STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
SOBÓTKA
Miasto
Komunikacja
   autobusowa
Muzeum Ślężańskie
Mapy
MASYW ŚLĘŻY
Ślęża
Wieżyca
Radunia
Przeł. pod Wieżycą
Przeł. Tąpadła
Wyciągi narciarskie
Szlaki turystyczne
Park Krajobrazowy
ZABYTKI
Rzeźby kultowe
Zamek
Sankt. Św. Anny
Kościół Św. Jakuba
SULISTROWICZKI
Kapliczka
Park Wenecja
SULISTROWICE
Zalew
MIROSŁAWICE
Lotnisko
REKREACJA
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA
AKTUALNOŚCI

26. kolejka (ostatnia) - 18 czerwca 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:2 (2:0)
Bramki dla Sobótki: D. Uluseven, P. Grzejdziak, K. Rychlicki, D. Szymaniec.
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski, Jacek Rodak, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.) - Krystian Rychlicki (Damian Szymaniec), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Szymon Kowacki (Artur Markulak) - Denis Uluseven, Paweł Grzejdziak (Kacper Tenderys)
Żółte kartki: -
Rezerwa: .
Trener: Marian Krawczyk.

26. kolejka - 18 czerwca
Puma Pietrzykowice - Solen Zabłoto 10:1
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 4:2
White Bat Czereńczyce - GLKS Mietków 7:4
Błękitni Pustków Wilczkowski - Dromex Piersno 6:1
Zieloni Rakoszyce - Ambrozja Bogdaszowice 0:3
KS Piotrowice - Wicher Domasław 3:13
LZS Zachowice - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Ambrozja Bogdaszowice   24 69 23 0 1 176-12 +164
2. Ślęża Sobótka   24 58 19 1 4 84-36 +48
3. Wicher Domasław   24 48 15 3 6 88-42 +46
4. Puma Pietrzykowice   24 44 13 5 6 90-59 +31
5. LZS Zachowice   24 44 14 2 8 83-54 +29
6. White Bat Czerńczyce   24 36 11 3 10 81-63 +17
7. Błękitni Pustków Wilczkowski   24 34 11 1 12 93-67 +26
8. Zieloni Rakoszyce   24 32 9 5 10 48-58 -10
9. GLKS Mietków   24 31 9 4 11 73-94 -21
10. KS Piotrowice   24 30 10 0 14 61-103 -42
11. KP Wichrów   24 13 4 1 19 47-117 -70
12. Dromex Piersno   24 10 3 1 20 35-99 -64
13. Solen Zabłoto   24 6 2 0 22 26-181 -155
 

25. kolejka - 11 czerwca 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Solen Zabłoto - Ślęża Sobótka 0:10 (0:10)
Bramki dla Sobótki: D. Uluseven - 4, P. Grzejdziak - 2, K. Rychlicki - 2, S. Chudzik, B. Sadowski.
Ślęża: Kamil Gąsior - Maciej Sikorski, Jacek Rodak (kpt.), Szymon Kowacki, Bartosz Sadowski - Krystian Rychlicki, Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Damian Szymaniec - Denis Uluseven, Paweł Grzejdziak
Żółte kartki: -
Rezerwa: Kacper Tenderys.
Trener: Marian Krawczyk.

25. kolejka - 11 czerwca
Ambrozja Bogdaszowice - KS Piotrowice 12:0
Dromex Piersno - Zieloni Rakoszyce 1:2
GLKS Mietków - Błękitni Pustków Wilczkowski 4:4
KP Wichrów - White Bat Czereńczyce 2:8
Solen Zabłoto - Ślęża Sobótka 0:10
LZS Zachowice - Puma Pietrzykowice 1:1
Wicher Domasław - pauza


24. kolejka - 4 czerwca 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - LZS Zachowice 2:1 (1:0)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak, D. Uluseven
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski, Jacek Rodak (Bartosz Sadowski), Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak - Denis Uluseven (Kamil Gąsior), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Adam Marciniak - Patryk Rodak (ż.k.), Paweł Grzejdziak (ż.k.) (Krystian Rychlicki)
Żółte kartki: P. Grzejdziak, P. Rodak
Rezerwa: - .
Trener: Marian Krawczyk.

24. kolejka - 4 czerwca
Ślęża Sobótka - LZS Zachowice 2:1
White Bat Czereńczyce - Solen Zabłoto 8:2
Błękitni Pustków Wilczkowski - KP Wichrów 4:1
Zieloni Rakoszyce - GLKS Mietków 2:2
KS Piotrowice - Dromex Piersno 1:5
Wicher Domasław - Ambrozja Bogdaszowice 0:6
Puma Pietrzykowice - pauza


23. kolejka - 28 maja 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka 2:4 (1:2)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak - 2, Z. Lech, D. Uluseven
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski, Jacek Rodak, Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak - Denis Uluseven, Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Damian Szymaniec (Szymon Kowacki) - Patryk Rodak, Paweł Grzejdziak
Żółte kartki: -
Rezerwa: Kamil Gąsior, Krystian Rychlicki, Bartosz Sadowski, Kacper Tenderys.
Trener: Marian Krawczyk.

23. kolejka - 28 maja
Dromex Piersno - Wicher Domasław 0:2
GLKS Mietków - KS Piotrowice 5:3
KP Wichrów - Zieloni Rakoszyce 3:1
Solen Zabłoto - Błękitni Pustków Wilczkowski 3:10
LZS Zachowice - White Bat Czereńczyce 5:1
Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka 2:4
Ambrozja Bogdaszowice - pauza


22. kolejka - 21 maja 2017 roku (niedziela)
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - pauza

22. kolejka - 21 maja
White Bat Czereńczyce - Puma Pietrzykowice 2:10
Błękitni Pustków Wilczkowski - LZS Zachowice 2:3
Zieloni Rakoszyce - Solen Zabłoto 7:1
KS Piotrowice - KP Wichrów 4:3
Wicher Domasław - GLKS Mietków 8:1
Ambrozja Bogdaszowice - Dromex Piersno 10:0
Ślęża Sobótka - pauza


21. kolejka - 14 maja 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - White Bat Czereńczyce 2:1 (1:1)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak, D. Uluseven
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski (Kamil Gąsior), Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak (ż.k.), Damian Szymaniec (Bartosz Sadowski) - Denis Uluseven, Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik (Jacek Rodak), Szymon Kowacki, Patryk Rodak (ż.k.) - Paweł Grzejdziak
Żółte kartki: P. Rodak, T. Rodak.
Rezerwa: - .
Trener: Marian Krawczyk.

21. kolejka - 14 maja
GLKS Mietków - Ambrozja Bogdaszowice 1:8
KP Wichrów - Wicher Domasław 0:3
Solen Zabłoto - KS Piotrowice 1:5
LZS Zachowice - Zieloni Rakoszyce 2:2
Puma Pietrzykowice - Błękitni Pustków Wilczkowski 8:2
Ślęża Sobótka - White Bat Czereńczyce 2:1
Dromex Piersno - pauza


20. kolejka - 3 maja 2017 roku (środa), godz. 12, mecz awansem
Klasa B - grupa IV Seniorów
Błękitni Pustków Wilczkowski - Ślęża Sobótka 2:4 (1:1)
Bramki dla Sobótki: D. Uluseven - 3, P. Grzejdziak.
Ślęża: Kamil Gąsior - Maciej Sikorski, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.), Damian Szymaniec - Szymon Kowacki (Bartosz Sadowski), Zbigniew Lech (ż.k.), Sebastian Chudzik, Denis Uluseven - Paweł Grzejdziak, Patryk Rodak
Żółte kartki: Z. Lech
Rezerwa: Kacper Kawalec, Marcin Źygadło, Artur Markulak, Kacper Tenderys, Krystian Rychlicki, Jacek Rodak.
Trener: Marian Krawczyk.

20. kolejka - 7 maja
Błękitni Pustków Wilczkowski - Ślęża Sobótka 2:4 (1:1)
Zieloni Rakoszyce - Puma Pietrzykowice 4:4
KS Piotrowice - LZS Zachowice 2:5
Wicher Domasław - Solen Zabłoto 9:1
Ambrozja Bogdaszowice - KP Wichrów 13:0
Dromex Piersno - GLKS Mietków 0:6
White Bat Czereńczyce - pauza


19. kolejka - 30 kwietnia 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Zieloni Rakoszyce 4:0 (2:0)
Bramka dla Sobótki: D. Uluseven - 2, Z. Lech, P. Rodak.
Ślęża: Kamil Gąsior - Maciej Sikorski (Krystian Rychlicki), Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.), Damian Szymaniec - Szymon Kowacki (ż.k.) (Bartosz Kowacki), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Denis Uluseven - Adam Marciniak (ż.k.) (Kacper Tenderys), Patryk Rodak (ż.k.)
Żółte kartki: Sz. Kowacki, A. Marciniak, P. Rodak
Rezerwa: Jacek Rodak.
Trener: Marian Krawczyk.

19. kolejka - 30 kwietnia
KP Wichrów - Dromex Piersno 5:2
Solen Zabłoto - Ambrozja Bogdaszowice 0:13
LZS Zachowice - Wicher Domasław 1:3
Puma Pietrzykowice - KS Piotrowice 5:2
Ślęża Sobótka - Zieloni Rakoszyce 4:0
White Bat Czereńczyce - Błękitni Pustków Wilczkowski 5:1
GLKS Mietków - pauza


18. kolejka - 23 kwietnia 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
KS Piotrowice - Ślęża Sobótka 2:4 (1:2)
Bramka dla Sobótki: D. Uluseven - 3, S. Chudzik.
Ślęża: Kamil Gąsior - Maciej Sikorski, Tomasz Rodak, Mariusz Peljak (kpt.), Jacek Rodak - Łukasz Kraus (Jacek Ząbkowski), Zbigniew Lech (Bartosz Sadowski), Denis Uluseven, Sebastian Chudzik, Damian Szymaniec (Marcin Żygadło) - Adam Marciniak (Krystian Rychlicki)
Żółte kartki: Z. Lech, M. Peljak
Rezerwa: Szymon Kowacki.
Trener: Marian Krawczyk.

18. kolejka - 23 kwietnia
Zieloni Rakoszyce - White Bat Czereńczyce 2:2
KS Piotrowice - Ślęża Sobótka 2:4
Wicher Domasław - Puma Pietrzykowice 6:1
Ambrozja Bogdaszowice - LZS Zachowice 11:1
Dromex Piersno - Solen Zabłoto 2:3
GLKS Mietków - KP Wichrów 9:3
Błękitni Pustków Wilczkowski - pauza


17. kolejka - 9 kwietnia 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Wicher Domasław 1:2 (0:2)
Bramka dla Sobótki: D. Uluseven.
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski (Tomasz Rodak), Mariusz Peljak (kpt.) (ż.k.), Jacek Rodak, Zygmunt Gajderowicz - Łukasz Kraus, Zbigniew Lech (ż.k.) (Bartosz Sadowski), Denis Uluseven, Sebastian Chudzik, Jacek Ząbkowski (Kamil Gąsior) - Patryk Rodak
Żółte kartki: Z. Lech, M. Peljak
Rezerwa: Kacper Tenderys.
Trener: Marian Krawczyk.

17. kolejka - 9 kwietnia
Solen Zabłoto - GLKS Mietków 0:3
LZS Zachowice - Dromex Piersno 7:1
Puma Pietrzykowice - Ambrozja Bogdaszowice 0:6
Ślęża Sobótka - Wicher Domasław 1:2
White Bat Czereńczyce - KS Piotrowice 4:5
Błękitni Pustków Wilczkowski - Zieloni Rakoszyce 2:3
KP Wichrów - pauza


16. kolejka - 2 kwietnia 2017 roku (niedziela), godz. 12
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ambrozja Bogdaszowice - Ślęża Sobótka 6:0 (3:0)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Kacper Kawalec - Damian Szymaniec (ż.k.) (Maciej Sikorski), Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak, Zygmunt Gajderowicz (ż.k.) (Jacek Ząbkowski) - Łukasz Kraus (Artur Markulak), Szymon Kowacki (Paweł Grzejdziak, cz.k.), Zbigniew Lech (Krystian Rychlicki), Denis Uluseven, Sebastian Chudzik - Patryk Rodak
Żółte kartki: D. Szymaniec, Z. Gajderowicz
Czerwona kartka: P. Grzejdziak
Rezerwa: Jacek Rodak, Bartosz Sadowski.
Trener: Marian Krawczyk.

16. kolejka - 2 kwietnia
KS Piotrowice - Błękitni Pustków Wilczkowski 0:3 walkower, na boisku 4:2
Wicher Domasław - White Bat Czereńczyce 4:2
Ambrozja Bogdaszowice - Ślęża Sobótka 6:0
Dromex Piersno - Puma Pietrzykowice 1:3
GLKS Mietków - LZS Zachowice 2:3
KP Wichrów - Solen Zabłoto 5:1
Zieloni Rakoszyce - pauza


15. kolejka - 26 marca 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 4:1 (2:1)
Bramki dla Sobótki: P. Grzejdziak, S. Chudzik, P. Rodak, D. Uluseven.
Ślęża: Kamil Gąsior (Kacper Kawalec) - Damian Szymaniec, Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak, Zygmunt Gajderowicz (Maciej Sikorski) - Patryk Rodak (Krystian Rychlicki), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Denis Uluseven, Jacek Ząbkowski (Artur Markulak) - Paweł Grzejdziak (Łukasz Kraus)
Żółte kartki: -
Rezerwa: - .
Trener: Marian Krawczyk.

15. kolejka - 26 marca
GLKS Mietków - Puma Pietrzykowice 1:3
LZS Zachowice - KP Wichrów 5:1
Ślęża Sobótka - Dromex Piersno 4:1
White Bat Czereńczyce - Ambrozja Bogdaszowice 0:3 walkower, na boisku 0:2
Błękitni Pustków Wilczkowski - Wicher Domasław 1:5
Zieloni Rakoszyce - KS Piotrowice 3:0 walkower, na boisku 2:3
Solen Zabłoto - pauza


14. kolejka (inauguracja rundy wiosennej) - 19 marca 2017 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 1:2 (1:0)
Bramki dla Sobótki: S. Chudzik - 2.
Ślęża: Kamil Gąsior - Damian Szymaniec, Mariusz Peljak (kpt.), Tomasz Rodak (ż.k.), Zygmunt Gajderowicz - Patryk Rodak (Artur Markulak), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik (ż.k.), Szymon Kowacki, Denis Uluseven - Paweł Grzejdziak (Bartosz Sadowski, ż.k.)
Żółte kartki: T. Rodak, S. Chudzik, B. Sadowski.
Rezerwa: Jacek Rodak, Krystian Rychlicki, Maciej Sikorski, Kacper Tenderys.
Trener: Marian Krawczyk.

14. kolejka - 19 marca
Wicher Domasław - Zieloni Rakoszyce 0:3 walkower, na boisku 6:3
Ambrozja Bogdaszowice - Błękitni Pustków Wilczkowski 7:0
Dromex Piersno - White Bat Czereńczyce 3:0 walkower, na boisku 4:6
GLKS Mietków - Ślęża Sobótka 1:2
KP Wichrów - Puma Pietrzykowice 2:4
Solen Zabłoto - LZS Zachowice 0:5
KS Piotrowice - pauza

10.02.2017 Terminarz rozgrywek w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017

JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
S 14. 19.03.2017   GLKS Mietków - Ślęża Sobótka
         
S 15. 26.03.2017   Ślęża Sobótka - Dromex Piersno
         
S 16. 02.04.2017   Ambrozja Bogdaszowice - Ślęża Sobótka
         
S 17. 09.04.2017   Ślęża Sobótka - Wicher Domasław
         
S 18. 23.04.2017   KS Piotrowice - Ślęża Sobótka
         
JS 9. 29.04.2017   Ślęża Sobótka - Świteź Wiązów
S 19. 30.04.2017   Ślęża Sobótka - Zieloni Rakoszyce
         
S 20. 07.05.2017   Błękitni Pustków Wilczkowski - Ślęża Sobótka
         
JS 11. 13.05.2017   Stary Śleszów - Ślęża Sobótka
S 21. 14.05.2017   Ślęża Sobótka - White Bat Czereńczyce
         
JS 12. 20.05.2017   Ślęża Sobótka - Rapid Domaniów
S 22. 21.05.2017   Ślęża Sobótka - pauza
         
JS 13. 27.05.2017   Nefryt Jordanów Śląski - Ślęża Sobótka
S 23. 28.05.2017   Puma Pietrzykowice - Ślęża Sobótka
         
JS 14. 03.06.2017   Ślęża Sobótka - Bystrzyca Kąty Wrocławskie
S 24. 04.06.2017   Ślęża Sobótka - LZS Zachowice
         
S 25. 11.06.2017   LZS Zabłoto - Ślęża Sobótka
         
S 26. 18.06.2017   Ślęża Sobótka - KP Wichrów

13. kolejka (koniec rundy jesiennej) - 20 listopada 2016 roku (niedziela), godz. 13:30
Klasa B - grupa IV Seniorów
KP Wichrów - Ślęża Sobótka 3:3 (2:3)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak, S. Chudzik, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marian Szymaniec - Maciej Sikorski, Jacek Rodak (kpt.) (Dominik Rodak, ż.k.), Tomasz Rodak - Robert Rodak (ż.k.) (Bartosz Sadowski), Mateusz Szumierz (Damian Szymaniec), Szymon Kowacki, Sebastian Chudzik, Denis Uluseven - Paweł Grzejdziak (ż.k.) (Marcin Źygadło), Patryk Rodak
Żółte kartki: D. Rodak, R. Rodak, P. Grzejdziak
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

13. kolejka - 20 listopada (ostatnia)
Ambrozja Bogdaszowice - Zieloni Rakoszyce 6:0
GLKS Mietków - White Bat Czereńczyce 6:4
Dromex Piersno - Błękitni Pustków Wilczkowski 3:5
Wicher Domasław - KS Piotrowice 5:2
Solen Zabłoto - Puma Pietrzykowice 3:6
KP Wichrów - Ślęża Sobótka 3:3
LZS Zachowice - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Ambrozja Bogdaszowice   12 33 11 0 1 78-10 +68
2. Ślęża Sobótka   12 28 9 1 2 43-16 +27
3. White Bat Czerńczyce   12 23 7 2 3 41-20 +19
4. LZS Zachowice   12 22 7 1 4 43-24 +19
5. Wicher Domasław   12 21 6 3 3 38-21 +17
6. Błękitni Pustków Wilczkowski   12 21 7 0 5 56-23 +33
7. Puma Pietrzykowice   12 19 5 4 3 37-26 +11
8. KS Piotrowice   12 18 6 0 6 33-45 -12
9. GLKS Mietków   12 17 5 2 5 34-51 -17
10. Zieloni Rakoszyce   12 13 4 1 7 19-34 -15
11. Dromex Piersno   12 4 1 1 10 18-50 -32
12. KP Wichrów   12 4 1 1 10 20-59 -39
13. Solen Zabłoto   12 3 1 0 11 13-94 -81
 

12. kolejka - 13 listopada 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Solen Zabłoto 7:0 (3:0)
Bramki dla Sobótki: R. Rodak - 3, D. Uluseven - 2, Z. Lech, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marian Szymaniec - Dominik Rodak (Artur Markulak), Tomasz Rodak (Damian Szymaniec), Mateusz Szumierz, Jacek Rodak (kpt.) (Bartosz Sadowski) - Jacek Ząbkowski (Maciej Sikorski), Szymon Kowacki (Marcin Źygadło), Zbigniew Lech, Denis Uluseven, Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak (Robert Rodak)
Żółte kartki:
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

12. kolejka - 13 listopada
KS Piotrowice - Ambrozja Bogdaszowice 0:11
Zieloni Rakoszyce - Dromex Piersno 4:1
Błękitni Pustków Wilczkowski - GLKS Mietków 13:0
White Bat Czereńczyce - KP Wichrów 7:2
Ślęża Sobótka - Solen Zabłoto 7:0
Puma Pietrzykowice - LZS Zachowice 3:3
Wicher Domasław - pauza


11. kolejka - 6 listopada 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
LZS Zachowice - Ślęża Sobótka 4:3 (2:1)
Bramki dla Sobótki: P. Grzejdziak, Z. Lech, D. Uluseven.
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski (Dominik Rodak), Tomasz Rodak, Mateusz Szumierz (ż.k.), Jacek Rodak (kpt.) - Marcin Źygadło (Jacek Ząbkowski), Zbigniew Lech, Bartosz Sadowski (Szymon Kowacki), Denis Uluseven (ż.k.), Robert Rodak - Paweł Grzejdziak (Artur Markulak)
Żółte kartki: M. Szumierz, D. Uluseven
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

11. kolejka - 6 listopada
LZS Zachowice - Ślęża Sobótka 4:3
Solen Zabłoto - White Bat Czereńczyce 1:8
KP Wichrów - Błękitni Pustków Wilczkowski 2:8
GLKS Mietków - Zieloni Rakoszyce 3:1
Dromex Piersno - KS Piotrowice 3:5
Ambrozja Bogdaszowice - Wicher Domasław 6:1
Puma Pietrzykowice - pauza


10. kolejka - 23 października 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 4:2 (2:0)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak - 2, R. Rodak, M. Źygadło.
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski, Mariusz Peljak (kpt.) (ż.k.), Tomasz Rodak, Jacek Rodak - Marcin Źygadło (Szymon Kowacki), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik (cz.k.), Denis Uluseven, Robert Rodak (Bartosz Sadowski) - Patryk Rodak (ż.k.)
Żółte kartki: P. Rodak, M. Peljak
Czerwona kartka: S. Chudzik
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski.

10. kolejka - 23 października
Wicher Domasław - Dromex Piersno 4:0
KS Piotrowice - GLKS Mietków 3:0
Zieloni Rakoszyce - KP Wichrów 2:1
Błękitni Pustków Wilczkowski - Solen Zabłoto 14:1
White Bat Czereńczyce - LZS Zachowice 1:0
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 4:2
Ambrozja Bogdaszowice - pauza


9. kolejka - 16 października 2016 roku (niedziela)
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - pauza

9. kolejka - 16 października
Puma Pietrzykowice - White Bat Czereńczyce 1:1
LZS Zachowice - Błękitni Pustków Wilczkowski 4:3
Solen Zabłoto - Zieloni Rakoszyce 0:2
KP Wichrów - KS Piotrowice 2:6
GLKS Mietków - Wicher Domasław 2:5
Dromex Piersno - Ambrozja Bogdaszowice 0:6
Ślęża Sobótka - pauza


6. kolejka - 15 października 2016 roku (sobota), godz. 13
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. 8:2 (3:1)
Bramki dla Sobótki: P. Kozłowski - 4, J. Ząbkowski, B. Sadowski, G. Źygadło, D. Rodak.
Ślęża: Dominik Wawrzaszek - Mateusz Duliban (Grzegorz Źygadło), Bartosz Sadowski (ż.k.), Adrian Marzec - Mariusz Kowacki (Gabriel Krawczykowski), Dominik Rodak (Wojciech Źygadło), Radosław Łach (Dorian Drobny), Zygmunt Gajderowicz, Artur Markulak (ż.k.) - Jacek Ząbkowski (kpt.), Patryk Kozłowski.
Żółte kartki: A. Markulak, B. Sadowski.
Rezerwa: .
Trener: Stanisław Petryków.

6. kolejka - 15 października
Świteź Wiązów - Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:0
LKS Stary Śleszów - Rapid Domaniów 0:1
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. 8:2


8. kolejka - 9 października 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 0:2 (0:1)
Bramki dla Sobótki: S. Chudzik - 2.
Ślęża: Kacper Kawalec - Damian Szymaniec (ż.k.) (Bartosz Sadowski), Mariusz Peljak (kpt.), Mateusz Szumierz, Tomek Rodak - Marcin Źygadło (Robert Rodak), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Denis Uluseven, Patryk Rodak (Jacek Ząbkowski) - Paweł Grzejdziak (Dominik Rodak)
Żółte kartki: D. Szymaniec
Rezerwa: M. Sikorski, J. Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski.

8. kolejka - 9 października
Ambrozja Bogdaszowice - GLKS Mietków 7:0
Wicher Domasław - KP Wichrów 5:1
KS Piotrowice - Solen Zabłoto 2:0
Zieloni Rakoszyce - LZS Zachowice 2:1
Błękitni Pustków Wilczkowski - Puma Pietrzykowice 4:3
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 0:2
Dromex Piersno - pauza


5. kolejka - 24 września 2016 roku (sobota), godz. 16 (rozegrany awansem)
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 2:3 (0:1)
Bramki dla Sobótki: G. Źygadło, P. Kozłowski, D. Rodak.
Ślęża: Wojciech Źygadło - Mateusz Duliban (Mariusz Kowacki), Bartosz Sadowski, Adrian Marzec - Kacper Sroka (Dominik Rodak), Jacek Ząbkowski (kpt.), Gabriel Krawczykowski, Zygmunt Gajderowicz (Jakub Łagowski), Artur Markulak - Patryk Kozłowski, Grzegorz Źygadło.
Żółte kartki: A. Marzec.
Rezerwa: .
Trener: Stanisław Petryków.

5. kolejka - 8 października
Nefryt Jordanów Śl. - Świteź Wiązów 3:4
Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka 2:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - pauza
LKS Stary Śleszów - pauza


7. kolejka - 2 października 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Błękitni Pustków Wilczkowski 1:0 (0:0)
Bramki dla Sobótki: Z. Lech.
Ślęża: Marian Szymaniec - Maciej Sikorski (Damian Szymaniec, ż.k.), Mariusz Peljak (kpt.), Mateusz Szumierz, Tomek Rodak - Denis Uluseven (Marcin Źygadło), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus (Bartosz Sadowski), Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak (Dominik Rodak)
Żółte kartki: D. Szymaniec
Rezerwa: Szymon Kowacki.
Trener: Robert Rajczakowski.

7. kolejka - 2 października
Ślęża Sobótka - Błękitni Pustków Wilczkowski 1:0
Puma Pietrzykowice - Zieloni Rakoszyce 2:1
LZS Zachowice - KS Piotrowice 8:3
Solen Zabłoto - Wicher Domasław 1:12
KP Wichrów - Ambrozja Bogdaszowice 2:10
GLKS Mietków - Dromex Piersno 5:5
White Bat Czereńczyce - pauza


4. kolejka - 1 października 2016 roku (sobota) - godz. 11
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - LKS Stary Śleszów, goście nie dojechali

4. kolejka - 1 października
Świteź Wiązów - Rapid Domaniów 2:1
Ślęża Sobótka - LKS Stary Śleszów goście nie dojechali
Nefryt Jordanów Śl. - pauza
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - pauza


6. kolejka - 25 września 2016 roku (niedziela), godz. 15
Klasa B - grupa IV Seniorów
Zieloni Rakoszyce - Ślęża Sobótka 1:5 (1:2)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak - 2, Z. Lech - 2, S. Chudzik.
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski (Damian Szymaniec), Mariusz Peljak (kpt.) (Jacek Rodak), Mateusz Szumierz, Tomek Rodak - Robert Rodak (ż.k.) (Denis Uluseven), Zbigniew Lech (Szymon Kowacki), Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus (Marcin Źygadło), Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak (Dominik Rodak)
Żółte kartki: R. Rodak
Rezerwa: Jacek Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski.

6. kolejka - 25 września
Dromex Piersno - KP Wichrów 1:0
Ambrozja Bogdaszowice - Solen Zabłoto 15:0
Wicher Domasław - LZS Zachowice 0:1
KS Piotrowice - Puma Pietrzykowice 1:4
Zieloni Rakoszyce - Ślęża Sobótka 1:5
Błękitni Pustków Wilczkowski - White Bat Czereńczyce 2:1
GLKS Mietków - pauza


3. kolejka - 24 września 2016 roku (sobota)
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

3. kolejka - 24 września
LKS Stary Śleszów - Świteź Wiązów 2:2
Nefryt Jordanów Śl. - Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:4
Rapid Domaniów - pauza
Ślęża Sobótka - pauza


5. kolejka - 18 września 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - KS Piotrowice 5:2 (1:1)
Bramki dla Sobótki: P. Grzejdziak, P. Rodak - 2, S. Chudzik, R. Rodak.
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski (Damian Szymaniec), Mariusz Peljak (kpt.), Mateusz Szumierz, Tomek Rodak - Robert Rodak (Zygmunt Gajderowicz), Zbigniew Lech (Denis Uluseven), Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus (Szymon Kowacki), Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak (Marcin Źygadło)
Żółte kartki:
Rezerwa: Jacek Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski.

5. kolejka - 18 września
White Bat Czereńczyce - Zieloni Rakoszyce 5:2
Ślęża Sobótka - KS Piotrowice 5:2
Puma Pietrzykowice - Wicher Domasław 2:2
LZS Zachowice - Ambrozja Bogdaszowice 0:5
Solen Zabłoto - Dromex Piersno 4:3
KP Wichrów - GLKS Mietków 1:4
Błękitni Pustków Wilczkowski - pauza


2. kolejka - 17 września 2016 roku (sobota), godz. 11
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Świteź Wiązów - Ślęża Sobótka 5:2 (3:1)
Bramki dla Sobótki: P. Kozłowski, A. Marzec.
Ślęża: Bartosz Sadowski - Ksawery Krzymiński, Mateusz Duliban, Dominik Rodak (ż.k.), Kacper Sroka - Adrian Marzec, Artur Markulak, Jacek Ząbkowski (kpt.), Mariusz Kowacki - Patryk Kozłowski.
Żółte kartki: D. Rodak.
Rezerwa: .
Trener: Stanisław Petryków.

2. kolejka - 17 września
Świteź Wiązów - Ślęża Sobótka 5:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Rapid Domaniów 7:0
LKS Stary Śleszów - pauza
Nefryt Jordanów Śl. - pauza


4. kolejka - 11 września 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Wicher Domasław - Ślęża Sobótka 0:3 (0:2)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak, S. Chudzik, Ł. Kraus.
Ślęża: Kacper Kawalec - Maciej Sikorski (Bartosz Sadowski), (Zygmunt Gajderowicz), Mariusz Peljak (kpt.), Mateusz Szumierz, Tomek Rodak - Jacek Ząbkowski (Dominik Rodak), Zbigniew Lech, Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus, Robert Rodak - Patryk Rodak (ż.k.)
Żółte kartki: P. Rodak
Rezerwa: Marcin Źygadło, Damian Szymaniec, Jacek Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski.

4. kolejka - 11 września
GLKS Mietków - Solen Zabłoto 8:2
Dromex Piersno - LZS Zachowice 1:5
Ambrozja Bogdaszowice - Puma Pietrzykowice 4:3
Wicher Domasław - Ślęża Sobótka 0:3
KS Piotrowice - White Bat Czereńczyce 1:4
Zieloni Rakoszyce - Błękitni Pustków Wilczkowski 1:4
KP Wichrów - pauza


1. kolejka - 10 września 2016 roku (sobota), godz. 11
Klasa Terenowa - grupa II Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

1. kolejka - 10 września
LKS Stary Śleszów - Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:3
Rapid Domaniów - Nefryt Jordanów Śląski 2:1
Świteź Wiązów - pauza
Ślęża Sobótka - pauza


3. kolejka - 4 września 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 0:3 (0:2)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec (ż.k.) (Maciej Sikorski), Mariusz Peljak (kpt.), Mateusz Szumierz, Tomek Rodak - Robert Rodak (Dominik Rodak), Zbigniew Lech (Artur Markulak), Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus (Paweł Grzejdziak), Jacek Ząbkowski - Patryk Rodak (ż.k.)
Żółte kartki: P. Rodak, D. Szymaniec
Rezerwa: Zygmunt Gajderowicz, Bartosz Sadowski, Marcin Źygadło.
Trener: Robert Rajczakowski.

3. kolejka - 4 września
Błękitni Pustków Wilczkowski - KS Piotrowice 1:2
White Bat Czereńczyce - Wicher Domasław 1:1
Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice 0:3
Puma Pietrzykowice - Dromex Piersno 2:1
LZS Zachowice - GLKS Mietków 2:3
Solen Zabłoto - KP Wichrów 1:6
Zieloni Rakoszyce - pauza


2. kolejka - 28 sierpnia 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Dromex Piersno - Ślęża Sobótka 0:4 (0:0)
Bramki dla Sobótki: A. Markulak, R. Rodak, P. Rodak - 2.
Ślęża: Marek Szymaniec - Maciej Sikorski, Damian Szymaniec, Mateusz Szumierz (Artur Markulak), Dominik Rodak (Bartosz Sadowski) - Jacek Ząbkowski (Zygmunt Gajderowicz), Zbigniew Lech (kpt.), Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus (Marcin Źygadło), Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak (Robert Rodak)
Żółte kartki: P. Rodak
Rezerwa: Jacek Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski.

2. kolejka - 28 sierpnia
KP Wichrów - LZS Zachowice 0:5
Dromex Piersno - Ślęża Sobótka 0:4
Ambrozja Bogdaszowice - White Bat Czereńczyce 2:3
Wicher Domasław - Błękitni Pustków Wilczkowski 2:1
KS Piotrowice - Zieloni Rakoszyce 5:2
Puma Pietrzykowice - GLKS Mietków 2:2
Solen Zabłoto - pauza


1. kolejka - 21 sierpnia 2016 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa IV Seniorów
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 6:1 (2:1)
Bramki dla Sobótki: A. Markulak - 2, Ł. Kraus - 2, J. Ząbkowski, Z. Gajderowicz.
Ślęża: Kacper Kawalec - Bartosz Sadowski (Robert Rodak), Mariusz Peljak (kpt.), Mateusz Szumierz, Artur Markulak (Daniel Narkiewicz) - Jacek Ząbkowski (Paweł Grzejdziak), Zbigniew Lech (Tomasz Rodak), Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus, Dominik Rodak - Patryk Rodak (Zygmunt Gajderowicz)
Żółte kartki: J. Ząbkowski
Rezerwa: Marek Szymaniec, Jacek Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski.

1. kolejka - 21 sierpnia
Zieloni Rakoszyce - Wicher Domasław 1:1
White Bat Czereńczyce - Dromex Piersno 6:0
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 6:1
LZS Zachowice - Solen Zabłoto 10:0
Błękitni Pustków Wilczkowski - Ambrozja Bogdaszowice 1:3
Puma Pietrzykowice - KP Wichrów 7:0
KS Piotrowice - pauza


Sparing - 15 sierpnia 2016 roku (poniedziałek) - godz. 14
Senior
Ślęża Sobótka - Ślęża Sobótka (Old boys +35 lat) 4:0 (2:0)
Bramki dla Ślęży: D. Rodak, M. Szumierz, P. Rodak - 2
Ślęża: Marek Szymaniec - Bartosz Sadowski, Mariusz Peljak, Mateusz Szumierz, Dominik Rodak - Jacek Ząbkowski, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech, Artur Markulak - Marcin Źygadło, Paweł Grzejdziak
W dalszej częsci meczu grali: Kacper Kawalec, Patryk Rodak, Zygmunt Gajderowicz, Adam Marciniak
Trener: Robert Rajczakowski
 
12.08.2016  Kadra drużyny seniorów w rundzie jesiennej sezonu 2016-2017
Transfery:

Przybyli:
1. Robert Rodak (Nefryt Jordanów Śląski), transfer definitywny
2. Łukasz Kraus (KS Żórawina), wypożyczenie do 30.11.2016
3. Daniel Narkiewicz (Sokół Wielka Lipa), wolny zawodnik
Odeszli:
1. Tomasz Rajczakowski (Polonia Stal Świdnica, LDJS), wypożyczenie do 30.11.2016
2. Ernest Kapusta (LKS Gola Świdnicka, klasa O), wypożyczenie do 30.06.2017
3. Jakub Szmyd (Polonia Wrocław, OLJS), wypożyczenie do 30.11.2016

Uprawnieni zawodnicy (24):
Sebastian Chudzik (15.08.1988), Zygmunt Gajderowicz (23.10.1999), Paweł Grzejdziak (23.10.1986), Kacper Kawalec (08.05.1996), Łukasz Kraus (28.08.1990), Zbigniew Lech (05.09.1987), Adam Marciniak (06.01.1987), Artur Markulak (26.04.1998), Daniel Narkiewicz (25.02.1993), Mariusz Peljak (15.05.1983), Dominik Rodak (07.12.1999), Jacek Rodak (25.08.1973), Patryk Rodak (30.09.1993), Robert Rodak (27.08.1997), Tomasz Rodak (28.02.1986), Bartosz Sadowski (06.08.1998), Maciej Sikorski (16.06.1991), Mateusz Szumierz (12.01.1995), Marian Szymaniec (07.07.1964), Marek Szymaniec (24.06.1995), Damian Szymaniec (22.06.1997), Denis Uluseven (06.05.1997), Jacek Ząbkowski (03.03.1999), Marcin Źygadło (07.08.1996).


Sparing - 7 sierpnia 2016 roku (niedziela) - godz. 15
Senior
Ślęża Sobótka - Lider Borów (Klasa B) 2:3 (0:2)
Bramki dla Ślęży: S. Chudzik, R. Rodak
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec, Mariusz Peljak, Mateusz Szumierz, Maciej Sikorski - Jacek Ząbkowski, Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus, Zbigniew Lech, Patryk Rodak - Paweł Grzejdziak
W dalszej częsci meczu grali: Kacper Kawalec, Robert Rodak, Zygmunt Gajderowicz, Bartosz Sadowski, Dominik Rodak, Daniel Narkiewicz
Trener: Robert Rajczakowski
 
17.07.2016 Terminarz rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017

JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
S 1. 21.08.2016   Ślęża Sobótka - GLKS Mietków
         
S 2. 28.08.2016   Dromex Piersno - Ślęża Sobótka
         
S 3. 04.09.2016   Ślęża Sobótka - Ambrozja Bogdaszowice
         
JS 1. 10.09.2016   Ślęża Sobótka - Burza Chwalibożyce
S 4. 11.09.2016   Wicher Domasław - Ślęża Sobótka
         
JS 2. 17.09.2016   Świteź Wiązów - Ślęża Sobótka
S 5. 18.09.2016   Ślęża Sobótka - KS Piotrowice
         
JS 3. 24.09.2016   Ślęża Sobótka - pauza
S 6. 25.09.2016   Zieloni Rakoszyce - Ślęża Sobótka
         
JS 4. 01.10.2016   Ślęża Sobótka - Stary Śleszów
S 7. 02.10.2016   Ślęża Sobótka - Błękitni Pustków Wilczkowski
         
JS 5. 08.10.2016   Rapid Domaniów - Ślęża Sobótka
S 8. 09.10.2016   White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka
         
JS 6. 15.10.2016   Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śląski
S 9. 16.10.2016   Ślęża Sobótka - pauza
         
JS 7. 22.10.2016   Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Ślęża Sobótka
S 10. 23.10.2016   Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice
         
S 11. 06.11.2016   LZS Zachowice - Ślęża Sobótka
         
S 12. 13.11.2016   Ślęża Sobótka - LZS Zabłoto
         
S 13. 20.11.2016   KP Wichrów - Ślęża Sobótka

30.06.2016  Drużyny zgłoszone do rozgrywek w sezonie 2016/2017

Miejski Klub Sportowy Ślęża Sobótka w sezonie piłkarskim 2016/2017 do rozgrywek zgłosił następujące zespoły: junior starszy (1998 i młodsi) oraz senior.
 

KONTAKT - KLUB
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail: 
sleza.sobotka@interia.pl
 
TRENINGI
SENIOR
JUNIOR STARSZY
wtorek, piątek
godz. 19
start: 25.07.
 
SPONSORZY
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2016 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.