STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
SOBÓTKA
Miasto
Komunikacja
   autobusowa
Muzeum Ślężańskie
Mapy
MASYW ŚLĘŻY
Ślęża
Wieżyca
Radunia
Przeł. pod Wieżycą
Przeł. Tąpadła
Wyciągi narciarskie
Szlaki turystyczne
Park Krajobrazowy
ZABYTKI
Rzeźby kultowe
Zamek
Sankt. Św. Anny
Kościół Św. Jakuba
SULISTROWICZKI
Kapliczka
Park Wenecja
SULISTROWICE
Zalew
MIROSŁAWICE
Lotnisko
REKREACJA
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA
Junior młodszy     - runda wiosenna 2013 (Liga okręgowa - Wrocław)

Tabela - oficjalna ze strony DZPN
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Wiwa Goszcz A 12 31 10 1 1 44-12 +32
2. KS Łozina   12 27 9 0 3 54-12 +42
3. Śląsk Wrocław   12 27 9 0 3 39-12 +27
4. Polonia Trzebnica   12 23 6 5 1 28-18 +10
5. Piast Lutynia   12 17 5 2 5 23-39 -16
6. Widawa Bierutów   12 16 5 1 6 23-35 -12
7. Lider Borów   12 15 5 0 7 14-29 -15
8. Ślęża Sobótka   12 14 4 2 6 25-30 -5
9. Czarni Kondratowice   12 13 4 1 7 21-35 -14
10. Barycz Milicz   12 13 3 4 5 27-33 -6
11. Orzeł Prusice   12 12 3 3 6 26-34 -8
12. Czarni Jelcz Laskowice   12 11 3 2 7 18-29 -11
13. Pogoń Oleśnica   12 4 1 1 10 18-42 -24
                   
A
- awans do LDJM

13. kolejka (ostatnia) - 22 czerwca 2013 roku (sobota), godz. 13
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Orzeł Prusice - Ślęża Sobótka 3:3 (2:2)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski, M. Ladra, Ł. Sienkowski.
Ślęża: Kacper Kawalec - Alan Łach, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec (kpt.), Igor Turowski (Patryk Szumierz) - Tomasz Rajczakowski, Grzegorz Niemotko (ż.k.) (Marcin Źygadło), Krzysztof Stachniuk, Damian Michalczyk (Robert Rodak), Łukasz Sienkowski - Marcin Ladra.
Żółte kartki: Grzegorz Niemotko, Robert Rodak.
Rezerwa: -.
Trener: Robert Rajczakowski.

13. kolejka - 22 czerwca
Śląsk Wrocław - pauza
Piast Lutynia - Polonia Trzebnica 3:3
Orzeł Prusice - Ślęża Sobótka 3:3 (2:2)
Czarni Jelcz Laskowice - UKS Borów 0:4
Czarni Kondratowice - Widawa Bierutów 3:0
KS Łozina - Wiwa Goszcz 1:3
Barycz Milicz - Pogoń Oleśnica 3:1

Fotorelacja

Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Wiwa Goszcz A 12 31 10 1 1 44-12 +32
2. KS Łozina   12 27 9 0 3 55-12 +43
3. Śląsk Wrocław   12 27 9 0 3 39-12 +27
4. Polonia Trzebnica   12 23 6 5 1 28-18 +10
5. Piast Lutynia   12 17 5 2 5 23-39 -16
6. Widawa Bierutów   12 16 5 1 6 23-36 -13
7. Lider Borów   12 15 5 0 7 14-29 -15
8. Ślęża Sobótka   12 14 4 2 6 25-31 -6
9. Czarni Kondratowice   12 13 4 1 7 21-35 -14
10. Barycz Milicz   12 13 3 4 5 28-33 -5
11. Orzeł Prusice   12 12 3 3 6 26-33 -7
12. Czarni Jelcz Laskowice   12 11 3 2 7 18-29 -11
13. Pogoń Oleśnica   12 4 1 1 10 18-43 -25
                   
A
- awans do LDJM

Strzelcy
Kartki
Lp. Nazwisko, Imię Gole Lp. Nazwisko, Imię Żółte kartki Czerwone kartki
1. Ladra, Marcin 11 1. Ladra, Marcin 7 1
2. Rodak, Robert 7 2. Rodak, Robert 8  
3. Sienkowski, Łukasz 3 3. Szymaniec, Damian 6  
4. Stachniuk, Krzysztof 2 4. Tworek, Bartłomiej 3  
5. Źygadło, Marcin 1 5. Michalczyk, Damian 2  
6. Rajczakowski, Tomasz 1 6. Pilarski, Kamil 2  
7.     7. Kawalec, Kacper 2  
      8. Stachniuk, Krzysztof 1  
      9. Niemotko, Grzegorz 1  
      10. Strzała, Kacper 1 1

Kadra
1 - Jelcz Laskowice (2:2, d) 2 - Kondratowice (4:2, w)
3 - KS Łozina (0:6, d) 4 - Barycz Milicz (0:4, w)
5 - Pogoń Oleśnica (4:2, d) 6 - Wiwa Goszcz (3:6, w)
7 - Widawa Bierutów (4:1, d) 8 - UKS Lider Borów (4:0, w)
9 - pauza 10 - Polonia Trzebnica (0:1, d)
11 - Śląsk Wrocław (0:2, w) 12 - Piast Lutynia (1:2, d)
13 - Orzeł Prusice (3:3, w)  
Lp. Nazwisko, Imię Kartki
3
4
5
1
6
7
8
9
2
11
10
12
13
1. Fuławka, Adrian                            
2. Głuszczak, Przemysław                        
3. Jach, Bartłomiej                            
4. Karwała, Dawid                            
5. Karwała, Grzegorz                            
6. Kawalec, Kacper - 1  
7. Kumidaj, Karol        
8. Łach, Alan          
9. Łach, Radosław                            
10. Ladra, Marcin - 2 - 1
4
 
7
   
11. Meusz, Adrian      
12. Michalczyk, Damian - 2    
13. Niemotko, Grzegorz                  
14. Pilarski, Kamil                    
15. Rajczakowski, Tomasz      
16. Rodak, Robert - 2
4
 
7
17. Sienkowski, Łukasz    
18. Stachniuk, Krzysztof - 1  
19. Stefaniuk, Kamil                            
20. Strzała, Kacper                      
21. Szumierz, Patryk    
22. Szymaniec, Damian - 3
4
 
23. Turowski, Igor    
24. Tworek, Bartłomiej - 2    
25. Wiśniowski, Jakub                            
26. Wyczyński, Krystian                            
27. Zając, Łukasz                            
28. Źygadło, Marcin    
Liczba uprawnionych piłkarzy do gry:
27
28

Legenda:
- mecz w podstawowym składzie w pełnym wymiarze czasu
- mecz w podstawowym składzie (zmieniony) - wejście z ławki rezerwowych
- rezerwa - pauza z powodu kontuzji
- żółta kartka - czerwona kartka
- gol - nie zgłoszony do rozgrywek

12. kolejka - 15 czerwca 2013 roku (sobota), godz. 16
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Ślęża Sobótka - Piast Lutynia 1:2 (1:2)
Bramki dla Sobótki: Ł. Sienkowski.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz, Bartłomiej Tworek, Igor Turowski, Patryk Szumierz - Tomasz Rajczakowski (Karol Kumidaj), Grzegorz Niemotko (Alan Łach), Krzysztof Stachniuk, Damian Michalczyk, Łukasz Sienkowski - Kamil Pilarski (Marcin Źygadło).
Żółte kartki: -
Rezerwa: Damian Szymaniec, Przemysław Głuszczak.
Trener: Robert Rajczakowski.

12. kolejka - 15 czerwca
Barycz Milicz - pauza
Pogoń Oleśnica - KS Łozina 0:4
Wiwa Goszcz - Czarni Kondratowice 3:0
Widawa Bierutów - Czarni Jelcz Laskowice 3:0
UKS Borów - Orzeł Prusice 1:0
Ślęża Sobótka - Piast Lutynia 1:2 (1:2)
Polonia Trzebnica - Śląsk Wrocław 1:5


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Wiwa Goszcz   11 28 9 1 1 41-11 +30
2. KS Łozina   11 27 9 0 2 54-9 +45
3. Śląsk Wrocław   12 27 9 0 3 39-12 +27
4. Polonia Trzebnica   11 22 6 4 1 25-15 +10
5. Widawa Bierutów   11 16 5 1 5 23-33 -10
6. Piast Lutynia   11 16 5 1 5 20-36 -16
7. Ślęża Sobótka   11 13 4 1 6 22-28 -6
8. Lider Borów   11 12 4 0 7 10-29 -19
9. Czarni Jelcz Laskowice   11 11 3 2 6 18-25 -7
10. Orzeł Prusice   11 11 3 2 6 23-30 -7
11. Czarni Kondratowice   11 10 3 1 7 18-35 -17
12. Barycz Milicz   11 10 2 4 5 25-32 -7
13. Pogoń Oleśnica   11 4 1 1 9 17-40 -23
                   

11. kolejka - 8 czerwca 2013 roku (sobota), godz. 10
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Śląsk Wrocław - Ślęża Sobótka 2:0 (0:0)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec, Igor Turowski - Robert Rodak, Kacper Strzała (Patryk Szumierz), Tomasz Rajczakowski (Karol Kumidaj), Krzysztof Stachniuk (Damian Michalczyk), Łukasz Sienkowski (Marcin Źygadło) - Kamil Pilarski (ż.k.) (Alan Łach).
Żółte kartki: Kamil Pilarski
Rezerwa: -.
Trener: Robert Rajczakowski.

11. kolejka - 8 czerwca
Polonia Trzebnica - pauza
Śląsk Wrocław - Ślęża Sobótka 2:0 (0:0)
Piast Lutynia - UKS Borów 0:2
Orzeł Prusice - Widawa Bierutów 3:1
Czarni Jelcz Laskowice - Wiwa Goszcz 0:5
Czarni Kondratowice - Pogoń Oleśnica 4:3
KS Łozina - Barycz Milicz 8:1


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Wiwa Goszcz   10 25 8 1 1 38-11 +27
2. KS Łozina   10 24 8 0 2 50-9 +41
3. Śląsk Wrocław   11 24 8 0 3 34-11 +23
4. Polonia Trzebnica   10 22 6 4 0 24-10 +14
5. Ślęża Sobótka   10 13 4 1 5 21-26 -5
6. Widawa Bierutów   10 13 4 1 5 20-33 -13
7. Piast Lutynia   10 13 4 1 5 18-35 -17
8. Czarni Jelcz Laskowice   10 11 3 2 5 18-22 -4
9. Orzeł Prusice   10 11 3 2 5 23-29 -6
10. Barycz Milicz   11 10 2 4 5 25-32 -7
11. Czarni Kondratowice   10 10 3 1 6 18-32 -14
12. Lider Borów   10 9 3 0 7 9-29 -20
13. Pogoń Oleśnica   10 4 1 1 8 17-36 -19
                   

10. kolejka - 12 czerwca 2013 roku (środa), godz. 17 - zaległy z dnia 1 czerwca
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Ślęża Sobótka - Polonia Trzebnica 0:1 (0:1)
W pierwszym terminie nie odbył się ze względu na zły stan boiska spowodowany intensywnymi opadami deszczu.
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) (ż.k.) - Adrian Meusz, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec, Igor Turowski - Krzysztof Stachniuk, Kacper Strzała (ż.k.) (cz.k.), Tomasz Rajczakowski (Patryk Szumierz), Damian Michalczyk (Karol Kumidaj), Łukasz Sienkowski (Alan Łach) - Robert Rodak (ż.k., ż.k. => cz.k.) (Marcin Źygadło)
Żółte kartki: Kacper Kawalec, Robert Rodak - 2, Kacper Strzała.
Czerwone kartki: Robert Rodak, Kacper Strzała.
Rezerwa: -.
Trener: Robert Rajczakowski.

10. kolejka - wyniki
KS Łozina - pauza  
Barycz Milicz - Czarni Kondratowice 1:1
Pogoń Oleśnica - Czarni Jelcz Laskowice 2:2
Wiwa Goszcz - Orzeł Prusice 4:0
Widawa Bierutów - Piast Lutynia 3:2, odbył się w dniu 12.06. - godz. 18
UKS Borów - Śląsk Wrocław 0:6
Ślęża Sobótka - Polonia Trzebnica 0:1 (0:1), odbył się w dniu 12.06. - godz. 17


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Wiwa Goszcz   9 22 7 1 1 33-11 +22
2. KS Łozina   9 21 7 0 2 42-8 +34
3. Śląsk Wrocław   10 21 7 0 3 32-11 +21
4. Polonia Trzebnica   10 22 6 4 0 24-10 +14
5. Ślęża Sobótka   9 13 4 1 4 21-24 -3
6. Widawa Bierutów   9 13 4 1 4 19-30 -11
7. Piast Lutynia   9 13 4 1 4 18-33 -15
8. Czarni Jelcz Laskowice   9 11 3 2 4 18-17 +1
9. Barycz Milicz   10 10 2 4 4 24-24 0
10. Orzeł Prusice   9 8 2 2 5 20-28 -8
11. Czarni Kondratowice   9 7 2 1 6 14-29 -15
12. Lider Borów   9 6 2 0 7 7-29 -22
13. Pogoń Oleśnica   9 4 1 1 7 14-32 -18
                   

2. kolejka - 30 maja 2013 roku (czwartek), godz. 17, zaległa z dnia 6 kwietnia
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka 2:4 (1:2)
Bramki dla Sobótki: M. Ladra - 4.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec (ż.k.), Igor Turowski - Robert Rodak (ż.k.), Kacper Strzała (Patryk Szumierz), Tomasz Rajczakowski (Alan Łach), Krzysztof Stachniuk (Damian Michalczyk), Łukasz Sienkowski (Marcin Źygadło) - Marcin Ladra (ż.k.) (Karol Kumidaj).
Żółte kartki: Damian Szymaniec, Robert Rodak, Marcin Ladra.
Rezerwa: -.
Trener: Robert Rajczakowski.

2. kolejka - wyniki (zaległa z dnia 6 kwietnia)
Piast Lutynia - pauza  
Orzeł Prusice - Śląsk Wrocław 0:3, na stronie DZPN 0:4
Czarni Jelcz Laskowice - Polonia Trzebnica 0:2
Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka 2:4 (1:2)
KS Łozina - UKS Borów 4:0
Barycz Milicz - Widawa Bierutów 7:2
Pogoń Oleśnica - Wiwa Goszcz 1:4 (04.06.)


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. KS Łozina   9 21 7 0 2 42-8 +34
2. Wiwa Goszcz   8 19 6 1 1 29-11 +18
3. Polonia Trzebnica   9 19 5 4 0 23-10 +13
4. Śląsk Wrocław   9 18 6 0 3 26-11 +15
5. Ślęża Sobótka   8 13 4 1 3 21-23 -2
6. Piast Lutynia   8 13 4 1 3 16-30 -14
7. Czarni Jelcz Laskowice   8 10 3 1 4 16-15 +1
8. Widawa Bierutów   8 10 3 1 4 16-28 -12
9. Barycz Milicz   9 9 2 3 4 23-23 0
10. Orzeł Prusice   8 8 2 2 4 20-24 -4
11. Czarni Kondratowice   8 6 2 0 6 13-28 -15
12. Lider Borów   8 6 2 0 6 7-23 -16
13. Pogoń Oleśnica   8 3 1 0 7 12-30 -18
                   

9. kolejka - 25 maja 2013 roku
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Ślęża Sobótka - pauza

9. kolejka - wyniki
Ślęża Sobótka - pauza
Polonia Trzebnica - UKS Borów 5:0
Śląsk Wrocław - Widawa Bierutów 1:2
Piast Lutynia - Wiwa Goszcz 2:8
Orzeł Prusice - Pogoń Oleśnica 7:3
Czarni Jelcz Laskowice - Barycz Milicz 6:1
Czarni Kondratowice - KS Łozina 0:3


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. KS Łozina   8 18 6 0 2 38-8 +30
2. Wiwa Goszcz   7 16 5 1 1 25-10 +15
3. Polonia Trzebnica   8 16 4 4 0 21-10 +11
4. Śląsk Wrocław   8 15 5 0 3 23-11 +12
5. Piast Lutynia   8 13 4 1 3 16-30 -14
6. Ślęża Sobótka   7 10 3 1 3 17-21 -4
7. Czarni Jelcz Laskowice   7 10 3 1 3 16-13 +3
8. Widawa Bierutów   7 10 3 1 3 14-21 -7
9. Orzeł Prusice   7 8 2 2 3 20-21 -1
10. Lider Borów   7 6 2 0 5 7-19 -12
11. Czarni Kondratowice   7 6 2 0 5 11-24 -13
12. Barycz Milicz   8 6 1 3 4 16-21 -5
13. Pogoń Oleśnica   7 3 1 0 6 11-26 -15
                   

8. kolejka - 18 maja 2013 roku - godz. 13
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Lider Borów - Ślęża Sobótka 0:4 (0:3)
Bramki dla Sobótki: M. Ladra - 2, Ł. Sienkowski, K. Stachniuk.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Alan Łach (Damian Szymaniec), Adrian Meusz, Igor Turowski, Patryk Szumierz - Kamil Pilarski (Marcin Źygadło), Grzegorz Niemotko (Tomasz Rajczakowski), Damian Michalczyk, Krzysztof Stachniuk, Łukasz Sienkowski - Marcin Ladra (ż.k.).
Żółte kartki: Marcin Ladra.
Rezerwa: Karol Kumidaj.
Trener: Robert Rajczakowski.

8. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - pauza
KS Łozina - Czarni Jelcz Laskowice 4:0
Barycz Milicz - Orzeł Prusice 4:4
Pogoń Oleśnica - Piast Lutynia 0:2
Wiwa Goszcz - Śląsk Wrocław 3:1
Widawa Bierutów - Polonia Trzebnica 3:3
UKS Borów - Ślęża Sobótka 0:4 (0:3)


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. KS Łozina   7 15 5 0 2 35-8 +27
2. Śląsk Wrocław   7 15 5 0 2 22-9 +13
3. Wiwa Goszcz   6 13 4 1 1 17-8 +9
4. Polonia Trzebnica   7 13 3 4 0 16-10 +6
5. Piast Lutynia   7 13 4 1 2 14-22 -8
6. Ślęża Sobótka   7 10 3 1 3 17-21 -4
7. Czarni Jelcz Laskowice   6 7 2 1 3 10-12 -2
8. Widawa Bierutów   6 7 2 1 3 12-20 -8
9. Lider Borów   6 6 2 0 4 7-14 -7
10. Czarni Kondratowice   6 6 2 0 4 11-21 -10
11. Barycz Milicz   7 6 1 3 3 15-15 0
12. Orzeł Prusice   6 5 1 2 3 13-18 -5
13. Pogoń Oleśnica   6 3 1 0 5 8-19 -11
                   

7. kolejka - 11 maja 2013 roku - godz. 16
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Ślęża Sobótka - Widawa Bierutów 4:1 (2:0)
Bramki dla Sobótki: R. Rodak - 3, M. Źygadło.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec, Igor Turowski - Robert Rodak (ż.k.), Grzegorz Niemotko (Patryk Szumierz), Damian Michalczyk (Karol Kumidaj), Krzysztof Stachniuk, Łukasz Sienkowski (Marcin Źygadło) - Marcin Ladra (ż.k.) (Alan Łach).
Żółte kartki: Marcin Ladra, Robert Rodak.
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

7. kolejka - wyniki
UKS Borów - pauza
Ślęża Sobótka - Widawa Bierutów 4:1 (2:0)
Polonia Trzebnica - Wiwa Goszcz 2:2
Śląsk Wrocław - Pogoń Oleśnica 6:1, na stronie DZPN 5:1
Piast Lutynia - Barycz Milicz 3:3
Orzeł Prusice - KS Łozina 3:1
Czarni Jelcz Laskowice - Czarni Kondratowice 6:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Śląsk Wrocław   6 15 5 0 1 21-6 +15
2. Polonia Trzebnica   6 12 3 3 0 13-7 +6
3. KS Łozina   6 12 4 0 2 31-8 +23
4. Wiwa Goszcz   5 10 3 1 1 14-7 +7
5. Piast Lutynia   6 10 3 1 2 12-22 -10
6. Czarni Jelcz Laskowice   5 7 2 1 2 10-8 +2
7. Ślęża Sobótka   6 7 2 1 3 13-21 -8
8. Lider Borów   5 6 2 0 3 7-10 -3
9. Widawa Bierutów   5 6 2 0 3 9-17 -8
10. Czarni Kondratowice   6 6 2 0 4 11-21 -10
11. Barycz Milicz   6 5 1 2 3 11-11 0
12. Orzeł Prusice   5 4 1 1 3 9-14 -5
13. Pogoń Oleśnica   5 3 1 0 4 8-17 -9
                   

6. kolejka - 4 maja 2013 roku - godz. 11
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Wiwa Goszcz - Ślęża Sobótka 6:3 (4:2)
Bramki dla Sobótki: R. Rodak - 2, K. Stachniuk.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz (Karol Kumidaj), Igor Turowski, Bartłomiej Tworek (ż.k.), Patryk Szumierz (Przemysław Głuszczak) - Robert Rodak, Grzegorz Niemotko, Damian Szymaniec (ż.k.), Krzysztof Stachniuk, Tomasz Rajczakowski (Łukasz Sienkowski) - Kamil Pilarski (ż.k.) (Marcin Żygadło).
Żółte kartki: Kamil Pilarski, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec .
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

6. kolejka - wyniki
Czarni Jelcz Laskowice - pauza
Czarni Kondratowice - Orzeł Prusice 5:4
KS Łozina - Piast Lutynia 11:0
Barycz Milicz - Śląsk Wrocław 2:3
Pogoń Oleśnica - Polonia Trzebnica 2:3
Wiwa Goszcz - Ślęża Sobótka 6:3 (4:2)
Widawa Bierutów - UKS Borów 3:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. KS Łozina   5 12 4 0 1 30-5 +25
2. Śląsk Wrocław   5 12 4 0 1 15-5 +10
3. Polonia Trzebnica   5 11 3 2 0 11-5 +6
4. Wiwa Goszcz   4 9 3 0 1 12-5 +7
5. Piast Lutynia   5 9 3 0 2 9-19 -10
6. Lider Borów   5 6 2 0 3 7-10 -3
7. Czarni Kondratowice   5 6 2 0 3 11-15 -4
8. Widawa Bierutów   4 6 2 0 2 8-13 -5
9. Barycz Milicz   5 4 1 1 3 8-8 0
10. Czarni Jelcz Laskowice   4 4 1 1 2 4-8 -4
11. Ślęża Sobótka   5 4 1 1 3 9-20 -11
12. Pogoń Oleśnica   4 3 1 0 3 7-11 -4
13. Orzeł Prusice   4 1 0 1 3 6-13 -7
                   

1. kolejka - 1 maja 2013 roku - godz. 13, zaległa z dnia 23 marca
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Ślęża Sobótka - Czarni Jelcz Laskowice 2:2 (2:2)
Bramki dla Sobótki: R. Rodak, M. Ladra.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz, Igor Turowski, Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz (Damian Szymaniec) - Robert Rodak, Damian Michalczyk (Marcin Żygadło), Tomasz Rajczakowski, Krzysztof Stachniuk, Łukasz Sienkowski - Marcin Ladra (ż.k.).
Żółte kartki: Marcin Ladra.
Rezerwa: Karol Kumidaj.
Trener: Robert Rajczakowski.

1. kolejka - wyniki (zaległa z dnia 23 marca)
Pogoń Oleśnica - pauza
Wiwa Goszcz - Barycz Milicz 2:1
Widawa Bierutów - KS Łozina 2:9, na stronie DZPN 2:8
UKS Borów - Czarni Kondratowice 2:3
Ślęża Sobótka - Czarni Jelcz Laskowice 2:2 (2:2)
Polonia Trzebnica - Orzeł Prusice 1:1
Śląsk Wrocław - Piast Lutynia 6:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. KS Łozina   4 9 3 0 1 19-5 +14
2. Śląsk Wrocław   4 9 3 0 1 12-3 +9
3. Piast Lutynia   4 9 3 0 1 9-8 +1
4. Polonia Trzebnica   4 8 2 2 0 8-3 +5
5. Wiwa Goszcz   3 6 2 0 1 6-2 +4
6. Lider Borów   4 6 2 0 2 7-7 0
7. Barycz Milicz   4 4 1 1 2 6-5 +1
8. Czarni Jelcz Laskowice   4 4 1 1 2 4-8 -4
9. Ślęża Sobótka   4 4 1 1 2 6-14 -8
10. Pogoń Oleśnica   3 3 1 0 2 5-8 -3
11. Czarni Kondratowice   4 3 1 0 3 6-11 -5
12. Widawa Bierutów   3 3 1 0 2 5-13 -8
13. Orzeł Prusice   3 1 0 1 2 2-8 -6
                   

5. kolejka - 27 kwietnia 2013 roku - godz. 16
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Ślęża Sobótka - Pogoń Oleśnica 4:2 (1:1)
Bramki dla Sobótki: M. Ladra - 3, R. Rodak.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz, Igor Turowski, Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz - Robert Rodak, Damian Michalczyk (Damian Szymaniec), Tomasz Rajczakowski, Krzysztof Stachniuk, Łukasz Sienkowski (Alan Łach) - Marcin Ladra (Marcin Źygadło).
Żółte kartki: - .
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

5. kolejka - wyniki
Widawa Bierutów - pauza
UKS Borów - Wiwa Goszcz 1:0
Ślęża Sobótka - Pogoń Oleśnica 4:2 (1:1)
Polonia Trzebnica - Barycz Milicz 0:0
Śląsk Wrocław - KS Łozina 0:3
Piast Lutynia - Czarni Kondratowice 3:2
Orzeł Prusice - Czarni Jelcz Laskowice 1:2


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Piast Lutynia   3 9 3 0 0 9-2 +7
2. Polonia Trzebnica   3 7 2 1 0 7-2 +5
3. KS Łozina   3 6 2 0 1 10-3 +7
4. Śląsk Wrocław   3 6 2 0 1 6-3 +3
5. Lider Borów   3 6 2 0 1 5-4 +1
6. Barycz Milicz   3 4 1 1 1 5-3 +2
7. Wiwa Goszcz   2 3 1 0 1 4-1 +3
8. Widawa Bierutów   2 3 1 0 1 3-4 -1
9. Pogoń Oleśnica   3 3 1 0 2 5-8 -3
10. Czarni Jelcz Laskowice   3 3 1 0 2 2-6 -4
11. Ślęża Sobótka   3 3 1 0 2 4-12 -8
12. Czarni Kondratowice   3 0 0 0 3 3-9 -6
13. Orzeł Prusice   2 0 0 0 2 1-7 -6
                   

4. kolejka - 20 kwietnia 2013 roku - godz. 13
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Barycz Milicz - Ślęża Sobótka 4:0 (1:0)
Bramki dla Sobótki: -
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz, Igor Turowski, Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz - Łukasz Sienkowski (Marcin Źygadło), Damian Michalczyk, Tomasz Rajczakowski, Krzysztof Stachniuk - Robert Rodak (ż.k.), Marcin Ladra.
Żółte kartki: Robert Rodak
Rezerwa: Karol Kumidaj.
Trener: Robert Rajczakowski.

4. kolejka - wyniki
Orzeł Prusice - pauza
Czarni Jelcz Laskowice - Piast Lutynia 0:1
Czarni Kondratowice - Śląsk Wrocław 0:2
KS Łozina - Polonia Trzebnica 1:3
Barycz Milicz - Ślęża Sobótka 4:0 (1:0), na stronie DZPN 3:0
Pogoń Oleśnica - UKS Borów 3:1
Wiwa Goszcz - Widawa Bierutów 4:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Piast Lutynia   2 6 2 0 0 6-0 +6
1. Śląsk Wrocław   2 6 2 0 0 6-0 +6
3. Polonia Trzebnica   2 6 2 0 0 7-2 +5
4. KS Łozina   2 3 1 0 1 7-3 +4
4. Wiwa Goszcz   1 3 1 0 0 4-0 +4
6. Barycz Milicz   2 3 1 0 1 5-3 +2
7. Lider Borów   2 3 1 0 1 4-4 0
8. Widawa Bierutów   2 3 1 0 1 3-4 -1
8. Pogoń Oleśnica   2 3 1 0 1 3-4 -1
10. Czarni Kondratowice   2 0 0 0 2 1-6 -5
10. Czarni Jelcz Laskowice   2 0 0 0 2 0-5 -5
10. Orzeł Prusice   1 0 0 0 1 0-5 -5
13. Ślęża Sobótka   2 0 0 0 2 0-10 -10
                   

3. kolejka - 13 kwietnia 2013 roku - godz. 16
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Ślęża Sobótka - KS Łozina 0:6 (0:2)
Bramki dla Sobótki: -
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Adrian Meusz, Igor Turowski, Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz - Łukasz Sienkowski (Marcin Źygadło), Damian Michalczyk (Damian Szymaniec, ż.k.), Marcin Ladra (ż.k.) (Alan Łach), Krzysztof Stachniuk - Robert Rodak, Tomasz Rajczakowski (Karol Kumidaj).
Żółte kartki: Marcin Ladra, Damian Szymaniec
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

3. kolejka - wyniki
Wiwa Goszcz - pauza
Widawa Bierutów - Pogoń Oleśnica 3:0
UKS Borów - Barycz Milicz 3:1
Ślęża Sobótka - KS Łozina 0:6 (0:2)
Polonia Trzebnica - Czarni Kondratowice 4:1
Śląsk Wrocław - Czarni Jelcz Laskowice 4:0
Piast Lutynia - Orzeł Prusice 5:0

Fotorelacja

Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. KS Łozina 1 3 1 0 0 6-0 +6
2. Piast Lutynia   1 3 1 0 0 5-0 +5
3. Śląsk Wrocław   1 3 1 0 0 4-0 +4
4. Polonia Trzebnica   1 3 1 0 0 4-1 +3
5. Widawa Bierutów   1 3 1 0 0 3-0 +3
6. Lider Borów   1 3 1 0 0 3-1 +2
7. Barycz Milicz   1 0 0 0 1 1-3 -2
8. Pogoń Oleśnica   1 0 0 0 1 0-3 -3
9. Czarni Kondratowice   1 0 0 0 1 1-4 -3
10. Czarni Jelcz Laskowice   1 0 0 0 1 0-4 -4
11. Orzeł Prusice   1 0 0 0 1 0-5 -5
12. Ślęża Sobótka   1 0 0 0 1 0-6 -6
- Wiwa Goszcz   - - - - - - -
                   

Sparing - 10 marca 2013 roku - godz. 16:00
Junior Młodszy
*) Zgodnie z ustaleniami przedmeczowymi spotkanie zostało podzielone na trzy części. Pierwsza i druga poła po 30 minut natomiast trzecia poła w wymiarze 20 minut. Ślęża nie była faworytem meczu. Victoria Świebodzice występuje w rozgrywkach juniorów starszych w klasie okręgowej w grupie wałbrzyskiej w której zajmuje czołowe miejsce w tabeli. Nasi zawodnicy zdobyli gola już w pierwszych minutach meczu. Autorem bramki był Robert Rodak. W drugiej cześci meczu kolejną swoją bramkę zdobył Rodak. Dzięki bardzo dobrej grze bramkarza Kacpra Kawalca oraz skuteczności Rodaka Ślęża niespodziweania prowadziła po 60 minutach 2:0. Faworyzowani gospodarze zamiast skupić się na grze zaczeli dysuktować oraz grać ostro bez poszanowania zasad fair play. Spotkanie toczyło się w nieprzyjemnej atmosferze. Trener i miejscowi działacze zamiast uspokoić swoją drużynę również zachowywali się wybitnie niesportowo. W trzecej tercji Victoria zdobyła kontaktową bramkę. W 15 minucie ostatniej części meczu po brutalnym ataku zawodnika gospodarzy z podniesioną nogą na bramkarza gości Kacpra Kawalca, trener Ślęży zdecydował że zawodnicy mają opuścić boisko i udać się do szatni. Robert Rajczakowski podjął decyzję z uwagi na bezpieczeństwo zawodników oraz niesportową atmosferę na boisku wprowadzoną przez miejscowych piłkarzy i działaczy.

 
Victoria Świebodzice (kl. O - JS, Wałbrzych) - Ślęża Sobótka 1:2*) (0:1, 0:1, 1:0)
Bramki dla Sobótki: R. Rodak - 2.
Ślęża: Kacper Kawalec - Adrian Meusz (Grzegorz Niemotko), Igor Turowski, Bartłomiej Tworek (Damian Michalczyk), Alan Łach (Marcin Źygadło) - Łukasz Sienkowski (Tomasz Potapowicz), Damian Szymaniec (Piotr Strzała), Marcin Ladra, Krzysztof Stachniuk - Robert Rodak, Tomasz Rajczakowski (Karol Kumidaj).
Rezerwa: Marek Szymaniec.
Trener: Robert Rajczakowski.


Sparing - 9 lutego 2013 roku - godz. 9:30
Junior Młodszy
Gryf Świdnica (LDJM) - Ślęża Sobótka 5:4 (0:0)
Bramki dla Sobótki: M. Ladra, R. Rodak - 2, K. Stachniuk.
Ślęża: Kacper Kawalec - Adrian Meusz (Alan Łach), Igor Turowski, Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz - Łukasz Sienkowski (Karol Kumidaj), Damian Michalczyk, Damian Szymaniec (Kamil Stefaniuk), Krzysztof Stachniuk - Robert Rodak, Tomasz Rajczakowski (Marcin Ladra).
Trener: Robert Rajczakowski.

 
- Runda jesienna 2012 (Liga terenowa gr. V - Wrocław)

Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Czarni Kondratowice A 12 26 8 2 2 37-20 +17
2. UKS Lider Borów A 12 25 7 4 1 28-9 +19
3. Ślęża Sobótka + 12 25 8 1 3 43-25 +18
4. Falko Rzeplin   12 20 6 2 4 36-25 +11
5. Polonia Jaszowice   12 11 3 2 7 31-41 -10
6. UKS Karnków   12 9 3 0 9 28-61 -33
7. LKS Stary Śleszów   12 4 1 1 10 17-39 -22
  A - awans do ligi okręgowej (wiosna 2013)
  + - awans do ligi okręgowej z najwyższą średnią punktową

Strzelcy
Kartki
Lp. Nazwisko, Imię Gole Lp. Nazwisko, Imię Żółte kartki Czerwone kartki
1. Ladra, Marcin 10 1. Ladra, Marcin 2 1
2. Rajczakowski, Tomasz 9 2. Szymaniec, Damian 3  
3. Rodak, Robert 8 3. Rodak, Robert 2  
4. Stachniuk, Krzysztof 7 4. Tworek, Bartłomiej 2  
5. Pilarski, Kamil 2 5. Michalczyk, Damian 2  
6. Michalczyk, Damian 2 6. Stachniuk, Krzysztof 1  
7. Meusz, Adrian 1 7. Kawalec, Kacper 1  
8. Szymaniec, Damian 1        
9. Tworek, Bartłomiej 1        
10. Sienkowski, Łukasz 1        
11. Kawalec, Kacper 1        

Kadra
1 - Falko Rzeplin (5:3, d) 2 - Polonia Jaszowice (5:0, d)
3 - Kondratowice (3:1, d) 4 - Stary Śleszów (2:0, d)
5 - Lider Borów (0:4, w) 6 - UKS Karnków (3:4, d)
7 - pauza 8 - Falko Rzeplin (4:3, w)
9 - Polonia Jaszowice (3:3, w) 10 - Kondratowice (1:3, w)
  11 - Stary Śleszów (5:1, w) 12 - Borów (2:1, d)
  13 - UKS Karnków (10:2, w) 14 - pauza
Lp. Nazwisko, Imię
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1. Fuławka, Adrian    
2. Głuszczak, Przemysław            
3. Jach, Bartłomiej                    
4. Karwała, Dawid                  
5. Karwała, Grzegorz                
6. Kawalec, Kacper      
7. Kumidaj, Karol    
8. Łach, Alan      
9. Łach, Radosław                
10. Ladra, Marcin        
11. Meusz, Adrian      
12. Michalczyk, Damian    
13. Niemotko, Grzegorz      
14. Pilarski, Kamil    
15. Rajczakowski, Tomasz      
16. Rodak, Robert        
17. Sienkowski, Łukasz    
18. Stachniuk, Krzysztof        
19. Stefaniuk, Kamil    
20. Szumierz, Patryk  
21. Szymaniec, Damian    
22. Turowski, Igor        
23. Tworek, Bartłomiej    
24. Wiśniowski, Jakub        
25. Wyczyński, Krystian      
26. Zając, Łukasz                  
27. Źygadło, Marcin      
Liczba uprawnionych piłkarzy do gry:
16
20
22
27

Legenda:
- mecz w podstawowym składzie w pełnym wymiarze czasu
- mecz w podstawowym składzie (zmieniony) - wejście z ławki rezerwowych
- rezerwa - pauza z powodu kontuzji
- żółta kartka - czerwona kartka
- gol - nie zgłoszony do rozgrywek

14. kolejka (ostatnia kolejka I - etapu rozgrywek) - 17 listopada 2012 roku
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Ślęża Sobótka - Jankowianka Wierzbno *)
*) - Jankowianka Wierzbno wycofana z rozgrywek.

14. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - UKS Lider Borów 1:1
Stary Śleszów - Karnków 7:0
Polonia Jaszowice - Falko Rzeplin 2:2
Ślęża Sobótka - pauza

13. kolejka - 10 listopada 2012 roku - godz. 14
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
UKS Karnków - Ślęża Sobótka 2:10 (1:6)
Bramki dla Sobótki: K. Stachniuk - 3, T. Rajczakowski - 2, D. Michalczyk - 2, K. Pilarski, K. Kawalec, R. Rodak
Ślęża: Kacper Kawalec - Adrian Meusz (Grzegorz Niemotko), Igor Turowski, Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz - Robert Rodak (Alan Łach), Damian Michalczyk (Marcin Źygadło), Damian Szymaniec, Krzysztof Stachniuk - Kamil Pilarski (Marcin Ladra) (ż.k.), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: Marcin Ladra
Rezerwa: Adrian Fuławka, Krystian Wyczyński.
Trener: Robert Rajczakowski.

13. kolejka - wyniki
UKS Lider Borów - Stary Śleszów 1:0
Karnków - Ślęża Sobótka 2:10 (1:6)
Falko Rzeplin - Czarni Kondratowice 1:4
- Polonia Jaszowice pauza

12. kolejka - 3 listopada 2012 roku - godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Ślęża Sobótka - UKS Lider Borów 2:1 (1:0)
Bramki dla Sobótki: T. Rajczakowski, K. Pilarski
Ślęża: Kacper Kawalec - Adrian Meusz (Alan Łach), Igor Turowski, Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz (Grzegorz Niemotko) - Robert Rodak, Damian Michalczyk (ż.k.), Damian Szymaniec, Krzysztof Stachniuk - Marcin Ladra (Kamil Pilarski), Tomasz Rajczakowski (Karol Kumidaj).
Żółte kartki: Damian Michalczyk
Rezerwa: Adrian Fuławka.
Trener: Robert Rajczakowski.

12. kolejka - wyniki
Ślęża Sobótka - UKS Lider Borów 2:1 (1:0)
Czarni Kondratowice - Stary Śleszów 1:0
Polonia Jaszowice - Karnków 7:3
Falko Rzeplin - pauza

11. kolejka - 27 października 2012 roku - godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Stary Śleszów - Ślęża Sobótka 1:5 (0:1)
Bramka dla Sobótki: T. Rajczakowski - 2, R. Rodak - 2, M. Ladra
Ślęża: Kacper Kawalec - Adrian Meusz, Igor Turowski, Bartłomiej Tworek (ż.k.), Patryk Szumierz - Robert Rodak (Karol Kumidaj), Damian Michalczyk (Adrian Fuławka), Damian Szymaniec (ż.k.) (Krystian Wyczyński), Kamil Pilarski - Marcin Ladra, Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: Damian Szymaniec, Bartłomiej Tworek
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

11. kolejka - wyniki
UKS Lider Borów - Polonia Jaszowice 3:0 walkower, na boisku 3:5
Karnków - Falko Rzeplin 1:6
Stary Śleszów - Ślęża Sobótka 1:5 (0:1)
- Czarni Kondratowice pauza

10. kolejka - 20 października 2012 roku - godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka 3:1 (1:1)
Bramka dla Sobótki: B. Tworek
Ślęża: Kacper Kawalec (ż.k.) - Grzegorz Niemotko (Igor Turowski), Damian Szymaniec (ż.k.) (Adrian Fuławka), Bartłomiej Tworek (ż.k.), Patryk Szumierz - Alan Łach, Damian Michalczyk, Jakub Wiśniowski (Karol Kumidaj), Marcin Źygadło (Robert Rodak) - Marcin Ladra (Adrian Meusz), Tomasz Rajczakowski.
Żółte kartki: Kacper Kawalec, Damian Szymaniec, Bartłomiej Tworek
Rezerwa: Krystian Wyczyński.
Trener: Robert Rajczakowski.

10. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka 3:1 (1:1), w Księginicach Wielkich
Polonia Jaszowice - Stary Śleszów 5:1
Falko Rzeplin - UKS Lider Borów 0:2
- Karnków pauza

9. kolejka - 12 października 2012 roku (piątek) - godz. 18
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka 3:3 (1:2)
Bramki dla Sobótki: M. Ladra - 3
Ślęża: Damian Szymaniec - Grzegorz Niemotko (Adrian Fuławka), Alan Łach, Bartłomiej Tworek, Patryk Szumierz - Krzysztof Stachniuk (ż.k.), Damian Michalczyk, Marcin Ladra (kpt.), Jakub Wiśniowski (Marcin Źygadło) - Tomasz Rajczakowski, Kamil Pilarski (Robert Rodak) (ż.k.).
Żółte kartki: Robert Rodak, Krzysztof Stachniuk
Rezerwa: Karol Kumidaj.
Trener: Robert Rajczakowski.

9. kolejka - wyniki
Karnków - Czarni Kondratowice 3:6
UKS Lider Borów - pauza
Stary Śleszów - Falko Rzeplin 2:3
Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka 3:3 (1:2)

8. kolejka - 6 października 2012 roku (sobota) - godz. 11
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Falko Rzeplin - Ślęża Sobótka 3:4 (0:2)
Bramki dla Sobótki: K. Stachniuk, M. Ladra, T. Rajczakowski - 2.
Ślęża: Kacper Kawalec - Grzegorz Niemotko (Bartłomiej Jach), Damian Szymaniec, Bartłomiej Tworek, Alan Łach - Adrian Meusz, Krzysztof Stachniuk, Damian Michalczyk, Marcin Ladra (kpt.), Igor Turowski (Patryk Szumierz) - Tomasz Rajczakowski.
Rezerwa: Adrian Fuławka, Karol Kumidaj, Łukasz Sienkowski.
Trener: Robert Rajczakowski.

8. kolejka - wyniki
Falko Rzeplin - Ślęża Sobótka 3:4 (0:2)
Karnków - UKS Lider Borów 0:3 walkower, na boisku 4:2
Czarni Kondratowice - Polonia Jaszowice 5:3
- Stary Śleszów pauza

7. kolejka - 29 września 2012 roku (sobota)
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Jankowianka Wierzbno *) - Ślęża Sobótka
*) - Jankowianka Wierzbno wycofana z rozgrywek.

7. kolejka - wyniki
UKS Lider Borów - Czarni Kondratowice 1:1
Karnków - Stary Śleszów 6:2
Ślęża Sobótka - pauza
Falko Rzeplin - Polonia Jaszowice 7:2

6. kolejka - 22 września 2012 roku (sobota) - godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Ślęża Sobótka - Karnków 3:4 (3:1)
Bramki dla Sobótki: K. Stachniuk, A. Meusz, D. Szymaniec.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Grzegorz Niemotko, Alan Łach (Radosław Łach), Bartłomiej Tworek (Grzegorz Karwała), Damian Szymaniec - Krzysztof Stachniuk, Damian Michalczyk, Adrian Fuławka, Łukasz Sienkowski (Bartłomiej Jach) - Robert Rodak, Adrian Meusz.
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

6. kolejka - wyniki
Ślęża Sobótka - Karnków 3:4 (3:1)
Czarni Kondratowice - Falko Rzeplin 0:2
Polonia Jaszowice - pauza
Stary Śleszów - UKS Lider Borów 2:2

5. kolejka - 19 września 2012 roku (środa) - godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
UKS Lider Borów - Ślęża Sobótka 4:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Grzegorz Niemotko, Alan Łach, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec - Krzysztof Stachniuk, Damian Michalczyk, Igor Turowski, Bartłomiej Jach - Tomasz Rajczakowski, Adrian Meusz.
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

5. kolejka - wyniki
Stary Śleszów - Czarni Kondratowice 1:4
UKS Lider Borów - Ślęża Sobótka 4:0 (2:0)
Karnków - Polonia Jaszowice 5:1
- Falko Rzeplin pauza

4. kolejka - 15 września 2012 roku (sobota) - godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Ślęża Sobótka - Stary Śleszów 2:0 (1:0)
Bramki dla Sobótki: R. Rodak - 2.
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Grzegorz Niemotko, Alan Łach, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec - Krzysztof Stachniuk, Damian Michalczyk (Adrian Meusz), Marcin Ladra (cz.k.), Igor Turowski (Bartłomiej Jach) - Tomasz Rajczakowski (Adrian Fuławka), Robert Rodak.
Czerwone kartki: M. Ladra
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

4. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - pauza
Falko Rzeplin - Karnków 3:1
Polonia Jaszowice - UKS Lider Borów 0:3
Ślęża Sobótka - Stary Śleszów 2:0 (1:0)

3. kolejka - 8 września 2012 roku (sobota) - godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Ślęża Sobótka - Czarni Kondratowice 3:1 (1:0)
Bramki dla Sobótki: M. Ladra, R. Rodak, K. Stachniuk
Ślęża: Kacper Kawalec - Grzegorz Niemotko, Alan Łach, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec (Igor Turowski) - Krzysztof Stachniuk, Damian Michalczyk (Adrian Fuławka), Marcin Ladra (kpt.) (ż.k.), Łukasz Sienkowski (Adrian Meusz) - Tomasz Rajczakowski, Robert Rodak.
Żółte kartki: M. Ladra
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

3. kolejka - wyniki
Ślęża Sobótka - Czarni Kondratowice 3:1 (1:0)
Stary Śleszów - Polonia Jaszowice 0:5
UKS Lider Borów - Falko Rzeplin 1:1
Karnków - pauza

2. kolejka - 5 września 2012 roku (środa) - godz. 17
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice 5:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: M. Ladra - 3, Ł. Sienkowski, R. Rodak
Ślęża: Kacper Kawalec (kpt.) - Grzegorz Niemotko (Adrian Fuławka), Alan Łach, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec (ż.k.) - Krzysztof Stachniuk (Igor Turowski), Damian Michalczyk, Marcin Ladra, Kamil Stefaniuk (Łukasz Sienkowski) - Tomasz Rajczakowski (Adrian Meusz), Robert Rodak.
Żółte kartki: D. Szymaniec
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

2. kolejka - wyniki
Czarni Kondratowice - Karnków 7:1
- UKS Lider Borów pauza
Falko Rzeplin - Stary Śleszów 5:1
Ślęża Sobótka - Polonia Jaszowice 5:0 (2:0)

1. kolejka - 1 września 2012 roku - godz. 16
Liga Terenowa Juniorów Młodszych - gr. V
Ślęża Sobótka - Falko Rzeplin 5:3 (2:0)
Bramki dla Sobótki: K. Stachniuk, M. Ladra, T. Rajczakowski - 2, R. Rodak
Ślęża: Kacper Kawalec - Grzegorz Niemotko, Alan Łach, Bartłomiej Tworek, Damian Szymaniec (Adrian Fuławka) - Łukasz Sienkowski (Adrian Meusz), Krzysztof Stachniuk (Damian Michalczyk) (ż.k.), Marcin Ladra (kpt.), Kamil Stefaniuk (Igor Turowski) - Tomasz Rajczakowski, Robert Rodak (ż.k.).
Żółte kartki: D. Michalczyk, R. Rodak
Rezerwa: - .
Trener: Robert Rajczakowski.

1. kolejka - wyniki
Polonia Jaszowice - Czarni Kondratowice 3:4
Ślęża Sobótka - Falko Rzeplin 5:3 (2:0)
Stary Śleszów - pauza
UKS Lider Borów - Karnków 6:2
KONTAKT - KLUB
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail: 
sleza.sobotka@interia.pl
 
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
Sparing
6 sierpnia, godz. 18
niedziela
Ślęża - Lider Borów
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
Sparing
30 lipca, godz. 11
Ślęża - Ciechów (kl. B)
7:5
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, piątek
godz. 19
 
SPONSORZY
 
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2016 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.