STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
SOBÓTKA
Miasto
Komunikacja
   autobusowa
Muzeum Ślężańskie
Mapy
MASYW ŚLĘŻY
Ślęża
Wieżyca
Radunia
Przeł. pod Wieżycą
Przeł. Tąpadła
Wyciągi narciarskie
Szlaki turystyczne
Park Krajobrazowy
ZABYTKI
Rzeźby kultowe
Zamek
Sankt. Św. Anny
Kościół Św. Jakuba
SULISTROWICZKI
Kapliczka
Park Wenecja
SULISTROWICE
Zalew
MIROSŁAWICE
Lotnisko
REKREACJA
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA

Junior starszy     - runda wiosenna 2014 (Liga terenowa gr. I - Wrocław)

18. kolejka (koniec sezonu 2013/14) - 7 czerwca 2014 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Kolektyw Radwanice 7:0 (1:0)
Bramki dla Ślęży: E. Kapusta - 2, Ł. Sienkowski, K. Stachniuk - 2, M. Lesycz, M. Szumierz.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 20. Ernest Kapusta, 13. Patryk Szczepaniak (88', 5. Dominik Rodak), 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk, 14. Piotr Strzała (44', ż.k.) (75', 18. Damian Szymaniec), 4. Łukasz Sienkowski (60', 22. Michał Lesycz), 19. Mateusz Szumierz (78', 8. Alan Łach) - 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 17. Marcin Ladra (65', 11. Marcin Źygadło)
Żółte kartki: P. Strzała.
Rezerwa: 6. Grzegorz Źygadło, 16. Karol Bubel
Trener: Robert Rajczakowski

18. kolejka (ostatnia) - 7 czerwca
Polonia Jaszowice - Ognisko Przeworno 3:0 (walkower), na boisku 0:0
Stary Śleszów - Nefryt Jordanów Śląski 4:2
Ślęza Wrocław - KS Żórawina 19:3
Ślęża Sobótka - Kolektyw Radwanice 7:0
Polonia Bielany Wrocławskie - pauza

Fotorelacja

Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Ślęża Sobótka   16 35 11 2 3 74-26 +48
2. Polonia Bielany Wrocławskie   16 34 11 1 4 43-24 +19
3. Ślęza Wrocław   16 27 9 0 7 59-39 +20
4. Stary Śleszów   16 25 8 1 7 50-30 +20
5. Ognisko Przeworno   16 24 8 0 8 28-26 +2
6. Kolektyw Radwanice   16 23 7 2 7 56-55 +1
7. Polonia Jaszowice   16 18 6 0 10 38-61 -23
8. Nefryt Jordanów Śląski   16 16 5 1 10 48-68 -20
9. KS Żórawina   16 7 2 1 13 30-103 -73
                   

Kadra
1 - pauza 2 - Ślęza Wrocław (4:1, d)
3 - Stary Śleszów (0:6, w) 4 - Polonia Jaszowice (6:1, w)
5 - Bielany Wrocławskie (0:0, w) 6 - Przeworno (3:1, d)
7 - Nefryt Jordanów Śl. (7:3, w) 7 - KS Żórawina (8:1, d)
9 - Radwanice (2:5, w) 10 - pauza
  11 - Ślęza (2:3, w) 12 - Stary Śleszów (1:1, d)
  13 - Jaszowice (5:1, w) 14 - Bielany Wr. (6:3, d)
  15 - Przeworno (2:0, w) 16 - Jordanów Śl. (7:0, d)
  17 - KS Żórawina (14:0, w) 18 - Radwanice (7:0, d)
Lp. Nazwisko, Imię
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10 11 12 13 14 15 16 17 18
1. Bubel, Karol                            
2. Gąsior, Kamil                      
3. Gajderowicz, Zygmunt                              
4. Kapusta, Ernest                    
5. Kawalec, Kacper      
6. Krawczykowski, Gabriel                                    
7. Kumidaj, Karol                                    
8. Łach, Alan      
9. Łukojć, Igor                                  
10. Ladra, Marcin      
4
11. Lesycz, Michał                    
12. Meusz, Adrian                        
13. Michalczyk, Damian                    
14. Rajczakowski, Tomasz      
15. Rodak, Dominik                    
16. Sienkowski, Łukasz    
17. Stachniuk, Krzysztof    
18. Strzała, Kacper                          
19. Strzała, Piotr                
4
20. Szczepaniak, Patryk                          
21. Szumierz, Mateusz        
4
22. Szumierz, Patryk    
23. Szymaniec, Damian        
24. Szymaniec, Marek        
25. Turowski, Igor      
26. Tworek, Bartłomiej                    
27. Źygadło, Grzegorz                        
28. Źygadło, Marcin    
Liczba uprawnionych piłkarzy do gry:
19
26

Legenda:
- mecz w podstawowym składzie w pełnym wymiarze czasu
- mecz w podstawowym składzie (zmieniony) - wejście z ławki rezerwowych
- rezerwa - pauza z powodu kontuzji
- żółta kartka - czerwona kartka
- gol - nie zgłoszony do rozgrywek

17. kolejka - 31 maja 2014 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
KS Żórawina - Ślęża Sobótka 0:14 (0:9)
*) mecz zakończył się w 75 minucie z powodu dekompletacji drużyny gospodarzy (6 zawodników)
Bramki dla Ślęży: E. Kapusta - 2, T. Rajczakowski - 4, P. Strzała, M. Szumierz - 3, K. Kawalec, M. Ladra - 2, M. Lesycz.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (12. Marek Szymaniec) - 5. Dominik Rodak (15. Igor Turowski), 20. Ernest Kapusta (18. Damian Szymaniec), 13. Patryk Szczepaniak, 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk, 22. Piotr Strzała (16. Michał Lesycz), 4. Łukasz Sienkowski, 19. Mateusz Szumierz - 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 11. Marcin Źygadło (17. Marcin Ladra)
Żółte kartki: .
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski

17. kolejka - 31 maja
KS Żórawina - Ślęża Sobótka 0:14
Nefryt Jordanów Śląski - Ślęza Wrocław 3:11
Ognisko Przeworno - Stary Śleszów 3:0 (walkower), na boisku 3:3
Polonia Bielany Wrocławskie - Polonia Jaszowice 6:2
Kolektyw Radwanice - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Ślęża Sobótka   15 32 10 2 3 67-26 +41
2. Polonia Bielany Wrocławskie   16 31 10 1 5 41-27 +14
3. Stary Śleszów   15 26 8 2 5 52-26 +26
4. Ślęza Wrocław   15 24 8 0 7 40-36 +4
5. Ognisko Przeworno   15 22 7 1 7 28-26 +2
6. Kolektyw Radwanice   15 23 7 2 6 56-48 +8
7. Polonia Jaszowice   15 15 5 0 10 35-61 -26
8. Nefryt Jordanów Śląski   14 13 4 1 9 38-58 -20
9. KS Żórawina   14 7 2 1 11 21-76 -55
                   

16. kolejka - 24 maja 2014 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śląski 7:0 (3:0)
Bramki dla Ślęży: M. Źygadło - 3, M. Lesycz - 2, P. Strzała, K. Stachniuk.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (46', 12. Marek Szymaniec) - 15. Igor Turowski (46', 14. Dominik Rodak), 20. Ernest Kapusta, 13. Patryk Szczepaniak, 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk (75', 16.Michał Lesycz), 22. Piotr Strzała (60', 7. Igor Łukojć), 4. Łukasz Sienkowski, 19. Mateusz Szumierz (85', 8', Alan Łach) - 18. Marcin Ladra (60', 10. Grzegorz Źygadło), 11. Marcin Źygadło
Żółte kartki: .
Rezerwa: 6. Zygmunt Gajderowicz.
Trener: Robert Rajczakowski

16. kolejka - 24 maja
Stary Śleszów - Polonia Bielany Wrocławskie 0:3 (walkower), na boisku 3:1
Ślęza Wrocław - Ognisko Przeworno 0:4
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śląski 7:0
Kolektyw Radwanice - KS Żórawina 3:3
Polonia Jaszowice - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Ślęża Sobótka   14 29 9 2 3 53-26 +27
2. Polonia Bielany Wrocławskie   15 28 9 1 5 35-25 +10
3. Stary Śleszów   14 25 8 1 5 49-23 +26
4. Kolektyw Radwanice   15 23 7 2 6 56-48 +8
5. Ognisko Przeworno   14 21 7 0 7 25-23 +2
6. Ślęza Wrocław   14 21 7 0 7 29-33 -4
7. Polonia Jaszowice   14 15 5 0 9 33-55 -22
8. Nefryt Jordanów Śląski   13 13 4 1 8 35-47 -12
9. KS Żórawina   13 7 2 1 10 21-62 -41
                   

15. kolejka - 17 maja 2014 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka 0:2 (0:2)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski, M. Źygadło.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 17. Ernest Kapusta, 18. Marek Szymaniec (70, 5. Dominik Rodak), 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk (91', ż.k.), 7. Kacper Strzała (46', 8. Alan Łach), 4. Łukasz Sienkowski (80', 13. Grzegorz Źygadło) (83', ż.k.), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 3. Michał Lesycz - 11. Marcin Źygadło (88', 14. Zygmunt Gajderowicz)
Żółte kartki: G. Źygadło, K. Stachniuk.
Rezerwa: Karol Bubel.
Trener: Robert Rajczakowski

15. kolejka - 17 maja
Nefryt Jordanów Śląski - Kolektyw Radwanice 4:5 (21.05), w pierwotnym terminie nie odbył się (zalane boisko).
Ognisko Przeworno - Ślęża Sobótka 0:2
Polonia Bielany Wrocławskie - Ślęza Wrocław 3:1
Polonia Jaszowice - Stary Śleszów 3:2
KS Żórawina - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   14 31 10 1 3 36-20 +16
2. Ślęża Sobótka   13 26 8 2 3 46-26 +20
3. Stary Śleszów   13 22 7 1 5 46-22 +24
4. Ślęza Wrocław   13 21 7 0 6 29-29 0
5. Kolektyw Radwanice   13 19 6 1 6 47-41 +6
6. Ognisko Przeworno   13 16 5 1 7 19-21 -2
7. Nefryt Jordanów Śląski   12 16 5 1 7 34-35 -1
8. Polonia Jaszowice   14 15 5 0 9 33-55 -22
9. KS Żórawina   13 8 2 2 9 18-59 -41
                   

14. kolejka - 10 maja 2014 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Polonia Bielany Wr. 6:3 (2:0)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski, M. Ladra, M. Źygadło, P. Strzała, M. Szumierz, K. Stachniuk.
Ślęża: 1. Marek Szymaniec - 15. Igor Turowski, 20. Ernest Kapusta (80', ż.k.), 18. Damian Szymaniec (16', cz.k.), 13. Patryk Szczepaniak - 19. Mateusz Szumierz (73', ż.k.) (80', 2. Patryk Szumierz), 16. Piotr Strzała (15', 60', ż.k.), 4. Łukasz Sienkowski (65', 3. Michał Lesycz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 9. Krzysztof Stachniuk - 7. Marcin Ladra (50', ż.k.) (60', 11. Marcin Źygadło)
Żółte kartki: M. Szumierz, P. Strzała - 2, E. Kapusta, M. Ladra.
Czerwona kartka: D. Szymaniec
Rezerwa: 17. Grzegorz Źygadło, 8. Alan Łach, 5. Dominik Rodak.
Trener: Robert Rajczakowski

14. kolejka - 10 maja
Ślęza Wrocław - Polonia Jaszowice 5:0
Ślęża Sobótka - Polonia Bielany Wrocławskie 6:3
Kolektyw Radwanice - Ognisko Przeworno 5:0, na stronie DZPN 6:0
KS Żórawina - Nefryt Jordanów Śląski 6:8, w innym terminie
Stary Śleszów - pauza

Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   12 25 8 1 3 26-13 +13
2. Ślęża Sobótka   12 23 7 2 3 44-26 +18
3. Stary Śleszów   12 22 7 1 4 44-19 +25
4. Ślęza Wrocław   12 21 7 0 5 28-26 +2
5. Kolektyw Radwanice   12 19 6 1 5 41-34 +7
6. Ognisko Przeworno   12 16 5 1 6 19-19 0
7. Nefryt Jordanów Śląski   12 16 5 1 7 34-35 -1
8. Polonia Jaszowice   13 12 4 0 9 30-53 -23
9. KS Żórawina   13 8 2 2 9 18-59 -41
                   

13. kolejka - 3 maja 2014 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka 1:5 (1:2)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski - 2, E. Kapusta, M. Ladra - 2.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski (88', 3. Dominik Rodak), 20. Ernest Kapusta, 18. Damian Szymaniec, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (55', 19. Mateusz Szumierz), 21. Piotr Strzała, 4. Łukasz Sienkowski (60', 22. Michał Lesycz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 9. Krzysztof Stachniuk (80', 13. Grzegorz Źygadło) - 11. Marcin Źygadło (46', 7. Marcin Ladra)
Żółte kartki:.
Rezerwa: 12. Marek Szymaniec (bramkarz), 16. Karol Bubel.
Trener: Robert Rajczakowski

13. kolejka - 3 maja
Ognisko Przeworno - KS Żórawina 3:0 walkower, goście nie przyjechali na mecz
Polonia Bielany Wrocławskie - Kolektyw Radwanice 7:6 (14.05. - godz. 18)
Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka 1:5
Stary Śleszów - Ślęza Wrocław 1:3
Nefryt Jordanów Śląski - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   11 25 8 1 2 23-7 +16
2. Stary Śleszów   12 22 7 1 4 44-19 +25
3. Ślęża Sobótka   11 20 6 2 3 38-23 +15
4. Ślęza Wrocław   11 18 6 0 5 23-26 -3
5. Ognisko Przeworno   11 16 5 1 5 19-14 +5
6. Kolektyw Radwanice   11 16 5 1 5 36-34 +2
7. Nefryt Jordanów Śląski   11 13 4 1 7 31-35 -4
8. Polonia Jaszowice   12 12 4 0 8 30-48 -18
9. KS Żórawina   12 8 2 2 8 18-56 -37
                   

12. kolejka - 26 kwietnia 2014 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - LKS Stary Śleszów 1:1 (0:1)
Bramki dla Ślęży: G. Źygadło.
Ślęża: 12. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 20. Ernest Kapusta, 18. Damian Szymaniec, 2. Patryk Szumierz (46', 19. Patryk Szczepaniak) - 8. Alan Łach (80', 16. Karol Bubel), 14. Piotr Strzała (45', ż.k.) (46', 22. Michał Lesycz), 4. Łukasz Sienkowski (75', 7. Domink Rodak), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 9. Krzysztof Stachniuk - 11. Marcin Źygadło (60', 13. Grzegorz Źygadło)
Żółte kartki: Piotr Strzała.
Rezerwa: 1. Marek Szymaniec (bramkarz).
Trener: Robert Rajczakowski

12. kolejka - 26 kwietnia
Ślęża Sobótka - Stary Śleszów 1:1
Kolektyw Radwanice - Polonia Jaszowice 8:3
KS Żórawina - Polonia Bielany Wrocławskie 0:9
Nefryt Jordanów Śląski - Ognisko Przeworno 0:6
Ślęza Wrocław - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   11 26 8 2 1 28-8 +20
2. Stary Śleszów   11 22 7 1 3 43-16 +27
3. Ślęża Sobótka   10 17 5 2 3 33-22 +11
4. Kolektyw Radwanice   11 16 5 1 5 36-34 +2
5. Ognisko Przeworno   10 15 5 0 5 19-14 +5
6. Ślęza Wrocław   10 15 5 0 5 20-25 -5
7. Polonia Jaszowice   11 12 4 0 7 29-43 -14
8. Nefryt Jordanów Śląski   11 10 3 1 7 31-42 -11
9. KS Żórawina   11 7 2 1 8 19-54 -35
                   

11. kolejka - 12 kwietnia 2014 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęza Wrocław - Ślęża Sobótka 3:2 (0:0)
Bramki dla Ślęży: M. Ladra, K. Stachniuk.
Ślęża: 12. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 17. Ernest Kapusta, 18. Damian Szymaniec (62', 14. Adrian Meusz), 3. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (72', 13. Domink Rodak), 16. Kacper Strzała (70', 22. Michał Lesycz), 4. Łukasz Sienkowski (85', 2. Zygmunt Gajderowicz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 9. Krzysztof Stachniuk - 11. Marcin Źygadło (46', 7. Marcin Ladra)
Żółte kartki: - .
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski

11. kolejka - 12 kwietnia
Polonia Bielany Wrocławskie - Nefryt Jordanów Śląski 0:3 walkower, na boisku 7:3
Stary Śleszów - Kolektyw Radwanice 5:2
Polonia Jaszowice - KS Żórawina 5:2
Ślęza Wrocław - Ślęża Sobótka 3:2
Ognisko Przeworno - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   10 23 7 2 1 19-8 +11
2. Stary Śleszów   10 21 7 0 3 42-15 +27
3. Ślęża Sobótka   9 16 5 1 3 32-21 +11
4. Ślęza Wrocław   10 15 5 0 5 20-25 -5
5. Kolektyw Radwanice   10 13 4 1 5 28-31 -3
6. Ognisko Przeworno   9 12 4 0 5 13-14 -1
7. Polonia Jaszowice   10 12 4 0 6 26-35 -9
8. Nefryt Jordanów Śląski   10 10 3 1 6 31-36 -5
9. KS Żórawina   10 7 2 1 7 19-45 -26
                   

10. kolejka - 5 kwietnia 2014 roku (sobota)
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

10. kolejka - 5 kwietnia
Ślęża Sobótka - pauza
Nefryt Jordanów Śl. - Polonia Jaszowice 1:3
KS Żórawina - LKS Stary Śleszów 0:5
Ślęza Wrocław - Kolektyw Radwanice 2:0
Ognisko Przeworno - Polonia Bielany Wrocławskie obustronny walkower, na boisku 1:2


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   9 20 6 2 1 12-5 +7
2. Stary Śleszów   9 18 6 0 3 37-13 +24
3. Ślęża Sobótka   8 16 5 1 2 30-18 +12
4. Kolektyw Radwanice   9 13 4 1 4 26-26 0
5. Ślęza Wrocław   9 12 4 0 5 16-23 -7
6. Nefryt Jordanów Śląski   9 10 4 1 5 28-29 -1
7. KS Żórawina   9 10 3 1 5 20-38 -18
8. Ognisko Przeworno   9 9 3 0 6 11-17 -6
9. Polonia Jaszowice   9 9 3 0 6 21-32 -11
                   

Sparing - 20 marca 2014 roku (czwartek) - godz. 19:15
Junior Starszy
GKS Kobierzyce (klasa okręgowa, Wrocław) - Ślęża Sobótka 2:1 (2:0)
Bramka dla Ślęży: M. Szumierz
Ślęża: Kacper Kawalec - Karol Bubel (Igor Łukoić), Igor Turowski, Ernest Kapusta, Patryk Szumierz - Zygmunt Gajderowicz, Piotr Strzała (kpt.), Krzysztof Stachniuk, Michał Lesycz, Mateusz Szumierz - Marcin Źygadło
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski
 

Sparing - 16 marca 2014 roku (niedziela), w Bystrzycy Dolnej - godz. 13:30
Junior Starszy
LKS Bystrzyca Górna (klasa okręgowa, Wałbrzych) - Ślęża Sobótka 0:1 (0:0)
Bramka dla Ślęży: M. Ladra
Ślęża: Kacper Kawalec - Igor Turowski (Ernest Kapusta), Damian Szymaniec, Adrian Meusz (Patryk Szczepaniak), Patryk Szumierz - Alan Łach (Krzysztof Stachniuk), Michał Lesycz, Łukasz Sienkowski, Tomasz Rajczakowski (kpt.), Mateusz Szumierz (Dominik Rodak) - Marcin Źygadło (Marcin Ladra)
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski
 

Sparing - 1 marca 2014 roku (sobota), godz. 14
Junior Starszy
Ślęża Sobótka - Forza Wrocław (klasa okręgowa) 0:4 (0:4, 0:0, 0:0)
Bramki dla Ślęży: -
Ślęża: Marek Szymaniec - Igor Turowski, Damian Szymaniec, Adrian Meusz, Patryk Szumierz - Krzysztof Stachniuk (Zygmunt Gajderowicz), Mateusz Szumierz (Michał Lesycz), Łukasz Sienkowski (Gabriel Krawczykowski), Tomasz Rajczakowski (kpt.), Alan Łach (Dominik Rodak) - Marcin Źygadło (Grzegorz Źygadło)
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski
 

9. kolejka - 26 października 2013 roku (sobota), godz. 15:30
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka 5:2 (1:1)
Bramki dla Ślęży: M. Źygadło, K. Stachniuk.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 4. Łukasz Sienkowski, 18. Damian Szymaniec (60', 14. Adrian Meusz), 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (46', 15. Igor Turowski (76', ż.k.)), 9. Krzysztof Stachniuk (72', ż.k.), 19. Mateusz Szumierz (78', cz.k.), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 5. Damian Michalczyk - 11. Marcin Źygadło (65', 7. Kamil Gąsior)
Żółte kartki: Igor Turowski, Krzysztof Stachniuk.
Czerwona kartka: Mateusz Szumierz.
Rezerwa: Marek Szymaniec.
Trener: Robert Rajczakowski

9. kolejka - 26 października
Polonia Bielany Wrocławskie - pauza
Ognisko Przeworno - Polonia Jaszowice 2:0, na stronie DZPN 3:0
Nefryt Jordanów Śląski - Stary Śleszów 5:0
KS Żórawina - Ślęza Wrocław 3:5, na stronie DZPN 3:6
Kolektyw Radwanice - Ślęża Sobótka 5:2


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   8 17 5 2 1 10-4 +6
2. Ślęża Sobótka   8 16 5 1 2 30-18 +12
3. Stary Śleszów   8 15 5 0 3 32-13 +19
4. Kolektyw Radwanice   8 13 4 1 3 26-24 +2
5. Nefryt Jordanów Śląski   8 10 4 1 4 27-26 +1
6. KS Żórawina   8 10 3 1 4 20-33 -13
7. Ognisko Przeworno   8 9 3 0 5 10-15 -5
8. Ślęza Wrocław   8 9 3 0 5 14-23 -9
9. Polonia Jaszowice   8 6 2 0 6 18-31 -13
                   

8. kolejka - 19 października 2013 roku (sobota), godz. 15
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - KS Żórawina 8:1 (2:0)
Bramki dla Ślęży: T. Rajczakowski - 4, M. Ladra, K. Gąsior, M. Szumierz, M. Źygadło.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (65', 12. Marek Szymaniec) - 4. Łukasz Sienkowski (75', 14. Adrian Meusz), 18. Damian Szymaniec, 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (70', 5. Damian Michalczyk), 9. Krzysztof Stachniuk, 22. Piotr Strzała (46', 19. Mateusz Szumierz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 15. Igor Turowski (46', 7. Kamil Gąsior) - 17. Marcin Ladra (65', 21. Marcin Źygadło)
Żółte kartki: -
Rezerwa:
Trener: Robert Rajczakowski

8. kolejka - 19 października
Kolektyw Radwanice - pauza
Ślęża Sobótka - KS Żórawina 8:1
Ślęza Wrocław - Nefryt Jordanów Śląski 1:5, w Jordanowie Śląskim
Stary Śleszów - Ognisko Przeworno 4:0
Polonia Jaszowice - Polonia Bielany Wrocławskie 2:3


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   8 17 5 2 1 10-4 +6
2. Ślęża Sobótka   7 16 5 1 1 28-13 +15
3. Stary Śleszów   7 15 5 0 2 32-8 +24
4. Kolektyw Radwanice   7 10 3 1 3 21-22 -1
5. KS Żórawina   7 10 3 1 3 17-28 -11
6. Nefryt Jordanów Śląski   7 7 3 1 4 22-26 -4
7. Ognisko Przeworno   7 6 2 0 5 8-15 -7
8. Polonia Jaszowice   7 6 2 0 5 18-29 -11
9. Ślęza Wrocław   7 6 2 0 5 9-20 -11
                   

7. kolejka - 12 października 2013 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Nefryt Jordanów Śląski - Ślęża Sobótka 3:7 (1:5)
Bramki dla Ślęży: M. Ladra - 4, K. Stachniuk, I. Turowski, T. Rajczakowski.
Ślęża: 1. Marek Szymaniec - 4. Łukasz Sienkowski, 18. Damian Szymaniec (80', ż.k.), 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (65', 14. Adrian Meusz), 9. Krzysztof Stachniuk, 19. Mateusz Szumierz (40', 5. Damian Michalczyk), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 15. Igor Turowski (65', 7. Kamil Gąsior) - 22. Marcin Ladra (75', 21. Marcin Źygadło)
Żółte kartki: Damian Szymaniec
Rezerwa: 12. Kacper Kawalec
Trener: Robert Rajczakowski

7. kolejka - 12 października
Polonia Jaszowice - pauza
Polonia Bielany Wrocławskie - Stary Śleszów 1:0
Ognisko Przeworno - Ślęza Wrocław 2:1
Nefryt Jordanów Śląski - Ślęża Sobótka 3:7
KS Żórawina - Kolektyw Radwanice 2:6


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   7 14 4 2 1 7-2 +5
2. Ślęża Sobótka   6 13 4 1 1 20-12 +8
3. Stary Śleszów   6 12 4 0 2 28-8 +20
4. Kolektyw Radwanice   7 10 3 1 3 21-22 -1
5. KS Żórawina   6 10 3 1 2 16-20 -4
6. Ognisko Przeworno   6 6 2 0 4 8-11 -3
7. Ślęza Wrocław   6 6 2 0 4 8-15 -7
8. Polonia Jaszowice   6 6 2 0 4 16-26 -10
9. Nefryt Jordanów Śląski   6 4 1 1 4 17-25 -8
                   

6. kolejka - 5 października 2013 roku (sobota), godz. 15
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno 3:1 (1:0)
Bramki dla Ślęży: P. Szumierz - 2, T. Rajczakowski.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (46', Marek Szymaniec) - 4. Łukasz Sienkowski, 18. Damian Szymaniec, 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz (55', ż.k.) - 8. Alan Łach (80', 21. Marcin Źygadło), 9. Krzysztof Stachniuk, 19. Mateusz Szumierz, 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.) (89', 15. Igor Turowski), 5. Damian Michalczyk (46', Adrian Meusz) - 17. Marcin Ladra (46', Kamil Gąsior)
Żółte kartki: Patryk Szumierz
Rezerwa: 22. Kacper Strzała
Trener: Robert Rajczakowski

6. kolejka - 5 października
KS Żórawina - pauza
Kolektyw Radwanice - Nefryt Jordanów Śląski 6:6, na stronie DZPN 5:5
Ślęża Sobótka - Ognisko Przeworno 3:1
Ślęza Wrocław - Polonia Bielany Wrocławskie 1:0
Stary Śleszów - Polonia Jaszowice 9:1


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Stary Śleszów   5 12 4 0 1 28-7 +21
2. Polonia Bielany Wrocławskie   6 11 3 2 1 6-2 +4
3. Ślęża Sobótka   5 10 3 1 1 13-9 +4
4. KS Żórawina   5 10 3 1 1 14-14 0
5. Kolektyw Radwanice   6 7 2 1 3 15-20 -5
6. Ślęza Wrocław   5 6 2 0 3 7-13 -6
7. Polonia Jaszowice   6 6 2 0 4 16-26 -10
8. Nefryt Jordanów Śląski   5 4 1 1 3 14-18 -4
9. Ognisko Przeworno   5 3 1 0 4 6-10 -4
                   

5. kolejka - 28 września 2013 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Polonia Bielany Wrocławskie - Ślęża Sobótka 0:0
Bramki dla Ślęży: - .
Ślęża: 1. Kacper Kawalec - 4. Łukasz Sienkowski, 18. Damian Szymaniec (65', 13. Kamil Gąsior), 16. Bartłomiej Tworek, 2. Patryk Szumierz - 8. Alan Łach (80', 14. Adrian Meusz), 9. Krzysztof Stachniuk, 22. Kacper Strzała (55', 19. Mateusz Szumierz (85', ż.k.)), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 5. Damian Michalczyk - 21. Marcin Źygadło (46', 17. Marcin Ladra)
Żółte kartki: Mateusz Szumierz
Rezerwa: 12. Marek Szymaniec
Trener: Robert Rajczakowski

5. kolejka - 28 września
Stary Śleszów - pauza
Polonia Jaszowice - Ślęza Wrocław 4:0
Polonia Bielany Wrocławskie - Ślęża Sobótka 0:0
Ognisko Przeworno - Kolektyw Radwanice 2:0
Nefryt Jordanów Śląski - KS Żórawina 4:5


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   5 11 3 2 0 6-1 +5
2. KS Żórawina   5 10 3 1 1 14-14 0
3. Stary Śleszów   4 9 3 0 1 19-6 +13
4. Ślęża Sobótka   4 7 2 1 1 10-8 +2
5. Polonia Jaszowice   5 6 2 0 3 15-17 -2
6. Kolektyw Radwanice   5 6 2 0 3 10-15 -5
7. Ognisko Przeworno   4 3 1 0 3 5-7 -2
8. Nefryt Jordanów Śląski   4 3 1 0 3 9-13 -4
9. Ślęza Wrocław   4 3 1 0 3 6-13 -7
                   

4. kolejka - 21 września 2013 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice 6:1 (1:1)
Bramki dla Ślęży: M. Ladra - 3, M. Szumierz, T. Rajczakowski, K. Stachniuk.
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (46', 12. Marek Szymaniec) - 4. Łukasz Sienkowski, 15. Igor Turowski (35', ż.k.), 18. Damian Szymaniec, 2. Patryk Szumierz - 17. Alan Łach, 9. Krzysztof Stachniuk, 20. Piotr Strzała (46', 19. Mateusz Szumierz), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 11. Marcin Źygadło (65', 5. Damian Michalczyk) - 7. Marcin Ladra (90'+3, ż.k.)
Żółte kartki: Igor Turowski, Marcin Ladra
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski

4. kolejka - 21 września
Nefryt Jordanów Śląski - pauza
KS Żórawina - Ognisko Przeworno 3:1, na stronie DZPN 0:2
Kolektyw Radwanice - Polonia Bielany Wrocławskie 0:2
Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice 6:1
Ślęza Wrocław - Stary Śleszów 3:2


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Polonia Bielany Wrocławskie   4 10 3 1 0 6-1 +5
2. Stary Śleszów   4 9 3 0 1 19-6 +13
3. KS Żórawina   4 7 2 1 1 9-10 -1
4. Ślęża Sobótka   3 6 2 0 1 10-8 +2
5. Kolektyw Radwanice   4 6 2 0 2 10-13 -3
6. Ślęza Wrocław   3 3 1 0 2 6-9 -3
7. Nefryt Jordanów Śląski   3 3 1 0 2 5-8 -3
8. Polonia Jaszowice   4 3 1 0 3 11-17 -6
9. Ognisko Przeworno   3 0 0 0 3 3-7 -4
                   

3. kolejka - 14 września 2013 roku (sobota), godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Starszych
LKS Stary Śleszów - Ślęża Sobótka 6:0 (3:0)
Bramki dla Ślęży: -
Ślęża: 1. Kacper Kawalec (41', ż.k.) (60', 12. Marek Szymaniec) - 15. Igor Turowski, 19. Bartłomiej Tworek (26', ż.k., 41', ż.k. => cz.k.), 18. Damian Szymaniec (15', 8. Alan Łach), 2. Patryk Szumierz - 9. Krzysztof Stachniuk, 14. Piotr Strzała (59', ż.k.) (60', 5. Damian Michalczyk), 11. Mateusz Szumierz (37', ż.k., 56', ż.k. => cz.k.), 10. Tomasz Rajczakowski (kpt.), 13. Łukasz Sienkowski (60', 17. Marcin Źygadło) - 7. Marcin Ladra (63', ż.k.) (65', 4. Kamil Gąsior)
Żółte kartki: Bartłomiej Tworek - 2, Mateusz Szumierz - 2, Kacper Kawalec, Piotr Strzała, Marcin Ladra
Rezerwa: -
Trener: Robert Rajczakowski

3. kolejka - 14 września
LKS Stary Śleszów - Ślęża Sobótka 6:0
Polonia Jaszowice - Kolektyw Radwanice 4:6
Polonia Bielany Wrocławskie - KS Żórawina 3:0 walkower, na boisku 1:1 
Ognisko Przeworno - Nefryt Jordanów Śl. 2:3
Ślęza Wrocław - pauza  


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Stary Śleszów   3 9 3 0 0 17-3 +14
2. Polonia Bielany Wrocławskie   3 7 2 1 0 4-1 +3
3. Kolektyw Radwanice   3 6 2 0 1 10-11 -1
4. KS Żórawina   3 4 1 1 1 6-9 -3
5. Polonia Jaszowice   3 3 1 0 2 10-11 -1
6. Nefryt Jordanów Śląski   3 3 1 0 2 5-8 -3
7. Ślęża Sobótka   2 3 1 0 1 4-7 -3
8. Ognisko Przeworno   2 0 0 0 2 2-4 -2
9. Ślęza Wrocław   2 0 0 0 2 3-7 -4
                   

2. kolejka - 7 września 2013 roku (sobota), godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - Ślęza Wrocław 4:1 (2:0)
Bramki dla Ślęży: M. Ladra - 2, Ł. Sienkowski, T. Rajczakowski
Ślęża: 12. Kacper Kawalec - 15. Igor Turowski, 16. Bartłomiej Tworek, 18. Damian Szymaniec (kpt.) (ż.k.), 21. Patryk Szumierz - 5. Damian Michalczyk (75', 8. Alan Łach), 14. Kacper Strzała (65', 9. Krzysztof Stachniuk), 19. Mateusz Szumierz, 10. Tomasz Rajczakowski, 13. Łukasz Sienkowski (80', 22. Marcin Źygadło) - 17. Marcin Ladra (ż.k.)
Żółte kartki: Damian Szymaniec, Marcin Ladra
Rezerwa: 1. Marek Szymaniec (bramkarz)
Trener: Robert Rajczakowski

2. kolejka - 7 września
Ślęża Sobótka - Ślęza Wrocław 4:1
Nefryt Jordanów Śl. - Polonia Bielany Wrocławskie 0:2
KS Żórawina - Polonia Jaszowice 3:2 
Kolektyw Radwanice - LKS Stary Śleszów 1:5 
Ognisko Przeworno - pauza  


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Stary Śleszów   2 6 2 0 0 11-3 +8
2. Polonia Bielany Wrocławskie   2 6 2 0 0 3-0 +3
3. Ślęża Sobótka   1 3 1 0 0 4-1 +3
4. Polonia Jaszowice   2 3 1 0 1 6-5 +1
5. KS Żórawina   2 3 1 0 1 5-8 -3
6. Kolektyw Radwanice   2 3 1 0 1 4-7 -3
7. Ognisko Przeworno   1 0 0 0 1 0-1 -1
8. Nefryt Jordanów Śląski   2 0 0 0 2 2-6 -4
9. Ślęza Wrocław   2 0 0 0 2 3-7 -4
                   

1. kolejka - 31 sierpnia 2013 roku (sobota)
Liga Terenowa Juniorów Starszych
Ślęża Sobótka - pauza

1. kolejka - 31 sierpnia
Ślęża Sobótka - pauza
Polonia Jaszowice - Nefryt Jordanów Śl. 4:2
LKS Stary Śleszów - KS Żórawina 6:2
Kolektyw Radwanice - Ślęza Wrocław 3:2
Polonia Bielany Wrocławskie - Ognisko Przeworno 1:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Stary Śleszów   1 3 1 0 0 6-2 +4
2. Polonia Jaszowice   1 3 1 0 0 4-2 +2
3. Kolektyw Radwanice   1 3 1 0 0 3-2 +1
4. Polonia Bielany Wrocławskie   1 3 1 0 0 1-0 +1
5. Ślęza Wrocław   1 0 0 0 1 2-3 -1
6. Ognisko Przeworno   1 0 0 0 1 0-1 -1
7. Nefryt Jordanów Śląski   1 0 0 0 1 2-4 -2
8. KS Żórawina   1 0 0 0 1 2-6 -4
-. Ślęża Sobótka   - - - - - - -
                   
KONTAKT - KLUB
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail: 
sleza.sobotka@interia.pl
 
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
18. kolejka
23 kwietnia, godz. 11
niedziela
KS Piotrowice - Ślęża
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
17. kolejka
9 kwietnia, godz. 11
Ślęża - Domasław
1:2 (0:2)
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, piątek
godz. 19
ŚOKSiR - stadion
 
JUNIOR STARSZY
 rocznik: 1998 i młodsi
poniedziałek, środa
godz. 17
ŚOKSiR - stadion
 
SPONSORZY
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2016 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.