chudzik, Krzysztof Stachniuk (Tomasz Zmyślony) - Tomasz Bryjak
Żółte kartki: M. Szymaniec, M. Szumierz, Z. Lech
Rezerwa: Krystian Rychlicki, Artur Markulak, Maciej Sikorski, Bartosz Sadowski.
Trener: Paweł Jankowski

8. kolejka - 22 października
Dromex Piersno - KP Wichrów 1:3
Błękitni Pustków Wilczkowski - KS Piotrowice 9:3
Zieloni Rakoszyce - Solen Zabłoto 5:2
White Bat Czereńczyce - LZS Zachowice 1:2
Ślęża Sobótka - Polonia Jaksonów 3:2
GLKS Mietków - Zieloni Wilczkowice 6:0


8. kolejka - 21 października 2017 roku (sobota), godz. 11
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Działdowa Kłoda 4:3 (0:1)
Bramki dla Sobótki: D. Cajzner-Michnik - 2, D. Kluza, J. Łagowski.
Ślęża: Mariusz Kowacki - Piotr Hajdamowicz, Łukasz Bugzel (kpt.), Jakub Łagowski, Ksawery Krzymiński - Bartosz Lalka (ż.k.), Rafał Kociubiński, Jarosław Kolasowski (Mateusz Duliban), Dorian Kluza, Sebastian Samborski - Damian Cajzner-Michnik
Żółte kartki: B. Lalka
Rezerwa: Dominik Wawrzaszek.
Trener: Paweł Jankowski

8. kolejka - 21 października
STS Sokół Smolec - Kolektyw Radwanice 4:1
Widawa Bierutów - Czarni Jelcz Laskowice 1:3
Ślęża Sobótka - GKS Działdowa Kłoda 4:3
Ambrozja Bogdaszowice - pauza
Rapid Domaniów - pauza


7. kolejka - 15 października 2017 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - Zieloni Wilczkowice 4:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: D. Uluseven, T. Bryjak, K. Stachniuk, T. Zmyślony.
Ślęża: Marek Szymaniec - Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz, Mariusz Peljak (kpt.), Damian Szymaniec (Maciej Sikorski) - Tomasz Zmyślony (Kamil Gąsior), Denis Uluseven, Zbigniew Lech (Krystian Rychlicki), Sebastian Chudzik (Paweł Grzejdziak), Krzysztof Stachniuk (Łukasz Sienkowski) - Tomasz Bryjak (Artur Markulak)
Żółte kartki: -
Rezerwa: - .
Trener: Paweł Jankowski

7. kolejka - 22 października
Ślęża Sobótka - Zieloni Wilczkowice 4:0
Polonia Jaksonów - White Bat Czereńczyce 9:3
LZS Zachowice - Zieloni Rakoszyce 0:2
Solen Zabłoto - Błękitni Pustków Wilczkowski 3:5
KS Piotrowice - Dromex Piersno 4:1
KP Wichrów - GLKS Mietków 2:4


7. kolejka - 14 października 2017 roku (sobota), godz. 15:30
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka 12:1 (3:1)
Bramka dla Sobótki: J. Ząbkowski.
Ślęża: Mariusz Kowacki - Piotr Hajdamowicz, Łukasz Bugzel (Adam Lech), Jakub Łagowski, Mateusz Duliban - Bartosz Lalka, Rafał Kociubiński, Dorian Kluza, Sebastian Samborski (Jarosław Kolasowski) - Jacek Ząbkowski (kpt.), Damian Cajzner-Michnik
Żółte kartki:
Rezerwa: .
Trener: Paweł Jankowski

7. kolejka - 14 października
Czarni Jelcz Laskowice - Ambrozja Bogdaszowice 3:0
GKS Działdowa Kłoda - Widawa Bierutów 0:6
Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka 12:1
STS Sokół Smolec - pauza
Rapid Domaniów - pauza


6. kolejka - 8 października 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa VIII Seniorów
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 3:4 (0:2)
Bramki dla Sobótki: T. Bryjak - 2, D. Uluseven - 2.
Ślęża: Marek Szymaniec - Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz, Mariusz Peljak (kpt.), Damian Szymaniec (Kamil Gąsior) - Adam Marcinik (Krzysztof Stachniuk), Szymon Kowacki (Jacek Ząbkowski), Denis Uluseven, Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik - Tomasz Bryjak
Żółte kartki:
Rezerwa: Tomasz Zmyślony, Patryk Rodak, Paweł Grzejdziak.
Trener: Marian Krawczyk

6. kolejka - 8 października
GLKS Mietków - KS Piotrowice 6:3
Dromex Piersno - Solen Zabłoto 3:3
Błękitni Pustków Wilczkowski - LZS Zachowice 3:1
Zieloni Rakoszyce - Polonia Jaksonów 2:6
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 3:4
KP Wichrów - Zieloni Wilczkowice 2:5


6. kolejka - 7 października 2017 roku (sobota)
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

6. kolejka - 7 października
Widawa Bierutów - Kolektyw Radwanice 3:0
Ambrozja Bogdaszowice - GKS Działdowa Kłoda 3:5
STS Sokół Smolec - Rapid Domaniów 10:3
Ślęża Sobótka - pauza
Czarni Jelcz Laskowice - pauza


5. kolejka - 1 października 2017 roku (niedziela), godz. 16
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - Zieloni Rakoszyce 3:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: T. Bryjak - 2, T. Zmyślony.
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec (Łukasz Sienkowski), Mateusz Szumierz, Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak - Adam Marcinik (Tomasz Zmyślony), Szymon Kowacki (Kamil Gąsior), Denis Uluseven, Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik - Tomasz Bryjak (Paweł Grzejdziak)
Żółte kartki:
Rezerwa: Kacper Kawalec, Krystian Rychlicki, Karol Huminiak.
Trener: Paweł Jankowski

5. kolejka - 1 października
White Bat Czereńczyce - Zieloni Wilczkowice 4:1
Ślęża Sobótka - Zieloni Rakoszyce 3:0
Polonia Jaksonów - Błękitni Pustków Wilczkowski 2:0
LZS Zachowice - Dromex Piersno 3:0 walkower, goście nie dojechali
Solen Zabłoto - GLKS Mietków 0:9
KS Piotrowice - KP Wichrów 1:3


5. kolejka - 30 września 2017 roku (sobota), godz. 16
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 0:0
Bramka dla Sobótki: - .
Ślęża: Mariusz Kowacki - Piotr Hajdamowicz, Łukasz Bugzel, Mateusz Duliban, Jakub Łagowski - Emil Kunysz (Bartosz Lalka), Rafał Kociubiński (Jarosław Kolasowski), Dorian Kluza, Ksawery Krzymiński - Damian Cajzner-Michnik, Jacek Ząbkowski (kpt.)
Żółte kartki:
Rezerwa: -.
Trener: Paweł Jankowski

5. kolejka - 30 września
GKS Działdowa Kłoda - Czarni Jelcz Laskowice 1:4
Kolektyw Radwanice - Ambrozja Bogdaszowice 3:0
Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 0:0
STS Sokół Smolec - pauza
Widawa Bierutów - pauza


4. kolejka - 24 września 2017 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Błękitni Pustków Wilczkowski - Ślęża Sobótka 6:2 (5:0)
Bramki dla Sobótki: S. Chudzik, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz, Mariusz Peljak (kpt.), Bartosz Sadowski (ż.k.) (Damian Szymaniec, ż.k.) - Kamil Gąsior (Karol Huminiak), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk - Paweł Grzejdziak, Tomasz Bryjak
Żółte kartki: D. Szymaniec, B. Sadowski
Rezerwa: Jacek Rodak.
Trener: Paweł Jankowski

4. kolejka - 24 września
KP Wichrów - Solen Zabłoto 3:0 walkower, na boisku 3:1
GLKS Mietków - LZS Zachowice 1:2
Dromex Piersno - Polonia Jaksonów 1:10
Błękitni Pustków Wilczkowski - Ślęża Sobótka 6:2
Zieloni Rakoszyce - White Bat Czereńczyce 5:0
KS Piotrowice - Zieloni Wilczkowice 3:3


4. kolejka - 23 września 2017 roku (sobota), godz. 11
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - STS Sokół Smolec 3:4 (2:3)
Bramka dla Sobótki: J. Ząbkowski - 2, Ł. Bugzel.
Ślęża: Dominik Wawrzaszek - Piotr Hajdamowicz, Łukasz Bugzel, Mateusz Duliban, Ksawery Krzymiński (Jakub Łagowski) - Artur Sielawa, Rafał Kociubiński, Mariusz Kowacki, Dorian Kluza, Emil Kunysz - Jacek Ząbkowski (kpt.)
Żółte kartki: J. Ząbkowski, M. Kowacki
Rezerwa: -.
Trener: Paweł Jankowski

4. kolejka - 23 września
Czarni Jelcz Laskowice - Kolektyw Radwanice 4:1
Ślęża Sobótka - STS Sokół Smolec 3:4
Widawa Bierutów - Rapid Domaniów 1:2
Ambrozja Bogdaszowice - pauza
GKS Działdowa Kłoda - pauza


3. kolejka - 17 września 2017 roku (niedziela), godz. 16
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 4:0 (3:0)
Bramki dla Sobótki: M. Szumierz, K. Stachniuk, S. Chudzik, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz, Mariusz Peljak (ż.k.) (kpt.) (Maciej Sikorski), Bartosz Sadowski (Damian Szymaniec) - Kamil Gąsior (Jacek Ząbkowski, ż.k.), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk (Krystian Rychlicki) - Paweł Grzejdziak (Artur Markulak), Tomasz Bryjak
Żółte kartki: M. Peljak, J. Ząbkowski
Rezerwa: Kacper Kawalec
Trener: Marian Krawczyk

3. kolejka - 17 września
White Bat Czereńczyce - Błękitni Pustków Wilczkowski 0:5
LZS Zachowice - KP Wichrów 2:1
Solen Zabłoto - KS Piotrowice 1:3
Polonia Jaksonów - GLKS Mietków 6:2
Zieloni Rakoszyce - Zieloni Wilczkowice 2:1
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 4:0


3. kolejka - 16 września 2017 roku (sobota)
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

3. kolejka - 16 września
STS Sokół Smolec - Widawa Bierutów 2:3
Kolektyw Radwanice - GKS Działdowa Kłoda 2:1
Rapid Domaniów - Ambrozja Bogdaszowice 2:1
Ślęża Sobótka - pauza
Czarni Jelcz Laskowice - pauza


2. kolejka - 10 września 2017 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 4:1 (3:1)
Bramka dla Sobótki: D. Uluseven.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski (Tomasz Rodak), Mateusz Szumierz, Piotr Strzała (ż.k.), Mariusz Peljak (kpt.) - Szymon Kowacki (ż.k.) (Kamil Gąsior), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech (ż.k.), Krzysztof Stachniuk (Damian Szymaniec) - Paweł Grzejdziak (Artur Markulak), Denis Uluseven
Żółte kartki: P. Strzała, Z. Lech, Sz. Kowacki
Rezerwa: Kacper Tenderys.
Trener: Paweł Jankowski

2. kolejka - 10 września
KS Piotrowice - LZS Zachowice 0:4
KP Wichrów - Polonia Jaksonów 1:5
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 4:1
Dromex Piersno - White Bat Czereńczyce 0:11
Błękitni Pustków Wilczkowski - Zieloni Rakoszyce 3:8
Solen Zabłoto - Zieloni Wilczkowice 1:2


2. kolejka - 9 września 2017 roku (sobota), godz. 11
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Widawa Bierutów - Ślęża Sobótka 8:1 (4:1)
Bramka dla Sobótki: D. Cajzner - Michnik.
Ślęża: Dominik Wawrzaszek - Piotr Hajdamowicz, Łukasz Bugzel, Mateusz Duliban, Sebastian Samborski - Jacek Ząbkowski (kpt.), Mariusz Kowacki, Dorian Kluza, Ksawery Krzymiński - Damian Cajzner-Michnik
Żółte kartki: -
Rezerwa: -.
Trener: Marian Krawczyk

2. kolejka - 9 września
Czarni Jelcz Laskowice - Rapid Domaniów 2:0
Ambrozja Bogdaszowice - STS Sokół Smolec 1:12
Widawa Bierutów - Ślęża Sobótka 8:1
GKS Działdowa Kłoda - pauza
Kolektyw Radwanice - pauza


1. kolejka - 3 września 2017 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: K. Stachniuk - 3, M. Peljak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak (kpt.) (ż.k.), Mateusz Szumierz, Bartosz Sadowski (Piotr Strzała) - Szymon Kowacki (Denis Uluseven), Sebastian Chudzik (ż.k.) (Damian Szymaniec), Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk - Paweł Grzejdziak, Tomasz Bryjak
Żółte kartki: M. Peljak, S. Chudzik
Rezerwa: Kamil Gąsior (bramkarz), Artur Markulak, Kacper Tenderys.
Trener: Paweł Jankowski

1. kolejka - 3 września
Błękitni Pustków Wilczkowski - Zieloni Wilczkowice 4:1
Zieloni Rakoszyce - Dromex Piersno 7:0
White Bat Czereńczyce - GLKS Mietków 3:4
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:0
Polonia Jaksonów - KS Piotrowice 4:0
LZS Zachowice - Solen Zabłoto 4:2


1. kolejka - 3 września 2017 roku (niedziela), godz. 11
Liga terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 2:6 (1:4)
Bramki dla Sobótki: J. Ząbkowski - 2.
Ślęża: Dominik Wawrzaszek - Emil Kunysz (Łukasz Bugzel), Mateusz Duliban, Piotr Hajdamowicz, Ksawery Krzymiński - Mateusz Kluba, Mariusz Kowacki, Dorian Kluza, Sebastian Samborski - Jacek Ząbkowski (kpt.), Damian Cajzner-Michnik
Żółte kartki: -
Rezerwa: -.
Trener: Paweł Jankowski

1. kolejka - 2-3 września
STS Sokół Smolec - Czarni Jelcz Laskowice 1:2
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 2:6
Rapid Domaniów - GKS Działdowa Kłoda 2:1
Widawa Bierutów - pauza
Kolektyw Radwanice - pauza

29.08.2017  Kadra drużyny juniorów starszych w rundzie jesiennej sezonu 2017-2018

Transfery:

Przybyli:
1. Dorian Kluza (Flamenco Zebrzydów), wolny zawodnik
2. Piotr Hajdamowicz (Zachód Sobótka), wolny zawodnik
 
Odeszli:
1. Patryk Kozłowski (Zachód Sobótka, klasa Okręgowa), wypożyczenie do 30.11.2017
2. Grzegorz Źygadło (Zieloni Wilczkowice, klasa B), wypożyczenie do 30.06.2018

Uprawnieni zawodnicy (14):

  Bramkarze:
Dominik Wawrzaszek (19.05.2002),

  Obrońcy:
Ksawery Krzymiński (17.07.2003), Łukasz Bugzel (14.07.2002), Wojciech Źygadło (01.06.2001), Piotr Hajdamowicz (05.01.2001), Mateusz Duliban (05.12.2000),

  Pomocnicy:
Rafał Kociubiński (05.02.2002), Mariusz Kowacki (11.01.2000), Sebastian Samborski (20.09.2000), Dorian Kluza (05.10.2001), Mateusz Kluba (08.04.2003), Emil Kunysz (16.08.2002), Jacek Ząbkowski (03.03.1999)

  Napastnicy:
Damian Cajzner-Michnik (10.11.2000),


Sparing - 27 sierpnia 2017 roku (niedziela) - godz. 14
Senior
Ślęża Sobótka - Silesia Szymanów (kl. C) 11:2 (5:1)
Bramki dla Ślęży: Z. Lech, P. Grzejdziak - 2, T. Bryjak - 2, Sz. Kowacki, M. Peljak, K. Rychlicki, Ł. Kraus - 2, A. Markulak
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak, Mateusz Szumierz, Bartosz Sadowski - Szymon Kowacki, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk - Paweł Grzejdziak, Tomasz Bryjak
W dalszej częsci meczu grali: Kamil Gąsior, Damian Szymaniec, Łukasz Kraus, Krystian Rychlicki, Piotr Strzała, Artur Markulak, Kacper Tenderys
Trener: Paweł Jankowski
 
24.08.2017  Kadra drużyny seniorów w rundzie jesiennej sezonu 2017-2018

Transfery:

Przybyli:
1. Tomasz Bryjak (LZS Zachowice), wolny zawodnik
 
Odeszli:
1. Tomasz Rajczakowski (Zachód Sobótka, klasa Okręgowa), wypożyczenie do 30.06.2018
2. Marcin Źygadło (Zieloni Wilczkowice, klasa B), wypożyczenie do 30.06.2018
3. Dominik Rodak (Nefryt Jordanów Śląski, klasa A), transfer definitywny
4. Jakub Szmyd (Bystrzyca Kąty Wr., klasa Okręgowa), wypożyczenie do 30.11.2017

Uprawnieni zawodnicy (24):

  Bramkarze:
Kamil Gąsior (13.12.1995), Kacper Kawalec (08.05.1996), Marek Szymaniec (24.06.1995).

  Obrońcy:
Mariusz Peljak (15.05.1983), Jacek Rodak (25.08.1973), Tomasz Rodak (28.02.1986), Bartosz Sadowski (06.08.1998), Maciej Sikorski (16.06.1991), Piotr Strzała (15.09.1995), Mateusz Szumierz (12.01.1995), Damian Szymaniec (22.06.1997),

  Pomocnicy:
Sebastian Chudzik (15.08.1988), Szymon Kowacki (28.01.1992), Zbigniew Lech (05.09.1987), Adam Marciniak (06.01.1987), Patryk Rodak (30.09.1993), Krzysztof Stachniuk (03.06.1996), Kacper Tenderys (20.11.1997), Denis Uluseven (06.05.1997), Jacek Ząbkowski (03.03.1999)

  Napastnicy:
Tomasz Bryjak (26.12.1983), Paweł Grzejdziak (23.10.1986), Artur Markulak (26.04.1998), Robert Rodak (27.08.1997),


Sparing - 20 sierpnia 2017 roku (niedziela) - godz. 14
Senior
Gromnik Kuropatnik (klasa A) - Ślęża Sobótka 2:4 (1:2)
Bramki dla Ślęży: P. Grzejdziak, S. Chudzik - 2, Z. Lech
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak, Mateusz Szumierz, Bartosz Sadowski - Szymon Kowacki, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Krzysztof Stachniuk - Paweł Grzejdziak, Tomasz Bryjak
W dalszej częsci meczu grali: Kamil Gąsior, Damian Szymaniec, Łukasz Kraus, Krystian Rychlicki, Piotr Strzała, Artur Markulak
Trener: Paweł Jankowski
 
27.07.2017 Terminarz rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018

JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
JS 1. 03.09.2017  11 Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice
S 1. 03.09.2017  14 Ślęża Sobótka - KP Wichrów
         
JS 2. 09.09.2017  11 Widawa Bierutów - Ślęża Sobótka
S 2. 10.09.2017  14 GLKS Mietków - Ślęża Sobótka
         
JS 3. 16.09.2017   Ślęża Sobótka - pauza
S 3. 17.09.2017  14 Ślęża Sobótka - Dromex Piersno
         
JS 4. 23.09.2017  11 Ślęża Sobótka - Sokół Smolec
S 4. 24.09.2017  14 Błękitni Pustków Wilczkowski - Ślęża Sobótka
         
JS 5. 30.09.2017  16 Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka
S 5. 01.10.2017  14 Ślęża Sobótka - Zieloni Rakoszyce
         
JS 6. 07.10.2017  11 Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śląski
S 6. 08.10.2018  14 White Bat Czereńcyce - Ślęża Sobótka
         
JS 7. 14.10.2017  15:30 Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka
S 7. 15.10.2018  14 Ślęża Sobótka - Zieloni Wilczkowice
         
JS 8. 21.10.2017  11 Działdowa Kłoda - Ślęża Sobótka
S 8. 22.10.2018  14 Ślęża Sobótka - Polonia Jaksonów
         
JS 9. 28.10.2017  11 Czarni Jelcz Laskowice - Ślęża Sobótka
S 9. 29.10.2018  14 LZS Zachowice - Ślęża Sobótka
         
JS
S 10. 05.11.2018  14 Ślęża Sobótka - Solen Zabłoto
         
JS
S 11. 12.11.2018  14 KS Piotrowice - Ślęża Sobótka
         

30.06.2017  Drużyny zgłoszone do rozgrywek w sezonie 2017/2018

Miejski Klub Sportowy Ślęża Sobótka w sezonie piłkarskim 2017/2018 do rozgrywek zgłosił następujące zespoły: junior starszy (1999 i młodsi) oraz senior.
 

KONTAKT - KLUB
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail: 
sleza.sobotka@interia.pl
 
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
 
koniec rundy
jesiennej
 
JUNIOR STARSZY
 
koniec rundy
jesiennej
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
11. kolejka
12 listopada, godz. 11
Piotrowice - Ślęża
0:10 (0:3)
 
JUNIOR STARSZY
9. kolejka
28 października, g. 10
Jelcz Laskowice - Ślęża
8:1 (3:1)
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, piątek
godz. 19
 
JUNIOR STARSZY
przerwa
w treningach
 
SPONSORZY
 
 
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2016 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.